Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ja po już po Madonnie.

Kto nie był niech żałuje.

Byłem. Całkiem niezły show, ale ten promujący płytę Music był znacznie lepszy.

Fakt, że miała wtedy 6 lat mniej więc i ruszać się mogła bardziej.

Mimo to wielki szacun dla 51 letniej kobity :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I po Madonnie "Girls just wanna have fun" :)

Opublikowano

:bry:

Opublikowano

A ja po już po Madonnie.

Kto nie był niech żałuje.

Byłem. Całkiem niezły show, ale ten promujący płytę Music był znacznie lepszy.

Fakt, że miała wtedy 6 lat mniej więc i ruszać się mogła bardziej.

Mimo to wielki szacun dla 51 letniej kobity :good:

Czy to prawda, że można było kupić bilety w dniu koncertu przed wejściem na teren lotniska?

Podobno u koników także, tańsze niż w kasach :)

Opublikowano

Czy to prawda, że można było kupić bilety w dniu koncertu przed wejściem na teren lotniska? Podobno u koników także, tańsze niż w kasach :)

Możliwe, teren lotniska spokojnie pomieściłby więcej niż 80k widzów.

Opublikowano

Można było.

Kolegi żona nie mogła przyjechać na koncert i sprzedaliśmy konikowi bilet wartości 400zł za 250zł.

Później jakiś kolo siedział obok nas właśnie na tym miejscu, nie pytaliśmy za ile kupił ale sądzę że za max 300zł.

Show niesamowite, szczególnie te 2 cylindry nad sceną które robiły za ekrany, scena obracana, podnoszona hydraulicznie.

Podobno jak ekipa wjechała do warszawy to utworzył się jeden wielki korek (200 tirów sprzętu)

I pomyśleć że takie identyczne sceny są aż 3 (600 tirów) :)

Taki o cylinderek

http://www.youtube.com/watch?v=EiphTu7L6v4

Opublikowano

Ja browary ciagne od rana.. innaczej bym nie przezył :D

Moskal od tego jak Paulina powiedziala "wyciagnij skrzydełka" nie za duzo pamietam.. :kox::decayed:

Siema

to faktycznie troszke Ci sie film urwał :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

ja wczoraj pobiłem chyba rekord 0,7+0,7+0,5 w trzech , potem jeden z gości odpadł i we dwoje zrobiliśmy jeszcze 0,7 :kox:

a teraz pije zimniutkie Tyskie , achhhh nie ma to jak L4 :polew: :polew: :polew::kox: :kox:

Opublikowano

(...)

jakby kocur jednej dziury pilnował to by z głodu zdechł :thumbdown:

za***iste.

Do mojej kolekcji powiedzonek o kotach :decayed:

Opublikowano

za***iste.

nie słyszałeś ????

Opublikowano

zawiodłeś mnie wiciu... Kto jak kto ale ty takie podstawy powinieneś mieć w małym palcu :D

Opublikowano

no wybaczcie ale żeby do godziny 9:06 jeszcze nikt sie nie meldował ??? :shocked: to moze ja pierwszy

Bry ogry :hi:

właśnie wróciłem z przeglądu parówy , LukaszR załatwiłeś ????

Opublikowano
:siema: faktycznie puściutko :no:
Opublikowano

właśnie wróciłem z przeglądu parówy , LukaszR załatwiłeś ????

Tak moskalowski - w piątek załatwiłem :kox:

Zapomniałem dryndnąć do Ciebie wczoraj - przepraszam :thankyou2:

Opublikowano

Pobieram 10% od każdego załatwionego samochodu.. :gwizdanie:

Opublikowano

Tak moskalowski - w piątek załatwiłem :kox:

ciesze sie niezmiernie

Pobieram 10% od każdego załatwionego samochodu.. :gwizdanie:

czylki wisze Ci 20 pln

Opublikowano

właśnie wróciłem z przeglądu parówy

To dzisiaj ściemniasz szybki :cool1:

:bry:

Opublikowano

To dzisiaj ściemniasz szybki :cool1:

jeszcze nie , nie mam czasu a L-4 sie dzisiaj kończy :polew: :polew: :polew: :polew:

tam gdzie byłem można jechać ze ściemnionymi :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

BRY :hi:

Opublikowano

Co?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.