Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bry :hi:

Dobre foty ...przytęskniło mi się za Promką :(

A co zona Ci zalozyla homonto ze nie mozesz przyjechac na spota ?

Czasu nie ma :disgust:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chłopaki, będzie ktoś z VAGiem za tydzień? :przebiegly:

Taki żółty silnik mi się świeci między zegarami. Co to może być? :mysli:

Turbo przestało działać? Wtryski się wyłączyły? A może przez to narywanie coś się zepsuło?

Pomoże ktoś?

kup se benzyne , tam nie ma takich kontrolek , bedziesz miał spokój

Opublikowano

Czasu nie ma :disgust:

Welcome to the Real World, Ragga* :decayed:

* to się nazywa Schadenfreude :naughty:

Opublikowano

Taki żółty silnik mi się świeci między zegarami. Co to może być? :mysli

prawdopodobnie padło Ci oświetlenie komory spalania - wymień żarówkę i będzie OK :decayed:

Opublikowano

Malik nie znasz adresów na fajne foto-poradniki. ?

Przeglądam, googluje, ale może masz coś wartego uwagi, z czego można się sporo nauczyć..

prosz http://www.a4-klub.pl/smf/jak_robic_dobre_zdjecia_by_sokolnh_malik-t80615.0.html

Opublikowano

prawdopodobnie padło Ci oświetlenie komory spalania - wymień żarówkę i będzie OK :decayed:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A powinien miec 3szt. :gwizdanie:

Trzeba Korzenia za karczycho złapać.. Wymyślił.. "Ej! Dam boberkowi smycze, to na 100% Nosfer je dostanie w trymiga :good: "

Korzeń: Masz Boberek smycze !

Boberek: Dzięki ! :> .. założył na szyję i odjechał na rowerze..

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Taki żółty silnik mi się świeci między zegarami. Co to może być? :mysli

prawdopodobnie padło Ci oświetlenie komory spalania - wymień żarówkę i będzie OK :decayed:

Ufff, myślałem, że to coś poważnego :good::notworthy:

Bo czytałem w internecie i tam piszą że silnik do wymiany ;(

Dzięki, chłopaki, na Was zawsze można liczyć :decayed:

Opublikowano

Dzięki, chłopaki, na Was zawsze można liczyć :decayed:

od tego jest forum Andy :good:

powiedz na spocie Tosikowi , on Ci bez problemu na momencie wymieni

Opublikowano

Taki żółty silnik mi się świeci między zegarami. Co to może być? :mysli

prawdopodobnie padło Ci oświetlenie komory spalania - wymień żarówkę i będzie OK :decayed:

Lubię dobrą szyderę :nabijasie:

Śmiej się, ale wczoraj prawie trzeba było usuwać błędy filtra przeciwpyłkowego :gwizdanie:

Opublikowano

Śmiej się, ale wczoraj prawie trzeba było usuwać błędy filtra przeciwpyłkowego :gwizdanie:

Ke?

Nie było mię* na spocie, nie kumkam o co chodzi? Krótki briefing dla niewtajemniczonych?

* taka nowa maniera

Opublikowano

NIEZŁE FOTY!!! :kox:

Dlaczego nikt mi odrazu nie powiedział, że to Maserati jest kebabowe...?!

Gdybym wiedział, to nie parkowałbym w jego pobliżu... f*ck!

Opublikowano

Śmiej się, ale wczoraj prawie trzeba było usuwać błędy filtra przeciwpyłkowego :gwizdanie:

Ke?

Nie było mię* na spocie, nie kumkam o co chodzi? Krótki briefing dla niewtajemniczonych?

* taka nowa maniera

no więc Tosik wymienił (komuś tam ) filtr przeciwpyłkowy i po podpięciu VAGa wywaliło błąd silnika :

- intermittent engine error ( TOPOLA )

:polew:

Opublikowano

no więc Tosik wymienił (komuś tam ) filtr przeciwpyłkowy i po podpięciu VAGa wywaliło błąd silnika :

- intermittent engine error ( TOPOLA )

:polew:

:decayed:

Chyba grozą powiało? :naughty: Właściciel nie zbladł troszkę? :kox:

Opublikowano

napił się Magłajersa i dał radę :decayed:

Opublikowano

Chyba grozą powiało? :naughty: Właściciel nie zbladł troszkę? :kox:

właściciel nie znał angielskiego i do teraz nie wie o co chodzi. chłopaki szybko schowali Vaga i tyle

Opublikowano

Filmik o Tosiku dla Tosika

http://www.youtube.com/watch?v=3w-oDZSLUrY

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Oby szybko to odkręcił...

Opublikowano

Mowisz o koledze Migdałekcostamkurwa ??? :polew: :polew: :polew:

Pyta się - masz Vag'a ? - odpowiedź - NIE !!!

Zaczałem Vag'ować Moskalowi furę - podchodzi - "mówiłeś że nie masz VAG'A" - odpowiadam "To Kokosa" a Kokos "ku***a przecież ja nawet nie wiem jak z tego korzystać" :polew: - ale nie skumał :decayed:

:nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie: :nabijasie::polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Moskal i jego wada wzroku :doh1: :decayed:

Opublikowano

Moskal i jego wada wzroku :doh1: :decayed:

lewe +17 dioptrii

prawe troszke lepsze +15 dioptrii

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.