Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mnie tylko wkurza to, że znowu będziemy postrzegani za granica jak w krzywym zwierciadle...

czyli w normie :good:[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 12:38_________________________________________________dsc00209uue.th.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mnie tylko wkurza to, że znowu będziemy postrzegani za granica jak w krzywym zwierciadle...

jebać to Poziu - żebyśmy nie wychodzili na debili musiałbyś jeden budynek na Wiejskiej zdetonować ...

Opublikowano

karwa , umawiam sie wczoraj z babą ze podjade do niej dziś do Pruszkowa po folie do szyb. bede pomiędzy 10:00 - 11:00 . zajeżdżam o 11:10 nikt nie otwiera , dzwonie a ona mi mówi że miałem być miedzy 10 a 11. :blink:

jaki ten kur.wa naród zrobił sie punktualny. normalnie szok :decayed:

Opublikowano

dsc00209uue.th.jpg

Od razu liepijej :good:

juz bym szyby ściemniał gdyby mnie baba nie wyebała , wtedy byłby kox :good:

ale bedzie niedługo :kox:

Opublikowano

Bardzo fajnie te lampy wyglądają.

Teraz tylko felga :sick3:

Opublikowano

Teraz tylko felga :sick3:

W sumie racja, poza felgami, kolorem i właścicielem reszta wygląda ok :naughty: :naughty: :naughty::sarcastic::nose:

Opublikowano

dsc00209uue.th.jpg

Od razu liepijej :good:

juz bym szyby ściemniał gdyby mnie baba nie wyebała , wtedy byłby kox :good:

ale bedzie niedługo :kox:

Dobrze jest Moskalito :good:

Ile płacisz za folie ? Jakaś lepsiejsza?

Bo jak coś to ja płaciłem za foliowanie całej hondziawki 400 złych :wink4:

Opublikowano

właścicielem :naughty: :naughty: :naughty::sarcastic::nose:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mnie tylko wkurza to, że znowu będziemy postrzegani za granica jak w krzywym zwierciadle...

jebać to Poziu - żebyśmy nie wychodzili na debili musiałbyś jeden budynek na Wiejskiej zdetonować ...

Pod warunkiem że wszystkie osły będą w środku..

Opublikowano

Teraz tylko felga :sick3:

W sumie racja, poza felgami, kolorem i właścicielem reszta wygląda ok :naughty: :naughty: :naughty::sarcastic::nose:

Generalnie spoko lampy :naughty::good:

Kiedy hamujesz parówę ? Ciekawi mnie czy mój ADR ma 160kM czy twój 100kM ;)

Albo może to sprzęgło ? :mysli:

Opublikowano

Bo jak coś to ja płaciłem za foliowanie całej hondziawki 400 złych :wink4:

Gdzie robiłeś? Dobrze chociaż było to zrobione?

Opublikowano

karwa , umawiam sie wczoraj z babą ze podjade do niej dziś do Pruszkowa po folie do szyb. bede pomiędzy 10:00 - 11:00 . zajeżdżam o 11:10 nikt nie otwiera , dzwonie a ona mi mówi że miałem być miedzy 10 a 11. :blink:

jaki ten kur.wa naród zrobił sie punktualny. normalnie szok :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Dobrze Ci tak Panie spóźnialski

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dobrze Ci tak Panie spóźnialski

Ale cięta riposta.

Przeszli na Pan :polew: :polew:

Opublikowano

Bardzo fajnie te lampy wyglądają.

Teraz tylko felga :sick3:

z fela bede sie musiał kulać do przyszłego roku bo brak hajsu , a te ze starego strucla sie nie nadaja bo za duże :thumbdown:

i właścicielem reszta wygląda ok

no i tym oto sposobem masz wpier.dol

Ile płacisz za folie ? Jakaś lepsiejsza?

folia noormalna z allegro , bez fajerwerków , efekt i tak bedzie lepszy niż u LukaszaR który zrobił to za bodajże 500 pln :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Albo może to sprzęgło ? :mysli:

przełącze poprostu na Pb

Dobrze Ci tak Panie spóźnialski

Ale cięta riposta.

Przeszli na Pan :polew: :polew:

Toż nie bede takiemu staruchowi walił po imieniu , jestem wychowany , nie wypada :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Moskal coraz lepiej :good:

Opublikowano

Toż nie bede takiemu staruchowi walił po imieniu , jestem wychowany , nie wypada :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie fikaj nie fikaj bo zadzwonimy do rodziców i cofną zgodę na prawko :decayed: .... qrcze 14 lat to chyba jeszcze nawet nie bzykałeś :decayed:

Opublikowano

Toż nie bede takiemu staruchowi walił po imieniu , jestem wychowany , nie wypada :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie fikaj nie fikaj bo zadzwonimy do rodziców i cofną zgodę na prawko :decayed: .... qrcze 14 lat to chyba jeszcze nawet nie bzykałeś :decayed:

i nie daj Boże odetną neostrade :kox:

Moskal coraz lepiej :good:

w sensie ??

Opublikowano

i nie daj Boże odetną neostrade :kox:

Dzieciak neo - nic dodać, nic ująć :decayed:

Siedzi w domu przed kompem i napierdala durne posty :naughty:

Opublikowano

qrcze 14 lat to chyba jeszcze nawet nie bzykałeś :decayed:

Nie znacie dzisiejszej młodzieży...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.