Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

To nie wątek o smyczach :cool1:

Nowy! - ze śmiesznych nickiem i parówowozem - czego siejesz prywatę..

_________________________________________________

Fly :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Na smycz ja tez sie pisze :decayed:

kroi sie niezły utarg na "młodzieży" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nowy! - ze śmiesznych nickiem i parówowozem - czego siejesz prywatę..

_________________________________________________

nie sap do dziadzi

Opublikowano

O kur**, gdyby nie było podpisane i w tle nie leciał oryginał to miałbym nielada problem by poznać co to jest.. :wallbash:

Opublikowano

Na smycz ja tez sie pisze :decayed:

kroi sie niezły utarg na "młodzieży" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nowy! - ze śmiesznych nickiem i parówowozem - czego siejesz prywatę..

_________________________________________________

nie sap do dziadzi

Dajesz na nie gwarancje :polew:

Opublikowano

Dajesz na nie gwarancje :polew:

Rozruchowa, 10 min.. :naughty:

Opublikowano

ma ktos może zbędny zestaw kół 17" z oponami ?

Opublikowano

Mam same opony :)

Opublikowano

ma ktos może zbędny zestaw kół 17" z oponami ?

jak masz 18" od eSy w mojej budzie z nowymi oponami TOYO PROXES to się wymienie chętnie :) Nawet zapas dostaniesz taki sam ;)

ewentualnie mam jeszcze 17-stki z poprzedniej A3. 2 całe a 2 połamane trooochee :P Ale fajne takie, z rantem, czarnym srodkiem. Pełen bajer ;)

i jedną opone GoodYear Eagle F1 215/45 R17 w bardzo dobrym stanie :)

Opublikowano

ma ktos może zbędny zestaw kół 17" z oponami ?

jak masz 18" od eSy w mojej budzie z nowymi oponami TOYO PROXES to się wymienie chętnie :) Nawet zapas dostaniesz taki sam ;)

ewentualnie mam jeszcze 17-stki z poprzedniej A3. 2 całe a 2 połamane trooochee :P Ale fajne takie, z rantem, czarnym srodkiem. Pełen bajer ;)

coś nie kumam ?? jak mam mieć 18" od Esy w Twojej budzie ? :cool1:

generalnie to potrzebuje opony 17" najlepiej 225/45 ... swoje musze sprzedać i na czas zakupu nowych na czymś muszę smigać

Opublikowano

Mysli, ze chcesz sie zamienic na kola :decayed:

Opublikowano

ma ktos może zbędny zestaw kół 17" z oponami ?

jak masz 18" od eSy w mojej budzie z nowymi oponami TOYO PROXES to się wymienie chętnie :) Nawet zapas dostaniesz taki sam ;)

ewentualnie mam jeszcze 17-stki z poprzedniej A3. 2 całe a 2 połamane trooochee :P Ale fajne takie, z rantem, czarnym srodkiem. Pełen bajer ;)

coś nie kumam ?? jak mam mieć 18" od Esy w Twojej budzie ? :cool1:

Gdybyś spełniał moje kryteria wtedy mógłbym CIe uszczęśliwić kompletem oryginalnych felg 17 z nowymi oponami tak jak chciałes. ;):wink4:

Opublikowano

18" od eSy za połamane 17" :kox:

Ajdahoł, po co Ci drugie 17-stki ?

Gdybyś spełniał moje kryteria wtedy mógłbym CIe uszczęśliwić kompletem oryginalnych felg 17 z nowymi oponami tak jak chciałes. ;):wink4:

:blink::polew:

Opublikowano

ma ktos może zbędny zestaw kół 17" z oponami ?

jak masz 18" od eSy w mojej budzie z nowymi oponami TOYO PROXES to się wymienie chętnie :) Nawet zapas dostaniesz taki sam ;)

ewentualnie mam jeszcze 17-stki z poprzedniej A3. 2 całe a 2 połamane trooochee :P Ale fajne takie, z rantem, czarnym srodkiem. Pełen bajer ;)

coś nie kumam ?? jak mam mieć 18" od Esy w Twojej budzie ? :cool1:

Gdybyś spełniał moje kryteria wtedy mógłbym CIe uszczęśliwić kompletem oryginalnych felg 17 z nowymi oponami tak jak chciałes. ;):wink4:

kumam :cool1:

Opublikowano

Dajesz na nie gwarancje :polew:

gwarancja obejmuje do momentu zakupu :kox: :kox: :kox:

podziękował dobry czlowieku :)

drobiazg

Opublikowano

Ajdahoł, po co Ci drugie 17-stki ?

moje gumy są za glośne - Dunlop SP Sport 9000 ... 7 mm bieżnika .... ida na allegro w piz*u ...a ja potrzebuję coś na zapas

za ile można je opchnąć - orientuje się ktoś ?

Opublikowano

205/45/17 ? - 1000-1200 :mysli:

Opublikowano

205/45/17 ? - 1000-1200 :mysli:

a co to za rozmiar ???

do seicento ???? :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.