Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pozstaram sie jutro być :)

Najwyższy kurvva czas! Kolejka chętnych do VAGowania czeka od miesiąca!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

upsss :) Malik a ty za mnie nie pracujesz :):kox: :kox: a wiem Norbi logi robi za mnie :)

Opublikowano

pozstaram sie jutro być :)

Najwyższy kurvva czas! Kolejka chętnych do VAGowania czeka od miesiąca!

Noooo ;(

Teraz zamiast żółtego silnika mam różowy :wallbash::wtf:

:przebiegly:

Opublikowano

tak i pewnie w kwatki :)

Opublikowano

UWAGA UWAGA

KLUBOWE VAGOWANIE U BOBERKA

18 sierpnia 2009 Promenada Warszawska

Zapraszamy

Opublikowano

UWAGA UWAGA UWAGA

Jutro na spocie mamy promocje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VAGinowane będzie każde chętne autko

KOSZT U BOBERKA ZALEDWIE 99,99 ZŁ

ZAPRASZAMY :decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 11:15_________________________________________________KORZEŃ MADAFAKERZE BYŁES SZYBSZY :gwizdanie: :cool1::kox: :kox:

Opublikowano

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Opublikowano

UWAGA UWAGA UWAGA

Jutro na spocie mamy promocje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VAGinowane będzie każde chętne autko

KOSZT U BOBERKA ZALEDWIE 99,99 ZŁ

ZAPRASZAMY :decayed:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 11:15_________________________________________________KORZEŃ MADAFAKERZE BYŁES SZYBSZY :gwizdanie: :cool1::kox: :kox:

tak zgadza sie 99,99 netto + Faktura VAT razem 122,98 :) PLN

Łukasz przygotuj sie na masowe wystawianie faktur :)

aha i do tego VAGowania na 15 min daje Poźka GRATIS mozna z nim zrobić co sie tylko podoba :) ot taka promocja jutro :)

Opublikowano

Łukasz przygotuj sie na masowe wystawianie faktur :)

Za wystawienie FVAT opłata w wysokości 89 zł netto :naughty:

P.S.

A mnie zastanawia co P. vel "Księgowy" jeszcze robi na tym forum?

A4 (podobno najszybsze w PL) już sprzedał a ciągle na forum jest i ma w dodatku zielony znaczek? :mysli:

Andrzej, Twoje zaczepki już zaczynają być nudne - nie widzisz, że on na nie nie reaguje ?

Opublikowano

Łukasz przygotuj sie na masowe wystawianie faktur :)

Za wystawienie FVAT opłata w wysokości 89 zł netto :naughty:

aha to przepraszam za pomyłke :)

Opublikowano

aha i do tego VAGowania na 15 min daje Poźka GRATIS mozna z nim zrobić co sie tylko podoba :) ot taka promocja jutro :)

Jeżeli jesteś wysoką blondynką z ciężkim cyckiem to pozwolę się nawet związać i okładać pejczem :kox:

Opublikowano

aha i do tego VAGowania na 15 min daje Poźka GRATIS mozna z nim zrobić co sie tylko podoba :) ot taka promocja jutro :)

Jeżeli jesteś wysoką blondynką z ciężkim cyckiem to pozwolę się nawet związać i okładać pejczem :kox:

Ciekawe ile wysokich blondynek przyjeżdza na spoty :)

prędzej będziesz miał wiecej chetnych wysokich blondynów :) typu OSCAR :polew: :polew: a on z Toba zrobi napewno cos niegrzecznego

powinien wyrobic sie przez 15 min ;)

Opublikowano

powinien wyrobic sie przez 15 min ;)

Krótkodystansowiec :polew: :polew: :polew: :polew: :kox::naughty:

Opublikowano

powinien wyrobic sie przez 15 min ;)

Poziek od 3 dni się nie mył i nie golił więc pewnie wytrzyma 20 min :kox:

Opublikowano

powinien wyrobic sie przez 15 min ;)

Krótkodystansowiec :polew: :polew: :polew: :polew: :kox::naughty:

no to mają wspólną przypadłośc :) bo moze nawet nie raz tylko kilka dadzą rade :):polew:

Opublikowano

on z Toba zrobi napewno cos niegrzecznego powinien wyrobic sie przez 15 min

"z palcem w d*pie"

Opublikowano

on z Toba zrobi napewno cos niegrzecznego powinien wyrobic sie przez 15 min

"z palcem w pupie"

tylko paluszkiem

Opublikowano

aha i do tego VAGowania na 15 min daje Poźka GRATIS mozna z nim zrobić co sie tylko podoba :) ot taka promocja jutro :)

Jeżeli jesteś wysoką blondynką z ciężkim cyckiem to pozwolę się nawet związać i okładać pejczem :kox:

No, wypcha się Oskarowi fejkowate bubsy i będzie Cię lał w goliznę na środku parkingu w Promce, czy tam Torwarze.

Żeby tego nie przegapić - wygląda na to, ze będę jutro w obydwu miejscach :decayed:

Opublikowano

i to małym pewnie :) sobie poradzi ;):decayed::polew:

Opublikowano

No, wypcha się Oskarowi fejkowate bubsy i będzie Cię lał w goliznę na środku parkingu w Promce, czy tam Torwarze.

Żeby tego nie przegapić - wygląda na to, ze będę jutro w obydwu miejscach :decayed:

No to zapraszamy i cieszymy się, że chociaż jutro J. spuści cie z obroży :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.