Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

aha i do tego VAGowania na 15 min daje Poźka GRATIS mozna z nim zrobić co sie tylko podoba :) ot taka promocja jutro :)

Jeżeli jesteś wysoką blondynką z ciężkim cyckiem to pozwolę się nawet związać i okładać pejczem :kox:

Ciekawe ile wysokich blondynek przyjeżdza na spoty :)

prędzej będziesz miał wiecej chetnych wysokich blondynów :) typu OSCAR :polew: :polew: a on z Toba zrobi napewno cos niegrzecznego

powinien wyrobic sie przez 15 min ;)

Ooooo proszę - Bober zamontował laptopa z iPlusem na rowerze - no to teraz masz już full wypas. Glinkowałeś sobie może ostatnio ramę :polew:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeżeli jesteś wysoką blondynką z ciężkim cyckiem to pozwolę się nawet związać i okładać pejczem :kox:

Poziu Specjalnie dla Ciebie wysoka blondynka z ciężkim cyckiem..

0.jpg

20080509131221.jpg

To zdjęcie z wieczoru kawalerskiego?

Kto się ostatnio hajtał ? :kox: :kox: :naughty:

Opublikowano

aha i do tego VAGowania na 15 min daje Poźka GRATIS mozna z nim zrobić co sie tylko podoba :) ot taka promocja jutro :)

Jeżeli jesteś wysoką blondynką z ciężkim cyckiem to pozwolę się nawet związać i okładać pejczem :kox:

No, wypcha się Oskarowi fejkowate bubsy i będzie Cię lał w goliznę na środku parkingu w Promce, czy tam Torwarze.

Żeby tego nie przegapić - wygląda na to, ze będę jutro w obydwu miejscach :decayed:

Ja wolałbym Boberka - z resztą on już ma fotkę jakby ktoś go wziął znienacka od tylca. - pewnie Oniak :polew: :polew: :polew:

Wiciu - Tobie już widok nagich kobiet nie wystarcza ?

3204d95ffd.jpeg

Opublikowano

nie nie nie to mina jakiego ty masz małego :):kox:

Opublikowano

Myślę, że wszyscy będziemy Wam bardzo wdzięczni jak przeniesiecie te swoje zaczepki na priv.

Jednym słowem ch*j nas obchodzi Wasze udowadnianie sobie kto ma dłuższego.

Myślę, że to niepotrzebna uwaga - jak widzisz, zaczepki zostały zakończone po 1 poście z każdej strony więc nie czepiaj się.

P.S. I tak mam dłuższego.

Ja mam dłuższego !!!!

Opublikowano

To pokażcie :decayed:

Opublikowano

Myślę, że wszyscy będziemy Wam bardzo wdzięczni jak przeniesiecie te swoje zaczepki na priv.

Jednym słowem ch*j nas obchodzi Wasze udowadnianie sobie kto ma dłuższego.

Myślę, że to niepotrzebna uwaga - jak widzisz, zaczepki zostały zakończone po 1 poście z każdej strony więc nie czepiaj się.

P.S. I tak mam dłuższego.

Ja mam dłuższego !!!!

jasne dobre sobie :)

:polew:

Opublikowano

A mnie zastanawia co P. vel "Księgowy" jeszcze robi na tym forum?

A4 (podobno najszybsze w PL) już sprzedał a ciągle na forum jest i ma w dodatku zielony znaczek? :mysli:

Andrzej, Twoje zaczepki już zaczynają być nudne - nie widzisz, że on na nie nie reaguje ?

Nie jesteś w temacie więc nie zabieraj głosu, ok?

JA PROPONUJE ZROBIĆ JUTRO W PROMCE USTAWKĘ - ANDY NA POŹKA - DO PIERWSZEJ KRWI - potem będzie spokój

Opublikowano

A mnie zastanawia co P. vel "Księgowy" jeszcze robi na tym forum?

A4 (podobno najszybsze w PL) już sprzedał a ciągle na forum jest i ma w dodatku zielony znaczek? :mysli:

Andrzej, Twoje zaczepki już zaczynają być nudne - nie widzisz, że on na nie nie reaguje ?

Nie jesteś w temacie więc nie zabieraj głosu, ok?

JA PROPONUJE ZROBIĆ JUTRO W PROMCE USTAWKĘ - ANDY NA POŹKA - DO PIERWSZEJ KRWI - potem będzie spokój

Ale co? Kto ma dłuższego do pierwszej krwi? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A mnie zastanawia co P. vel "Księgowy" jeszcze robi na tym forum?

A4 (podobno najszybsze w PL) już sprzedał a ciągle na forum jest i ma w dodatku zielony znaczek? :mysli:

Andrzej, Twoje zaczepki już zaczynają być nudne - nie widzisz, że on na nie nie reaguje ?

Nie jesteś w temacie więc nie zabieraj głosu, ok?

JA PROPONUJE ZROBIĆ JUTRO W PROMCE USTAWKĘ - ANDY NA POŹKA - DO PIERWSZEJ KRWI - potem będzie spokój

Ale co? Kto ma dłuższego do pierwszej krwi? :kox: :kox: :kox:

Kto szybciej ztrzepie do pierwszej krwi :decayed:

Opublikowano

Nie rozumiem, przecież my z Andym zyjemy w świetnych relacjach.

O wiele zabawniej jest z Wiciem ale z nim wolałbym nie "stawać" do konkursu...

No chyba, że Wiciu zapoda "magic blue pill" :naughty:

Opublikowano

Nie rozumiem, przecież my z Andym zyjemy w świetnych relacjach.

O wiele zabawniej jest z Wiciem ale z nim wolałbym nie "stawać" do konkursu...

No chyba, że Wiciu zapoda "magic blue pill" :naughty:

A to chyba ze tak :>

Opublikowano

No chyba, że Wiciu zapoda "magic blue pill" :naughty:

Chyba już wiem kim jest facet z tej reklamy

Opublikowano

a tak na poważnie..

1102009047piwo.jpg

Opublikowano

sory chłopaki że wam przerywam ale wycenili strucla na 10.400 pln , czyli nie jest źle :good: . teraz musze sobie załatwić kwit ze złomowania auta bo nie moge wyrejestrować żeby mi OC nie leciało , jest z tym problem czy nie ?????

Opublikowano

To zdjęcie z wieczoru kawalerskiego?

Kto się ostatnio hajtał ? :kox: :kox: :naughty:

Ostatni był chyba RAgga :polew:

Opublikowano

sory chłopaki że wam przerywam ale wycenili strucla na 10.400 pln , czyli nie jest źle :good: . teraz musze sobie załatwić kwit ze złomowania auta bo nie moge wyrejestrować żeby mi OC nie leciało , jest z tym problem czy nie ?????

nie ma, wytnij numery i jedź na złom ;)

wyjmiesz z auta co trzeba, a bude oddasz później

Opublikowano

sory chłopaki że wam przerywam ale wycenili strucla na 10.400 pln , czyli nie jest źle :good: . teraz musze sobie załatwić kwit ze złomowania auta bo nie moge wyrejestrować żeby mi OC nie leciało , jest z tym problem czy nie ?????

Na photoshopie żaden problem - chyba że prowadzą jakąś ewidencję

Opublikowano

no nie wiem czy taka prosta sprawa , musze mieć kwit ze złomu żebym mógł wyrejestrować auto , żeby nie płacic cały czas OC za niego.

Opublikowano

Szrot pójdzie na taki układ, że przynosisz same kwity?

Nie trzeba "dostarczyć" przypadkiem kompletne auto? I jeszcze za złomowanie zapłacić?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.