Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co?

jajco :tongue4:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy to prawda, że można było kupić bilety w dniu koncertu przed wejściem na teren lotniska?

Podobno u koników także, tańsze niż w kasach :)

Na CB gość chciał sprzedać 3 bilety za 100zł. Słyszalem bo akurat jechałem na Poznań.

Opublikowano

ry

Opublikowano

Y

Opublikowano

Malik twój avatar przyprawia mnie o drżenie rąk :evil:

Opublikowano

o dzień dobry moje małe oszołomy :)

Opublikowano

Witaj, rowerowy szambelanie :kox:

Pamiętaj, żeby na spot zabrać mi smycze :evil:

Opublikowano

o dzień dobry moje małe oszołomy :)

Bóbr wrócił :polew: :polew:

Czytałeś poprzednie strony rowerzysto?

Opublikowano

Malik twój avatar przyprawia mnie o drżenie rąk :evil:

Tylko nie nabrudź :gwizdanie:

Opublikowano

Misiaki, jedzie ktoś z Was jutro albo dzisiaj do Radomia ? :wink4:

Opublikowano

o dzień dobry moje małe oszołomy :)

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

A ty nie na trasie błotnej ? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Zatrzymał się na chwile, żeby wazelinę w poobcierane pachwiny powcierać..

Opublikowano

Zatrzymał się na chwile, żeby wazelinę w poobcierane pachwiny powcierać..

Ja słyszałem, że na wyścig Boberek wyjmuje oba jajka i chowa do sakiewki :kox: Po wyscigu podłącza nasieniowody i podobno działają jak nówki, nieśmigane :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

A co Ty Księgowy tak awatarami żonglujesz?

W sumie dobrze, że awatarami, a nie jajkami Boberka :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A mnie zastanawia co P. vel "Księgowy" jeszcze robi na tym forum?

A4 (podobno najszybsze w PL) już sprzedał a ciągle na forum jest i ma w dodatku zielony znaczek? :mysli:

Opublikowano

A mnie zastanawia co P. vel "Księgowy" jeszcze robi na tym forum?

Masz rację...ponownie zalogowałem się na forum w kupie siła :kox: :kox:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 10:58_________________________________________________

A4 (podobno najszybsze w PL) już sprzedał a ciągle na forum jest i ma w dodatku zielony znaczek? :mysli:

Najszybsze w PL jak do tej pory ale jakby znalazło się jakieś lepsze to podkręcamy boost u Kuby i jedziemy na zawody :tongue4:

Andy jak chcesz to zaproponuję cie na moderatora zamiast mnie :wink4::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :gwizdanie:

Opublikowano

Najszybsze w PL jak do tej pory ale jakby znalazło się jakieś lepsze to podkręcamy boost u Kuby i jedziemy na zawody :tongue4:

Z tymi zawodami to "ciągle pod górkę" :)

Opublikowano

Witaj, rowerowy szambelanie :kox:

Pamiętaj, żeby na spot zabrać mi smycze :evil:

no mam je w bagażniku cały czas :)

pozstaram sie jutro być :)

Opublikowano

pozstaram sie jutro być :)

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :travolta:

Opublikowano

Zatrzymał się na chwile, żeby wazelinę w poobcierane pachwiny powcierać..

Ja słyszałem, że na wyścig Boberek wyjmuje oba jajka i chowa do sakiewki :kox: Po wyscigu podłącza nasieniowody i podobno działają jak nówki, nieśmigane :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

hokus pokus zazdrościsz :):polew: :polew: :kox:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 11:10_________________________________________________

pozstaram sie jutro być :)

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :travolta:

a co chcesz sie przytulic :):polew::kox: :kox:[br]Dopisany: 17 Sierpień 2009, 11:10_________________________________________________

o dzień dobry moje małe oszołomy :)

Bóbr wrócił :polew: :polew:

Czytałeś poprzednie strony rowerzysto?

zaraz zaczne czytac :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.