Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

wrzucać foty maseratti :kox:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wrzucać foty maseratti :kox:

Czyżbym jednak był :mysli:

:D

Opublikowano

Nie Kolego Wit.s maseratti kebaby przyjechali :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Jak nie jestem rasistą to tak powiem: KEBABY !!

Szkoda, że nie wszyscy widzieli jak chłopaczyny ze swoimi chłopakami wracali do samochodu... :shocked: Lans pełną gębą :polew:

Foty wrzuci się na raty.. :decayed:

Opublikowano

wrzucać foty maseratti :kox:

Maserati to ch.uj , byście widzieli jak ci kolesie nim odjeżdżali. niestety umiejetności zero , kierownik potrafił tylko przygazić na wciśniętym sprzęgle. chyba po to żeby mu sie na LPG przerzuciło :kox::polew: :polew: :polew:

Czyżbym jednak był :mysli:

:D

nie Wiciu , oni byli o wieeele młodsi

Opublikowano

Moskal masz rację - widziałem szkoda że w słup nie zaje**bali ale byłby ubaw - kebab na otro :polew:

Nosfer a którzy to chłopaki :tongue4:

Opublikowano

Nie Kolego Wit.s maseratti kebaby przyjechali :gwizdanie: :polew:

Świat stanął na krawędzi: Kebab Maserati akurat *rwa do Promki przyjechał. Bo to *rwa najlepsze miejsce na spoty. Malik im powiedział, że jest super, bo do kibla blisko, jest szama, z drzew syf nie leci, a widoki, to ho ho.

No i se przyjechali ...[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 23:20:39_________________________________________________

(...)

nie Wiciu , oni byli o wieeele młodsi

To musiały być jakieś dzieciaki za młode nawet na prawo jazdy :decayed:

Opublikowano

Nie Kolego Wit.s maseratti kebaby przyjechali :gwizdanie: :polew:

Świat stanął na krawędzi: Kebab Maserati akurat *rwa do Promki przyjechał. Bo to *rwa najlepsze miejsce na spoty. Malik im powiedział, że jest super, bo do kibla blisko, jest szama, z drzew syf nie leci, a widoki, to ho ho.

No i se przyjechali ...

Pierwszy raz dobry żart :polew: :polew: :tongue4: :tongue4:

_________________________________________________

Było dwóch grubych co mieli dwóch chudych chłopaczków :sex:

Ale taki lansu to nie widziałem nawet wtedy jak Norbi przyjechał BMW :polew:

Już widziałem jak Kokos krzywi twarz niczym Roy Jones Jr

BTW

http://www.youtube.com/watch?v=UDWnMXzgeZo&eurl=http%3A%2F%2Fwww%2Ejoemonster%2Eorg%2Ffilmy%2F18074%2FRoy%5FJones%5FJr%5Fnajlepszy%5Fpiesciarz%5Flat%5F90&feature=player_embedded

PS.

Nawet nie byłem świadomy jakiego mam mocnego ADR-a :naughty:

Aż się chyba z nim przeproszę na jakiś czas i może kupię mu nowe świece.. :wink4:

Dobranoc Panowie - jutro arbait..

Opublikowano

Teraz kumam :laghing2: :polew: dobrej nocy Nosfer :papa:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 23:39_________________________________________________Świat stanął na krawędzi: Kebab Maserati akurat *rwa do Promki przyjechał. Bo to *rwa najlepsze miejsce na spoty. Malik im powiedział, że jest super, bo do kibla blisko, jest szama, z drzew syf nie leci, a widoki, to ho ho

Wit.s kuźwa żebym jutra nie doczekał ( widziałem na własne oczy ) typowe kebaby ( procim pan ) :gwizdanie: Oskaro mówił że padalce bzykają stare baby na zachodzie za grubą kasę a póżniej zrzuta we czterech na Maseratti i lans po W-wce :cool1:

Opublikowano

Teraz kumam :laghing2: :polew: dobrej nocy Nosfer :papa:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 23:39_________________________________________________Świat stanął na krawędzi: Kebab Maserati akurat *rwa do Promki przyjechał. Bo to *rwa najlepsze miejsce na spoty. Malik im powiedział, że jest super, bo do kibla blisko, jest szama, z drzew syf nie leci, a widoki, to ho ho

Wit.s kuźwa żebym jutra nie doczekał ( widziałem na własne oczy ) typowe kebaby ( procim pan ) :gwizdanie: Oskaro mówił że padalce bzykają stare baby na zachodzie za grubą kasę a póżniej zrzuta we czterech na Maseratti i lans po W-wce :cool1:

Gruben baben w dupen ruchen i kasen machen :polew: :polew:

Opublikowano

Siema Kebaby ;-)

Oto fotorelacja z dzisiejszego spotu.

Zaczęło się jak zwykle - niewinnie, smętnie, landrynkowo..

spot01.jpg

Dzień zbliża się do końca

spot02.jpg

Niektórzy mają to gdzieś

spot03.jpg

Inni wypatrują...

spot04.jpg

Kebaby przyjechały

spot05.jpg

prosto z Wloch

spot06.jpg

kebabowóz

spot07.jpg

kebabowóz od tyłu

spot08.jpg

z boku

spot09.jpg

Druzyna pierścieni zdecydowanie wyraźniejsza

spot10.jpg

Rejestracja jako strefa zgionu

spot11.jpg

Cześć korzysta z dobrego światła

spot12.jpg

A inni z nadarzającej się okazji

spot13.jpg

A spot trwa nadal

spot14.jpg

finito.

JaroD

Opublikowano

Bry :hi:

Dobre foty ...przytęskniło mi się za Promką :(

Opublikowano

Bry :hi:

Dobre foty ...przytęskniło mi się za Promką :(

A co zona Ci zalozyla homonto ze nie mozesz przyjechac na spota ?

Opublikowano

bry ogry :hi:

Yo boobees

no karewa umierłem - czytajcie wstep opisu

http://www.allegro.pl/item710369610_motul_diesel_system_clean_benzyna_warszawa.html

sie gość z deka zakręcił :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 12 Sierpień 2009, 07:47_________________________________________________OSKAR DZIEKI ZA MEGŁAJERSA :good:

Opublikowano

Yo boobees

:mysli:

halloween-boobees.jpg

Yo boobiees !! :decayed: :decayed:

36bedfec0017d6c249d5dcdc

** zmiana.

Opublikowano

ale maciory , aż ochydne :sick3:

Opublikowano

ale maciory , aż ochydne :sick3:

co Ty - fajne takie balooniaste balony :decayed:

Opublikowano

ale maciory , aż ochydne :sick3:

co Ty - fajne takie balooniaste balony :decayed:

te dwie z lewej to jeszcze ujdą , ale te następne zwisy :sick3:

po zmianie na japone loooz :kox:

Opublikowano

Kebab Maserati akurat *rwa do Promki przyjechał. Bo to *rwa najlepsze miejsce na spoty. Malik im powiedział, że jest super, bo do kibla blisko, jest szama, z drzew syf nie leci, a widoki, to ho ho.

No, ostatnio udzielam się na forum Maserati :) Też mają spoty na Torwarze ale ja to karwa zmienie!!! :decayed:

Nawet fajne bryki. Laski mogą szorować tyłkami po masce aż pod wycieraczki a maska się nie ugina nawet na milimetr. Nie to co w S4 :polew:

maserati_2349574.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.