Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A mnie zastanawia co P. vel "Księgowy" jeszcze robi na tym forum?

A4 (podobno najszybsze w PL) już sprzedał a ciągle na forum jest i ma w dodatku zielony znaczek? :mysli:

Andrzej, Twoje zaczepki już zaczynają być nudne - nie widzisz, że on na nie nie reaguje ?

Nie jesteś w temacie więc nie zabieraj głosu, ok?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nie jesteś w temacie więc nie zabieraj głosu, ok?

Ty w wielu tematach, w których nie byłeś i zupełnie Ciebie nie dotyczyły zabierałeś głos i mówisz żebym ja tego nie robił ?

Opublikowano

ko ko ko ko ko

koguciki :decayed:

Opublikowano

No, wypcha się Oskarowi fejkowate bubsy i będzie Cię lał w goliznę na środku parkingu w Promce, czy tam Torwarze.

Żeby tego nie przegapić - wygląda na to, ze będę jutro w obydwu miejscach :decayed:

No to zapraszamy i cieszymy się, że chociaż jutro J. spuści cie z obroży :naughty: :naughty: :naughty:

Jakie spuści :blink:

Smycz tylko trochę wydłuży :decayed:

Opublikowano

Jakie spuści :blink:

Smycz tylko trochę wydłuży :decayed:

cenię cie za to, że uczciwie przyznajesz się do tego :decayed:

Opublikowano

Nie jesteś w temacie więc nie zabieraj głosu, ok?

Ty w wielu tematach, w których nie byłeś i zupełnie Ciebie nie dotyczyły zabierałeś głos i mówisz żebym ja tego nie robił ?

Myślę, że wszyscy będziemy Wam bardzo wdzięczni jak przeniesiecie te swoje zaczepki na priv.

Jednym słowem ch*j nas obchodzi Wasze udowadnianie sobie kto ma dłuższego.

Opublikowano

Jednym słowem ch*j nas obchodzi Wasze udowadnianie sobie kto ma dłuższego.

OOOooo proszę nasz esteta się znalazł :naughty:

Wpadasz jutro na spot na Torwarze ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Nie jesteś w temacie więc nie zabieraj głosu, ok?

Ty w wielu tematach, w których nie byłeś i zupełnie Ciebie nie dotyczyły zabierałeś głos i mówisz żebym ja tego nie robił ?

Myślę, że wszyscy będziemy Wam bardzo wdzięczni jak przeniesiecie te swoje zaczepki na priv.

Jednym słowem ch*j nas obchodzi Wasze udowadnianie sobie kto ma dłuższego.

Ja mam

JA mam

Opublikowano

Ja mam

JA mam

Co z tego jak już nie dyga :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Wpadasz jutro na spot na Torwarze ?

Wpadam tam zawsze w drodze do Promki :decayed:

Opublikowano

Wpadasz jutro na spot na Torwarze ?

Wpadam tam zawsze w drodze do Promki :decayed:

Oby ci wielki ptak nasrał na środek maski zatem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

Opublikowano

Ja mam

JA mam

Co z tego jak już nie dyga :naughty: :naughty: :naughty:

Gadasz jakbyś na własnym tyłku wypróbował :D

Słuchajta, może we czwartek trochi się zintegrować?

Opublikowano

"CZWARTEK" toż to dzień po którym się idzie do pracy.. :thumbdown:

Opublikowano

"CZWARTEK" toż to dzień po którym się idzie do pracy.. :thumbdown:

albo się dopełza :)

Opublikowano

Gadasz jakbyś na własnym tyłku wypróbował :D

Ale do anala to musi być twardy, więc o czem piszesz ?? :kox::polew: :polew: No chyba, że wzorujesz się na technice oniaka czyli paluszkiem :naughty: :naughty: :naughty:

Słuchajta, może we czwartek trochi się zintegrować?

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Józefów Upper Class Team imprezek nie robi już czy jak ? :naughty::kox: :kox:

Opublikowano

Myślę, że wszyscy będziemy Wam bardzo wdzięczni jak przeniesiecie te swoje zaczepki na priv.

Jednym słowem ch*j nas obchodzi Wasze udowadnianie sobie kto ma dłuższego.

Myślę, że to niepotrzebna uwaga - jak widzisz, zaczepki zostały zakończone po 1 poście z każdej strony więc nie czepiaj się.

P.S. I tak mam dłuższego.

Opublikowano

UWAGA UWAGA UWAGA

Jutro na spocie mamy promocje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

VAGinowane będzie każde chętne autko

KOSZT U BOBERKA ZALEDWIE 99,99 ZŁ

ZAPRASZAMY :decayed:

Przy wpłacie na konto 10% rabatu. Pieniądze wpłacać proszę na mój numer konta :naughty::decayed:

Opublikowano
Józefów Upper Class Team imprezek nie robi już czy jak ?

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Jeżeli jesteś wysoką blondynką z ciężkim cyckiem to pozwolę się nawet związać i okładać pejczem :kox:

Poziu Specjalnie dla Ciebie wysoka blondynka z ciężkim cyckiem..

0.jpg

20080509131221.jpg

Opublikowano

Jeżeli jesteś wysoką blondynką z ciężkim cyckiem to pozwolę się nawet związać i okładać pejczem :kox:

Poziu Specjalnie dla Ciebie wysoka blondynka z ciężkim cyckiem..

0.jpg

20080509131221.jpg

Piękna foczka :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.