Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:bry: - jestem jeszcze tak najebany ze spac nie moge - GDZIE JEST BROWAR ????

różowy zając właśnie go pije :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:bry: - jestem jeszcze tak najebany ze spac nie moge - GDZIE JEST BROWAR ????

różowy zając właśnie go pije :decayed:

No właśnie - co on tu jeszcze robi ??? :polew: :polew:

Opublikowano

:bry: - jestem jeszcze tak najebany ze spac nie moge - GDZIE JEST BROWAR ????

różowy zając właśnie go pije :decayed:

No właśnie - co on tu jeszcze robi ??? :polew: :polew:

niech zrobi Ci loda a Ty go potem za to ............. :naughty: u know

Opublikowano

:bry: - jestem jeszcze tak najebany ze spac nie moge - GDZIE JEST BROWAR ????

różowy zając właśnie go pije :decayed:

No właśnie - co on tu jeszcze robi ??? :polew: :polew:

niech zrobi Ci loda a Ty go potem za to ............. :naughty: u know

Czytasz w moich myslach - nie ma nic lepszego na kacu jak dobry lodzik i porządne..... :naughty: u know

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Bry :hi:

Oskaro co Ty tu robisz tak wcześnie?? Spać nie możesz?

Opublikowano

Żadnej szydery dzisiaj? :przebiegly:

"Księgowego" brak, "L(V)-4(26)" też brak ;(

:decayed:

Dla niekumatych:

L4: http://pl.wikipedia.org/wiki/Zwolnienie_lekarskie

LV-426: http://pl.wikipedia.org/wiki/LV-426

nie wywołuj moskala z lasu :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

dziendoberek... macie jakies sposoby na skuteczne odmulenie sie w pracy? popilem wczoraj i nie ogarniam co sie dzieje dzisiaj.... grrr...

A wogóle moskal we wtorek sie gdzies zaszyles, widzialem jak przyjechales a potem slad po Tobie zaginął. PO za tym jakieś rezanko było u Ciebie w parówie i nawet jej dobrze nie obadałem... Trzeba bedzie to poprawic next time. aaa no i smyczki nie dostalem...

grrr... jakis marudny jestem dzisiaj.... dajcie cos na odmulenie ;)

Opublikowano

dziendoberek... macie jakies sposoby na skuteczne odmulenie sie w pracy?

poproś szefa niech ci zayebie kopa w jaja , napewno Cie orzeźwi :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:

jak przyjechałem we wtorek to od razu poszedłem szamać , mówisz rezanko było w parówie ?? :mysli: zostawiłem kluczyki solarkowi zeby sobie coś tam podmienił do sprawdzenia ale chyba nic nie rezał :kox:

bede sie widział z Nosferem moge mu dać smycz dla Ciebie , złapiesz go na spocie

Opublikowano

a zaproszone są pęknięte jeże ? :kox:

Tak Adaś jesteś zaproszony :polew: :polew: :tongue4: :tongue4: tylko bez Lukasa :decayed: Co by tempo było cywilizowane :tongue4:

Poziu już ja Cię przypilnuje żeby na drugi dzień Cię głowa bolała :evil:

Opublikowano

dziendoberek... macie jakies sposoby na skuteczne odmulenie sie w pracy? popilem wczoraj i nie ogarniam co sie dzieje dzisiaj.... grrr...

Ty też? Kur** panowie, przecież to środek tygodnia :naughty:

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 10:35_________________________________________________

ide przed blok na parking rezać lampy w Parówie :kox:

Co tam wyrezałes??

Opublikowano

Bry :hi:

Oskaro co Ty tu robisz tak wcześnie?? Spać nie możesz?

No właśnie MoorPH'i nie mogę coś spać - na kacu wcześnie zawsze wstaje. :confused4:

Opublikowano

bede sie widział z Nosferem moge mu dać smycz dla Ciebie , złapiesz go na spocie

Tylko uważaj ...

Słyszałem plotki, że Korzeń kupił sobie rower .... Bober(ek) doradzał ..... :przebiegly::decayed::naughty:

Opublikowano

dziendoberek... macie jakies sposoby na skuteczne odmulenie sie w pracy? popilem wczoraj i nie ogarniam co sie dzieje dzisiaj.... grrr...

A wogóle moskal we wtorek sie gdzies zaszyles, widzialem jak przyjechales a potem slad po Tobie zaginął. PO za tym jakieś rezanko było u Ciebie w parówie i nawet jej dobrze nie obadałem... Trzeba bedzie to poprawic next time. aaa no i smyczki nie dostalem...

grrr... jakis marudny jestem dzisiaj.... dajcie cos na odmulenie ;)

Walenie konia bardzo pomaga :>

Opublikowano

Ja dziś poszedlem spać po 6 :kox: a na 9 arbait.

Ale jeszcze 0,5 zostało jakimś cudem w domku :decayed:

Opublikowano

dziendoberek... macie jakies sposoby na skuteczne odmulenie sie w pracy? popilem wczoraj i nie ogarniam co sie dzieje dzisiaj.... grrr...

idź do swojego szefa i powiedz mu, że jest pedałem i może Ci possać - jedna z opcji jakie nastąpią po tym wyznaniu powinna Cię skutecznie ożywić :decayed:

Opublikowano

bede sie widział z Nosferem moge mu dać smycz dla Ciebie , złapiesz go na spocie

Tylko uważaj ...

Słyszałem plotki, że Korzeń kupił sobie rower .... Bober(ek) doradzał ..... :przebiegly::decayed::naughty:

Boberek powoli szykuje powoli swój rowerowy gang :) Niedługo będzie miał oddzielne spoty - moze w Galerii Mokotów :gwizdanie:

Będzie powli werbował klubowicza za klubowiczem aż w końcu wszyscy przejdziemy na ciemną stronę mocy :decayed:

Opublikowano

dziendoberek... macie jakies sposoby na skuteczne odmulenie sie w pracy? popilem wczoraj i nie ogarniam co sie dzieje dzisiaj.... grrr...

idź do swojego szefa i powiedz mu, że jest pedałem i może Ci possać - jedna z opcji jakie nastąpią po tym wyznaniu powinna Cię skutecznie ożywić :decayed:

IMHO obie opcje by go ożywiły .... :decayed:

Opublikowano

Ja dziś poszedlem spać po 6 :kox: a na 9 arbait.

Ale jeszcze 0,5 zostało jakimś cudem w domku :decayed:

Ty to masz chłopaku zdrowie - na pewno działasz na pełnej wydajności

0,5 - czego ? - promila :gwizdanie:

[br]Dopisany: 13 Sierpień 2009, 10:43_________________________________________________

MISTRZ !!!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.