Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:naughty:

Dla mnie LSD i ecstasy najlepsze. Może jeszcze absynt :evil:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oskaro, LSD się nażarłeś?

To Moskal, nie Poziek. Moskal. Kumkasz? :decayed::naughty:

może sie juz zjarał , obiecuje to od południa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Bez kolegi MIGDAŁEKKURWACOŚTAM nie jaram

Opublikowano

Oskaro, LSD się nażarłeś?

To Moskal, nie Poziek. Moskal. Kumkasz? :decayed::naughty:

może sie juz zjarał , obiecuje to od południa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Bez kolegi MIGDAŁEKKURWACOŚTAM nie jaram

czy jutro jest ta bibka Oskarku ? :naughty:

może zaprosimy Andiego i go skopcimy, przebierzemy za czarnucha i wyślemy na Pragę ? :naughty: :naughty: :wink4:

Opublikowano

może zaprosimy Andiego i go skopcimy, przebierzemy za czarnucha i wyślemy na Pragę ? :naughty: :naughty: :wink4:

Zebyście karwa nie zapakowali Go w pudelko po telewizorze i napisali "misja na marsa" ! :kox: :kox: :polew: :polew:

Opublikowano

Pragę? Pudło :decayed:

Dopiero teraz się odzywasz? Dajesz tylko 45 minut na cięte riposty? Nie rozwinę skrzydeł :naughty:

Paaa, chłopcy

Opublikowano

:naughty:

Dla mnie LSD i ecstasy najlepsze. Może jeszcze absynt :evil:

ale z tego clipu powyżej , czy w realu ??? Dla mnie w realu tylko blanty reszta to szit :decayed:

może zaprosimy Andiego i go skopcimy, przebierzemy za czarnucha i wyślemy na Pragę ? :naughty: :naughty: :wink4:

w sumie to Andy oprócz koloru skóry to całą reszte ma z czarnucha :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oskaro, LSD się nażarłeś?

To Moskal, nie Poziek. Moskal. Kumkasz? :decayed::naughty:

może sie juz zjarał , obiecuje to od południa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Bez kolegi MIGDAŁEKKURWACOŚTAM nie jaram

Kurwacostam mam jutro na druga zmiane to z rańca podskocze do sklepu bo znowu zapomne :decayed:

Opublikowano

Oskaro, LSD się nażarłeś?

To Moskal, nie Poziek. Moskal. Kumkasz? :decayed::naughty:

może sie juz zjarał , obiecuje to od południa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Bez kolegi MIGDAŁEKKURWACOŚTAM nie jaram

Kurwacostam mam jutro na druga zmiane to z rańca podskocze do sklepu bo znowu zapomne :decayed:

Very Good :good: :good: :good: :good:

Opublikowano

Tylko będzie trzeba przemalować ;)

Opublikowano

no właśnie kokos taki właśnie poszukuje :kox:

Opublikowano

AAA to :good:

Opublikowano

Tylko będzie trzeba przemalować ;)

Ale Kokos ma w wiekszym wypasie - wszystkie zaślepki wypełnione przyciskami - ten to jakas bida straszna :>

Opublikowano

Tylko będzie trzeba przemalować ;)

Ale Kokos ma w wiekszym wypasie - wszystkie zaślepki wypełnione przyciskami - ten to jakas bida straszna :>

Tosik mu doreza :good:

Opublikowano

Mowisz o koledze Migdałekcostamkurwa ??? :polew: :polew: :polew:

Pyta się - masz Vag'a ? - odpowiedź - NIE !!!

Zaczałem Vag'ować Moskalowi furę - podchodzi - "mówiłeś że nie masz VAG'A" - odpowiadam "To Kokosa" a Kokos "ku***a przecież ja nawet nie wiem jak z tego korzystać" :polew: - ale nie skumał :decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Załapałem, ale mam to w d*p... Jak nie masz ochoty pomóc to nie ma sprawy. A o wagu od chłopaków wiedziałem wiec jeden h.....

Opublikowano

chyba ..ch :decayed:

Opublikowano

Mowisz o koledze Migdałekcostamkurwa ??? :polew: :polew: :polew:

Pyta się - masz Vag'a ? - odpowiedź - NIE !!!

Zaczałem Vag'ować Moskalowi furę - podchodzi - "mówiłeś że nie masz VAG'A" - odpowiadam "To Kokosa" a Kokos "ku***a przecież ja nawet nie wiem jak z tego korzystać" :polew: - ale nie skumał :decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Załapałem, ale mam to w d*p... Jak nie masz ochoty pomóc to nie ma sprawy. A o wagu od chłopaków wiedziałem wiec jeden h.....

nie wkur.wiaj sie tak. chłopakom nie chce sie poprostu siedzieć z kompami w autach , wola pogadać i łacha podrzeć. kiedys przyjezdzał na spoty spoko koleś Boberek - nie wiem czy kojarzysz. cały czas vagował , ludzie go męczyli. w końcu sie wkur.wił wsiadł na rower i ch.uj wie gdzie pojechał.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.