Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

i tak cały klub sie spedałuje :)

na mnie nie licz :decayed:

Opublikowano

(...), mówisz rezanko było w parówie ?? (...) zostawiłem kluczyki (...)ale chyba nic nie rezał

buhahaha

Ja bym sprawdził czy Ci czasem silnika na 1,3 nie wymienili.

Albo wędzonego dorsza nie wrzucili pod siedzenie.

I tak miałeś kupę szczęścia, że bryka była na miejscu jak wróciłeś :decayed:

Opublikowano

(...), mówisz rezanko było w parówie ?? (...) zostawiłem kluczyki (...)ale chyba nic nie rezał

buhahaha

Ja bym sprawdził czy Ci czasem silnika na 1,3 nie wymienili.

Albo wędzonego dorsza nie wrzucili pod siedzenie.

I tak miałeś kupę szczęścia, że bryka była na miejscu jak wróciłeś :decayed:

Solarek tylko cofnął przy okazji wyjmowania zegarów przedbieg o 100K :)

Opublikowano

Ty to masz chłopaku zdrowie - na pewno działasz na pełnej wydajności

0,5 - czego ? - promila :gwizdanie:

Litra ;p

Jak na impreze 2 dniową, gdzie po wczorajszym balem się wsiąść do samochodu a puściło mnie dopiero kolo 13.

A co do mojej wydajności to powiem tak. Po tych 2 dniach jest lepiej niż mogło by mi się wydawać.

Opublikowano

Solarek tylko cofnął przy okazji wyjmowania zegarów przedbieg o 100K

nófka sztuka. I to jest specjalna wersja Audi R4 ze specjalnym sportowym przetłoczeniem na klapie :polew:

Opublikowano

i tak cały klub sie spedałuje :)

na mnie nie licz :decayed:

Ja też w to nie wchodzę..

Opublikowano

Jaka Kaka?[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 10:51_________________________________________________

i tak cały klub sie spedałuje :)

na mnie nie licz :decayed:

Ja też w to nie wchodzę..

Co wy sie tak rowerów boicie? :D

A moze boberos ma ciemną stronę mocy której nie poznałem :) No chłopaki, jakie macie doświadczenia w tej materii? :D

Opublikowano



Kiero autobusu to mistrz !!!!!!!! :kox: :kox: :kox: :kox:


[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 11:27_________________________________________________



tym razem w rodzimym wydaniu[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 11:31_________________________________________________



To jest dopiero POJEB !!!!
Opublikowano

Pasażerowie przeguba musieli mieć nieźle narobione w gacie :D

Z drugiej strony -- kierowca mimo wszystko dał radę :decayed:

Opublikowano

Co tam wyrezałes??

lampy ze strucla przekładałem , wczoraj zdążyłem tylko jedną i musiałem sie dzis z rana uwijać ,zeby Paulina nie musiała jechać z jedną soczewką i i jedną zwykłą Boscha :kox: :kox: :kox: :kox:

I tak miałeś kupę szczęścia, że bryka była na miejscu jak wróciłeś :decayed:

siedziałem w kejefsi i sobie przypomniałem co zrobili kiedyś z furą Ajdahoła i aż mnie "zmroziło" na samą myśl :kox:

Opublikowano

dziendoberek... macie jakies sposoby na skuteczne odmulenie sie w pracy? popilem wczoraj i nie ogarniam co sie dzieje dzisiaj.... grrr...

lodzik prawdziwy - lodzik na patyku - albo sprite+browar [wymieszane]

Opublikowano

?

Którzy? Agencja PR, która w tym wszystkim miesza?

Dałeś się wkręcić? :cool1:

Fernando to .... AndyN ! :naughty: :naughty:

Dałeś się wkręcić Orgazm :przebiegly::polew:

Opublikowano

Którzy? Agencja PR, która w tym wszystkim miesza?

Dałeś się wkręcić? :cool1:

To, że wykorzystują jedyny koncert Madonny w PL to zrozumiałe i nie doszukuję się tutaj niczego szokującego.

Mnie tylko wkurza to, że znowu będziemy postrzegani za granica jak w krzywym zwierciadle...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.