Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy jak zkoncze mody to Pan ksiegowy przewiezie mnie moim autkiem :evil: to moze sie czegos naucze :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Czy jak zkoncze mody to Pan ksiegowy przewiezie mnie moim autkiem :evil: to moze sie czegos naucze :decayed:

nie wiem czy księgowy tyka :ON:

musisz dorzucić jakąś dupcie

Opublikowano

3- 6 klasa szkoły podstawowej

takie są najlepsze

Wiedziałem żeś pedofil.. :kox:

Opublikowano

zkoncze

skończę !!! Jest takie coś jak sprawdź ortografię :sick3: :sick3:

Opublikowano

Dobry :hi:

Opublikowano

zkoncze

skończę !!! Jest takie coś jak sprawdź ortografię :sick3: :sick3:

w d*p.. to mam :tongue4::naughty:

Bry :hi: all

Opublikowano

Czy jak zkoncze mody to Pan ksiegowy przewiezie mnie moim autkiem :evil: to moze sie czegos naucze :decayed:

wsiadając do dyzla dostaje wysypki więc moze byc ciężko. ale poproś go ładnie to przewiezie Cie Eveliną , to sie na pewno posrasz w gacie :kox: :kox: :kox:

siema wszystkim , ale sie wczoraj nayebałem , łał :sick3:

Opublikowano

Z radości czy z rozpaczy ze klekota nie kupiłeś :tongue4::polew:

byłem na roczku u chrześnicy , najpierw wóda na to blant. masakra

Opublikowano

siema wszystkim , ale sie wczoraj nayebałem , łał :sick3:

Wszystko w ramach rekonwalescencji na L4 :kox::naughty:[br]Dopisany: 10 Sierpień 2009, 09:15_________________________________________________

Ktoś musi tę Polskę budować: http://miasta.gazeta.pl/warszawa/1,95190,6910900,Budowa_mostu_Polnocnego_turystyczna_atrakcja_.html :good::notworthy:

Opublikowano

Wszystko w ramach rekonwalescencji na L4

zazdrośniku ty :polew:

Opublikowano

Wszystko w ramach rekonwalescencji na L4

zazdrośniku ty :polew:

Żebyś, qr**, wiedział :decayed::naughty:

Opublikowano

każdy jeden by tak chciał być chory jak Ty moskal

Opublikowano

Żebyś, q***wa, wiedział :decayed::naughty:

Andrzej ... Ty brutalu :naughty:

Opublikowano

Wszystko w ramach rekonwalescencji na L4

zazdrośniku ty :polew:

Żebyś, q***wa, wiedział :decayed::naughty:

dzis ostatni dzień L4 , jade później do lekarza wiec zazdrośniki juz nie mają powodu :decayed:

Opublikowano

Z radości czy z rozpaczy ze klekota nie kupiłeś :tongue4::polew:

byłem na roczku u chrześnicy , najpierw wóda na to blant. masakra

Chrześnica stawia wiec co będzie sobie żałował :polew:

Opublikowano

każdy jeden by tak chciał być chory jak Ty moskal

a ty myślisz ze tak pieknie chodzi sie na przełomie lipca/sierpnia w kołnierzu na szyi ??? :kox:

Opublikowano

każdy jeden by tak chciał być chory jak Ty moskal

a ty myślisz ze tak pieknie chodzi sie na przełomie lipca/sierpnia w kołnierzu na szyi ??? :kox:

Co za problem?? Przecież to nie metalowa obroża, zawsze mozna zdjąć.. ;)

Opublikowano

każdy jeden by tak chciał być chory jak Ty moskal

a ty myślisz ze tak pieknie chodzi sie na przełomie lipca/sierpnia w kołnierzu na szyi ??? :kox:

Parę lat temu od końca sierpnia łaziłem w gipsie po tym jak złamałem obojczyk :sick3: Makabra. :wallbash: Nie chciałbyś się zamienić :(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.