Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To zdjęcie to w okolicach Czernobyla było robione? :mysli:

tak, półtora kilometra od miejsca w którym sie urodziłeś

Ale to Ty masz ksywę Moskal, nie ja

Drażliwy jakiś się zrobiłeś. Potnieją rączki na myśl, że L4 się kończy? :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ale to Ty masz ksywę Moskal, nie ja

to nie ksywa - to nazwisko :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Drażliwy jakiś się zrobiłeś. Potnieją rączki na myśl, że L4 się kończy? :naughty:

cały czas sie czepiasz to Ci sypie :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

o karewa - ale napierdalacie :decayed: jak Schleswig-Holstein w Westerpaltte :polew:

Opublikowano

Dobra, pass :stop:

Jakieś doopy by ktoś wrzucił ...[br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 14:51_________________________________________________

o karewa - ale napierdalacie :decayed: jak Schleswig-Holstein w Westerpaltte :polew:

Trzeba trenować przed 1 września :decayed:

Opublikowano

o karewa - ale napierdalacie :decayed: jak Schleswig-Holstein w Westerpaltte :polew:

eee, nie jest jeszcze tak źle :wink4:

Dobra, pass :stop:

looozik :good:

Opublikowano

spoko - przynajmniej można się pośmiać

miłego weekendu CYCE. Robie Logoff do wtorku :cool1:

Opublikowano

Pisze się ktoś na moją impreze do SPACE'a jutro? :naughty:

Ja się pisze zawsze na impreze - ale 3 dzien z rzedu nie dam rady :sick3:

Nie dam rady :thumbdown:

Opublikowano

Pisze się ktoś na moją impreze do SPACE'a jutro? :naughty:

Ja się pisze zawsze na impreze - ale 3 dzien z rzedu nie dam rady :sick3:

Nie dam rady :thumbdown:

Ja sobie urządzam weekend z Boratem i vicodinem :evil:

Opublikowano

albo jesteście cieniasy i baby albo mnie nie lubicie. :P Raz w życiu kończe (w sumie to skończyłem) 21 lat. Nie będzie takiej imprezy już. Nie marudźcie tylko dawajcie. 3 dyszki do mnie i o nic wiecej sie nie martwicie. a gearantuje ze bedzie grubo :)

P.S. Może to zachęci bardzie - będzie sporo moich koleżanek + cała paleta wieprzowinek w klubie :naughty:

Opublikowano

albo jesteście cieniasy i baby albo mnie nie lubicie. :P Raz w życiu kończe (w sumie to skończyłem) 21 lat. Nie będzie takiej imprezy już. Nie marudźcie tylko dawajcie. 3 dyszki do mnie i o nic wiecej sie nie martwicie. a gearantuje ze bedzie grubo :)

P.S. Może to zachęci bardzie - będzie sporo moich koleżanek + cała paleta wieprzowinek w klubie :naughty:

kur.wa . widzisz Kali że mi ni ch.uj nie pasi , dzisiaj wale a jutro wyjeżdżam. a ostatnie zdanie powinno zachęcić reszte forumowiczów :good:

[br]Dopisany: 14 Sierpień 2009, 17:04_________________________________________________a , dodam że kilka osób cie nie lubi , ale to na PW :good:

Opublikowano

Może to zachęci bardzie - będzie sporo moich koleżanek...

Rypią się czy trzeba z nimi chodzić?

Opublikowano

Gej.

Opublikowano

Nie dla mnie takie imprezy :)

63B99-wedding-ring.gif

bleee , ty pantoflarzu !!!

Opublikowano

no bo po co mam sie meczyc stawiac drinki i puszyc piorka skoro mam za***ista dupe w domu i :sex: on demand :)

Jezeli inni zonaci maja inaczej to im wspolczuje :D

Opublikowano

U nas jest odwrotnie. One stawiają i puszą piórka.. :naughty: :naughty: On demand..

Jeśli masz innaczej to współczuję.. :naughty:

Opublikowano

no bo po co mam sie meczyc stawiac drinki i puszyc piorka skoro mam za***ista dupe w domu i :sex: on demand :)

Jezeli inni zonaci maja inaczej to im wspolczuje :D

jakby kocur jednej dziury pilnował to by z głodu zdechł :thumbdown:

Opublikowano

U nas jest odwrotnie. One stawiają i puszą piórka.. :naughty: :naughty: On demand..

Jeśli masz innaczej to współczuję.. :naughty:

a ty moze sie zaczniesz ku.rwa stroić , co ?????

Opublikowano

U nas jest odwrotnie. One stawiają i puszą piórka.. :naughty: :naughty: On demand..

Jeśli masz innaczej to współczuję.. :naughty:

a ty moze sie zaczniesz ku.rwa stroić , co ?????

:gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

Ja jak w wojsku.. 3, 5 minuty..

Parę fotosów z wtorku - Ci co się znają niech wybaczą szumy i inne tech. pierdoły - pierwsze zdjęcia w życiu :kox:

spot1d.jpg

spot2g.jpg

spot4g.jpg

spot5m.jpg

I idę.. :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.