Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Andy TY to masz dopiero gust :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

:no:

Skojarzyłem sobie, że ktoś tutaj miał avatara z tą panią

Ale Poziek, nie czułbyś się bezpiecznie w towarzystwie takiej niewiasty? :decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 14:57_________________________________________________

To jest dobre: http://www.mmarocks.pl/2009/07/20/gina-carano-i-jej-ochroniarz-na-nagrodach-espn/#more-16401

Opublikowano

Ale Poziek, nie czułbyś się bezpiecznie w towarzystwie takiej niewiasty? :decayed

Bezpieczniej to czułbym się nawet z Wiciem na Pradze po 23 :naughty::decayed:

Opublikowano

Bezpieczniej to czułbym się nawet z Wiciem na Pradze po 23 :naughty::decayed:

Ja nie wiem co Wy chcecie od Pragi. Sam mieszkam na szmulkach od niedawna i twierdze że jest to bardzo spokojna dzielnica ;)

Opublikowano

Bezpieczniej to czułbym się nawet z Wiciem na Pradze po 23 :naughty::decayed:

Ja nie wiem co Wy chcecie od Pragi. Sam mieszkam na szmulkach od niedawna i twierdze że jest to bardzo spokojna dzielnica ;)

Ale panel od radia wyjmujesz?? :naughty:

Opublikowano

Ale panel od radia wyjmujesz?? :naughty:

Od tygodnia nie musi, bo go nie już ma :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Ale panel od radia wyjmujesz?? :naughty:

Od tygodnia nie musi, bo go nie już ma :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

To zdjęcie z wieczoru kawalerskiego?

Kto się ostatnio hajtał ? :kox: :kox: :naughty:

Ostatni był chyba RAgga :polew:

Ssij wory ..czarnuchu :decayed:

Opublikowano

Ale panel od radia wyjmujesz?? :naughty:

Od tygodnia nie musi, bo go nie już ma :naughty: :naughty: :naughty:

Nie martw sie.. Radio mam na miejscu.. Panela nie wyciagam.. ;p A żeby było śmieszniej to antene od CB mam ciagle na dachu :)[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 21:54_________________________________________________

Ssij wory ..czarnuchu :decayed:

Sam :ssij:

Taka prawda. Prawda w oczy kole?

Opublikowano

Sam :ssij:

Taka prawda. Prawda w oczy kole?

Zupełnie nie wiem o co Ci kurrwa chodzi :decayed:

Tym bardziej...kim Ty jesteś :no::mysli: :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Sam :ssij:

Taka prawda. Prawda w oczy kole?

Zupełnie nie wiem o co Ci kurrwa chodzi :decayed:

Tym bardziej...kim Ty jesteś :no::mysli: :gwizdanie: :decayed:

:polew: :polew:

Opublikowano

to się chłopaki poznali :kox:

Opublikowano

Stary sprowadził młodego na ziemię :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 22:56_________________________________________________

To nie jest jej ochroniarz tylko inna zawodniczka mma pseudo "cyborg" .. :decayed:

Jestem jedynym oficjalnym fanem Giny Carano w tym kraju.. Kto się uważa za fana, niech wyjedzie do innego kraju i tam założy sobie swój własny fanclub :polew:

Opublikowano

Stary sprowadził młodego na ziemię :polew: :polew:[br]

To ze mnie nie bylo na forum to nie znaczy ze mnie sprowadził na ziemie.. Ja wlasnie koncze sobie winko.. :) Czyli napierdalam sie po raz któryś w tym miesiącu.. :naughty:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 23:42_________________________________________________

kim Ty jesteś :no::mysli: :gwizdanie: :decayed:

My name is Bond, James Bond...

Opublikowano

bry ogry :hi:

łohohohohohooo znowu pierwszy :good:

Opublikowano

:bry:

drugi :decayed:

Opublikowano

Tym bardziej...kim Ty jesteś :no::mysli: :gwizdanie: :decayed

może to Twój teściu :decayed:

Opublikowano

joł mader faker ziomy :):kox:

Opublikowano

bry z zajebanej modlinskiej. Koledzy korkuje sie juz od obrazkowej, kominy i wiadkukty obstawione. A na jagiellońskiej pod kladka w kier starzyńskiego laser. :decayed:

Opublikowano

bry z zajebanej modlinskiej. Koledzy korkuje sie juz od obrazkowej, kominy i wiadkukty obstawione. A na jagiellońskiej pod kladka w kier starzyńskiego laser. :decayed:

koniec wakacji - no cóż, luz na Modlińskiej zobaczymy dopiero w lipcu 2010 :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.