Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Moskal i jego wada wzroku :doh1: :decayed:

lewe +17 dioptrii

prawe troszke lepsze +15 dioptrii

to na co Ty masz to L4?

to to na rente trzeba iść

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Moskal i jego wada wzroku :doh1: :decayed:

lewe +17 dioptrii

prawe troszke lepsze +15 dioptrii

to na co Ty masz to L4?

to to na rente trzeba iść

starałem sie ale komisja mnie odrzuciła , powód : "zbyt młody i przystojny" :kox:

Opublikowano

Moskal i jego wada wzroku :doh1: :decayed:

lewe +17 dioptrii

prawe troszke lepsze +15 dioptrii

to na co Ty masz to L4?

to to na rente trzeba iść

starałem sie ale komisja mnie odrzuciła , powód : "zbyt młody i przystojny" :kox:

Było iść na komisję bez pingli na nosie?! Było?! :decayed:

Opublikowano

"zbyt młody i przystojny" :kox:

W którym miejscu ? :naughty:

Opublikowano

Mowisz o koledze Migdałekcostamkurwa ???

:polew: :polew: :polew: :polew:

brada - chyba musisz wziąć coś na alergię :wink4:

Opublikowano

"zbyt młody i przystojny" :kox:

W którym miejscu ? :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 12:41_________________________________________________

Moskal i jego wada wzroku :doh1: :decayed:

lewe +17 dioptrii

prawe troszke lepsze +15 dioptrii

to na co Ty masz to L4?

to to na rente trzeba iść

starałem sie ale komisja mnie odrzuciła , powód : "zbyt młody i przystojny" :kox:

Było iść na komisję bez pingli na nosie?! Było?! :decayed:

polak mądry po szkodzie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Mowisz o koledze Migdałekcostamkurwa ???

:polew: :polew: :polew: :polew:

brada - chyba musisz wziąć coś na alergię :wink4:

Nastepnym razem zjaram sie trawą to może mnie nawet będzie śmieszyć :kox:

dopinam sie :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Chyba grozą powiało? :naughty: Właściciel nie zbladł troszkę? :kox:

właściciel nie znał angielskiego i do teraz nie wie o co chodzi. chłopaki szybko schowali Vaga i tyle

Mowisz o koledze Migdałekcostamkurwa ??? :polew: :polew: :polew:

Pyta się - masz Vag'a ? - odpowiedź - NIE !!!

Zaczałem Vag'ować Moskalowi furę - podchodzi - "mówiłeś że nie masz VAG'A" - odpowiadam "To Kokosa" a Kokos "ku***a przecież ja nawet nie wiem jak z tego korzystać" :polew: - ale nie skumał :decayed:

:polew::decayed:

Opublikowano

no mnie to wlasnie srednio smieszy...

Podrobka skeczow takiego angola. Nazwiska nie pamietam.

Opublikowano

panowie

Szybkie pytanko

oddalem 4ke do mechanika - jednego z kolegow z tego forum

dowiedzialem sie ze mam urwany kruciec ktory uruchamia zawor upustowy w turbawce - co skutkuje przeladowaniem silnika.

jakie bubu moze sie stac silnikowi z tego powodu?

Opublikowano

panowie

Szybkie pytanko

oddalem 4ke do mechanika - jednego z kolegow z tego forum

dowiedzialem sie ze mam urwany kruciec ktory uruchamia zawor upustowy w turbawce - co skutkuje przeladowaniem silnika.

jakie bubu moze sie stac silnikowi z tego powodu?

silnikowi mniej

turbinie bardziej bo nie idzie ciśnienie aby otworzyć tłoczek

koniecznie musisz wymienić DV

Opublikowano

no sprawa bedzie juz jutro zalatwiona DV zamowiony w Audi

Opublikowano

Ooo, "Księgowy" tszyma rękę na pulsie ... :decayed::przebiegly:

Opublikowano

Ooo, "Księgowy" tszyma rękę na pulsie ... :decayed::przebiegly:

zeby kiedyś nie trzymał na twoim gardle :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

za***iste - mało się nie popłakałem :polew: :polew: :polew:

Ecstasy jest the best :decayed:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 16:01_________________________________________________

Ooo, "Księgowy" tszyma rękę na pulsie ... :decayed::przebiegly:

zeby kiedyś nie trzymał na twoim gardle :kox: :kox: :kox::naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: - no i poszczałem się ze śmiechu :polew: :polew: :polew: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :laghing2: :polew: :polew: :polew: :polew:

:good: :good: :good: :good: - ku*rwa Moskal - to jest najlepsza riposta jaką tu przeczytalem :notworthy:

Opublikowano

Oskaro, LSD się nażarłeś?

To Moskal, nie Poziek. Moskal. Kumkasz? :decayed::naughty:

Opublikowano

Oskaro, LSD się nażarłeś?

To Moskal, nie Poziek. Moskal. Kumkasz? :decayed::naughty:

Tak się z tego lałem że nie zauważyłem - już zmieniłem - a tak swoją drogą to dlaczego obok mnie siedzi wielki rózowy królik ?? :kox:

Opublikowano

Oskaro, LSD się nażarłeś?

To Moskal, nie Poziek. Moskal. Kumkasz? :decayed::naughty:

może sie juz zjarał , obiecuje to od południa :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.