Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko będzie trzeba przemalować ;)

Ale Kokos ma w wiekszym wypasie - wszystkie zaślepki wypełnione przyciskami - ten to jakas bida straszna :>

cos takiego mnie interesuje http://cgi.ebay.de/Recaro-Sportsitz-Ergomed-DSE-Sitzheizung-Innenbelueftet_W0QQitemZ230365651302QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubehör?hash=item35a2dce166&_trksid=p3286.c0.m14 :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

chłopaki w gnieździe zapalniczki który to plus ?? bolec czy obudowa ?? nie chciałbym se spalić sibi :decayed:

Opublikowano

chłopaki w gnieździe zapalniczki który to plus ?? bolec czy obudowa ?? nie chciałbym se spalić sibi :decayed:

Bolec to "+", wszystko z boku to "-".

Opublikowano

chłopaki w gnieździe zapalniczki który to plus ?? bolec czy obudowa ?? nie chciałbym se spalić sibi :decayed:

Bolec to "+", wszystko z boku to "-".

senkju

Opublikowano

Tylko będzie trzeba przemalować ;)

Ale Kokos ma w wiekszym wypasie - wszystkie zaślepki wypełnione przyciskami - ten to jakas bida straszna :>

cos takiego mnie interesuje http://cgi.ebay.de/Recaro-Sportsitz-Ergomed-DSE-Sitzheizung-Innenbelueftet_W0QQitemZ230365651302QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubehör?hash=item35a2dce166&_trksid=p3286.c0.m14 :kox:

No wlasnie o tym mówilem - to jest juz wypas :)

Opublikowano

Tylko będzie trzeba przemalować ;)

Ale Kokos ma w wiekszym wypasie - wszystkie zaślepki wypełnione przyciskami - ten to jakas bida straszna :>

cos takiego mnie interesuje http://cgi.ebay.de/Recaro-Sportsitz-Ergomed-DSE-Sitzheizung-Innenbelueftet_W0QQitemZ230365651302QQcmdZViewItemQQptZAutoteile_Zubehör?hash=item35a2dce166&_trksid=p3286.c0.m14 :kox:

No wlasnie o tym mówilem - to jest juz wypas :)

a ty jeszcze nie chlasz ?? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Bo jak coś to ja płaciłem za foliowanie całej hondziawki 400 złych :wink4:

Gdzie robiłeś? Dobrze chociaż było to zrobione?

Jakbyś jeździł na spoty to byś widział :tongue4:

Robiłem pod Lublinem już drugie auto.. i ojciec robił paska i przednie w sprincie i jak dla mnie to dobra robota :wink4:

Po chwili przychodzi druga sztuka. I zaczynają sie o siebie ocierać..

a potem wspadzają sobie palce u dupkę :naughty::kox:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Robiłem pod Lublinem już drugie auto..

pod Lublinem wszystko jest tańsze :kox:

u mnie w Grodzisku pod blokiem jest jeszcze taniej ,bo do ceny zakupu folii wystarczy doliczyć sześć bronków :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Boberek szykuje powoli swój rowerowy gang

gang pedałów :polew:

Opublikowano

Robiłem pod Lublinem już drugie auto..

pod Lublinem wszystko jest tańsze :kox:

u mnie w Grodzisku pod blokiem jest jeszcze taniej ,bo do ceny zakupu folii wystarczy doliczyć sześć bronków :kox: :kox: :kox::polew: :polew: :polew:

Tą tanią folią to se można napletka obkleic ..kiedyś miałem w MKIII i syf nie z tej ziemi..rysowała się masakrycznie :sick3:

Opublikowano

Tą tanią folią to se można napletka obkleic ..kiedyś miałem w MKIII i syf nie z tej ziemi..rysowała się masakrycznie :sick3:

ja miałem w struclu i nie narzekam

Opublikowano

Oskar nie mają takic spinek. Oddam ci ją we wtorek. Obejrzałem katalogi kilku firm i tylko w aso je dostaniesz :confused4:

Opublikowano

Tą tanią folią to se można napletka obkleic ..kiedyś miałem w MKIII i syf nie z tej ziemi..rysowała się masakrycznie :sick3:

ja miałem w struclu i nie narzekam

Moskal...TY i tak jesteś moim idolem za ten za***isty czarny pas na przedniej szybie :decayed:

Opublikowano

Tą tanią folią to se można napletka obkleic ..kiedyś miałem w MKIII i syf nie z tej ziemi..rysowała się masakrycznie :sick3:

ja miałem w struclu i nie narzekam

Moskal...TY i tak jesteś moim idolem za ten za***isty czarny pas na przedniej szybie :decayed:

i 4 szyby opuszczone w dol w zime przy minus 10, na przegladzie technicznym ;)

Opublikowano

Bry chłoptasie :hi:

Moskal...TY i tak jesteś moim idolem za ten za***isty czarny pas na przedniej szybie :decayed:

w parówie też bedzie , a pierdo.lenia jest z nim wiecej niż z całą resztą :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

i 4 szyby opuszczone w dol w zime przy minus 10, na przegladzie technicznym ;)

trzeba wiedzieć gdzie jeździć na przeglądy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Tą tanią folią to se można napletka obkleic ..kiedyś miałem w MKIII i syf nie z tej ziemi..rysowała się masakrycznie :sick3:

ja miałem w struclu i nie narzekam

Moskal...TY i tak jesteś moim idolem za ten za***isty czarny pas na przedniej szybie :decayed:

i 4 szyby opuszczone w dol w zime przy minus 10, na przegladzie technicznym ;)

:polew: :polew: :polew: :polew: dokładnie

Opublikowano

Tą tanią folią to se można napletka obkleic ..kiedyś miałem w MKIII i syf nie z tej ziemi..rysowała się masakrycznie :sick3:

ja miałem w struclu i nie narzekam

Moskal...TY i tak jesteś moim idolem za ten za***isty czarny pas na przedniej szybie :decayed:

i 4 szyby opuszczone w dol w zime przy minus 10, na przegladzie technicznym ;)

:polew: :polew: :polew: :polew: dokładnie

chłopcy , nikt wam nie broni jeździć waszymi grzecznymi przeźroczystymi gablotami :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:bry:

czy wiecie, że dzisiaj jest już piątek? :D weekendu początek :)

Pisze się ktoś na moją impreze do SPACE'a jutro? :naughty:

Opublikowano

Moskal...TY i tak jesteś moim idolem za ten za***isty czarny pas na przedniej szybie :decayed:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Moskal...TY i tak jesteś moim idolem za ten za***isty czarny pas na przedniej szybie :decayed:

:polew: :polew: :polew:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.