Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Za złomowanie płaci się przy rejestracji, ale to w sumie od pewnego czasu.. Więc "stare" modele chyba jeszcze płacą :dontknow:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Myślę, że wszyscy będziemy Wam bardzo wdzięczni jak przeniesiecie te swoje zaczepki na priv.

Jednym słowem ch*j nas obchodzi Wasze udowadnianie sobie kto ma dłuższego.

Myślę, że to niepotrzebna uwaga - jak widzisz, zaczepki zostały zakończone po 1 poście z każdej strony więc nie czepiaj się.

P.S. I tak mam dłuższego.

Tak jest panie adminie :wallbash:

Opublikowano

Za złomowanie płaci się przy rejestracji, ale to w sumie od pewnego czasu.. Więc "stare" modele chyba jeszcze płacą :dontknow:

dzwoniłem do wydziału komunikacjii , musze mieć kwit ze stacji demontazu :kox: albo umowe sprzedaży wraku , wiec obydwie opcje ni w piz*e ni w oko :thumbdown:

zastanawiam sie czy nie zgłosić kradzieży :mysli:

Opublikowano

zastanawiam sie czy nie zgłosić kradzieży :mysli:

Wraku? Bo chyba jest adnotacja w bazach policji, wydziału komunikacji, że auto miało wypadek?

I ciąganie po sądach za składanie fałszywych zeznań?

Opublikowano

zastanawiam sie czy nie zgłosić kradzieży :mysli:

Wraku? Bo chyba jest adnotacja w bazach policji, wydziału komunikacji, że auto miało wypadek?

I ciąganie po sądach za składanie fałszywych zeznań?

to co , mam jeszcze zapłacić 3000pln za złomowanie auto i jeszcze nic z niego nie mieć ??? tam jest zdrowy silnik , skrzynia , LPG .. i kupa klamotów

Opublikowano

Moskal, ja tylko piszę o potencjalnych konsekwencjach :notworthy:

Zapytaj na szrocie po opisaniu jak sytuacja wygląda? :mysli:

By wygląda na to, że system recyklingu jest szczelny i może być problem z "zakombinowaniem"

Opublikowano

dzwoniłem do firmy specjalizującej sie w "utylizacji" za auto płacą 350 pln i cały wrak zostaje u nich :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: opłaca sie Andy , nieprawdaż ?????

jest jeszcze wyjście że mozna oddać samo nadwozie , wyjąć wszystko co nas interesuje , zapłacić 500 pln i spokój , oni wydają kwit o kasacji

Opublikowano

Idziesz na szrot.

Dzień dobry Panie Kaziu.

Mam rozbitka, chciałbym u Pana go zezłomować, ale muszę wyjąć graty.

Proszę mi dać kwity potrzebne do wydziału komunikacji, a ja jak już wszystko załatwię to oddam Panu budę.

Opublikowano

Idziesz na szrot.

Dzień dobry Panie Kaziu.

Mam rozbitka, chciałbym u Pana go zezłomować, ale muszę wyjąć graty.

Proszę mi dać kwity potrzebne do wydziału komunikacji, a ja jak już wszystko załatwię to oddam Panu budę.

nie da rady Korzeń , obdzwaniałem , nie może być zwykły szrot.

Opublikowano

A co ze sprzedażą ?? Nie możesz go fikcyjnie sprzedać ?

Nie ma przecież obowiązku rejestracji i ubezpieczenia.. Sprzedasz, zabierasz OC, a trup nie stoi na części.. jak zostanie buda to dasz na złom.

Opublikowano

A co ze sprzedażą ?? Nie możesz go fikcyjnie sprzedać ?

Nie ma przecież obowiązku rejestracji i ubezpieczenia.. Sprzedasz, zabierasz OC, a trup nie stoi na części.. jak zostanie buda to dasz na złom.

myślałem nad tym ale właśnie nie wiem czy jest obowiązek rejestracji auta :mysli:

Opublikowano

Obowiązek rejestracji jest (doczytałem) , ale nie ma żadnych sankcji za niedopełnienie..

OC trzeba mieć w takim wypadku, ale może wyrejestruj samochód.. ? :mysli:

Opublikowano

Siema Ogry, pozdrowienia tym razem z mazur. Idę właśnie na rybki. Jak złowię coś, to przywiozę wam w przyszły wtorek. :>

Opublikowano

ale może wyrejestruj samochód.. ? :mysli:

cały czas chce to zrobić , ale potrzebuje umowe sprzedaży samochodu lub kwit ze złomowania , inaczej nie wyrejestrują :thumbdown:

Opublikowano

ale może wyrejestruj samochód.. ? :mysli:

cały czas chce to zrobić , ale potrzebuje umowe sprzedaży samochodu lub kwit ze złomowania , inaczej nie wyrejestrują :thumbdown:

sprzedaj za 500 złotych :decayed:

Opublikowano

Moskal podjedz i sie dogadaj.

To sprawa nie na telefon[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 14:43_________________________________________________Wyjmij wszystko, sprzedaj na allegro za 1zł

Najlepiej białorusinowi ;)

Opublikowano

ale może wyrejestruj samochód.. ? :mysli:

cały czas chce to zrobić , ale potrzebuje umowe sprzedaży samochodu lub kwit ze złomowania , inaczej nie wyrejestrują :thumbdown:

sprzedaj za 500 złotych :decayed:

też myśle ,ze tak bedzie najrozsądniej :good: i bez przypałów :decayed:

Opublikowano

koguciki :decayed:

Czego chcesz ?

Już po zadymie ...ehhhh qr** ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.