Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kibel :decayed: fotki :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kurfa sam sobie taki pasek pierdylnę w Evce :kox: :kox: :naughty: :naughty:

kurfa ,wczoraj byla ku temu za***ista okazja,tylko ze ty nie zabierasz evki bo tak chla ze dla nas by nie styklo i ... :embarrassed:,dobrze ze mlody ze mna krotko pracuje to nie mial dzisiaj odwagi brzeczec za śpie w robocie a on zap...dala :gwizdanie:

a tak dla pozostalych do informacji, to Poziek marzy o pokrowcu na fure (takim z ortalionu).powiedzial ze ferrari sobie juz do niego sam dokupi :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja jak w wojsku.. 3, 5 minuty..

Nosfer, a gdzie odjebałeś pańszczyzne dla ojczyzny...?

...a na weekend proponuję...

Crazy_soft_figi_biel1.jpg

Opublikowano

Siema krawaty :decayed: Coś mało d*p ostatnio więc wracam do picia :cool1:

Opublikowano

eva-angelina-red-and-white.jpg

audrey-bitoni.jpg

audrey_bitoni_eva_angelina10.jpg

hornet specjalnie dla ciebie.

Opublikowano

Poziek dlaczego sie nie pucujesz, ze masz nowe ramki na mitasubiszi :mysli:

pic04757.jpg

:polew::decayed::kox:

Opublikowano

Dzięki za kupensje ale wolę blondynki :tongue4:

Co do ramek widać że ktoś ma jaja jak arbuzy bo z Wrocławia :polew: :polew: Poziowi jeszcze daleko :polew: :polew:

Wracam do :drunk::travolta::cygaro:

Opublikowano

awatar dla raggamana :naughty:

avatar-18164544.gif

Opublikowano

Nosfer, a gdzie odjebałeś pańszczyzne dla ojczyzny...?

w Gołdapii , ciężka jazda na indorach :kox:

Nosfeeeeer , wstałeś juz ???? ja już browca ciągne :kox:

Opublikowano

Może to zachęci bardzie - będzie sporo moich koleżanek...

Rypią się czy trzeba z nimi chodzić?

Sypią się jak domy w Czeczenii :decayed:

U nas jest odwrotnie. One stawiają i puszą piórka.. :naughty: :naughty: On demand..

Jeśli masz innaczej to współczuję.. :naughty:

Na pierścień lecą d*py z klasą...na fury cała reszta :naughty: :naughty:

awatar dla raggamana :naughty:

avatar-18164544.gif

:>

Opublikowano

Nosfer, a gdzie odjebałeś pańszczyzne dla ojczyzny...?

w Gołdapii , ciężka jazda na indorach :kox:

Nosfeeeeer , wstałeś juz ???? ja już browca ciągne :kox:

Nieźle :decayed:.. 10.30 a Ty już browca ciągniesz :wink4:.. A mówią że prawdziwy menel przed południem nie zaczyna :gwizdanie:

Opublikowano

Nosfer, a gdzie odjebałeś pańszczyzne dla ojczyzny...?

w Gołdapii , ciężka jazda na indorach :kox:

Nosfeeeeer , wstałeś juz ???? ja już browca ciągne :kox:

Nieźle :decayed:.. 10.30 a Ty już browca ciągniesz :wink4:.. A mówią że prawdziwy menel przed południem nie zaczyna :gwizdanie:

umarłbym gdybym nie wypił , zaczynało mnie puszczać :polew:

Nosfeeeer żyjesz ?????

Opublikowano

Nosfer, a gdzie odjebałeś pańszczyzne dla ojczyzny...?

w Gołdapii , ciężka jazda na indorach :kox:

DOBRE!!! :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ja browary ciagne od rana.. innaczej bym nie przezył :D

Moskal od tego jak Paulina powiedziala "wyciagnij skrzydełka" nie za duzo pamietam.. :kox::decayed:

Opublikowano

Stare ale jare :decayed:

No i na czasie :polew:

Opublikowano

Kokos, jak bedziesz mial czas jutro to daj cynk :wink4:

Opublikowano

A ja po już po Madonnie.

Kto nie był niech żałuje.

Opublikowano

Kokos, jak bedziesz mial czas jutro to daj cynk :wink4:

ok.ew.jakos popoludniowe godziny,pzdr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.