Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oskaro ... rolmalnie rozwaliłeś mnie :shocked:

Chyba jestem za stary na te teksty :polew: próbowałem :gwizdanie: ale jak widać to mi nie wyszło :embarrassed: ;( , ale miło że można pożartować i się nie gniewasz :kox:

Na dobranoc ( po japońsku )

jebie suki na bosaka - musaszi mija błoto :polew:

Opublikowano

Oskaro ... rolmalnie rozwaliłeś mnie :shocked:

Chyba jestem za stary na te teksty :polew: próbowałem :gwizdanie: ale jak widać to mi nie wyszło :embarrassed: ;( , ale miło że można pożartować i się nie gniewasz :kox:

Na dobranoc ( po japońsku )

jebie suki na bosaka - musaszi mija błoto :polew:

No skad - na Ciebie Pixi - trzeba mieć dystans do siebie :)

3maj sie.

Opublikowano

moskal co wyszło?

Opublikowano

moskal co wyszło?

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Kupiliśta jakie skwierczące padło czy nie ? :naughty:

Opublikowano

zaczynają się przygotowania do wykopek na skrzyżowaniu Łopuszańskiej i Jerozolimskich tuż przed moją pracą :kwasny: niedługo będzie tu meksyk :wallbash:

ku***a!!! A ja tamtędy latam do roboty...

Że niby znowu szyberdach, 35 stopni i korek przed Pruszkowem ? :kox::polew:

A tam jest jakiś korek? :naughty:

Czasami trzeba tam troche postać na Jerozolimskich, zwłaszcza jak warszawiacy opuszczaja stolicę na weekend... [br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 11:16_________________________________________________I nie wszyscy wiedzą, dla kogo jest prawy a dla kogo lewy pas Al.Jerozolimskich... :angry:

Opublikowano

I nie wszyscy wiedzą, dla kogo jest prawy a dla kogo lewy pas Al.Jerozolimskich... :angry:

Ja mam wrażenie, że praktycznie nikt tego nie wie... Yeebanee Tico w szczególności :decayed: I kierowcy klas typu A6 i wyższych, merców i innych .. 60km/h na lewym pasie i lans pełną gębą.

_________________________________________________

W ogóle, to powinno się zorganizować jakąś akcję społeczną informującą kierowców jak powinno się poruszać po drogach.. I o ile szybciej do roboty by się jeździło. To samo jest z wpuszczaniem z podporządkowanej - ile razy debil mnie już strąbił za to, że wpuszczałem innych kierowców, którzy stali już w zakorkowanym wyjeździe.. Zero kultury.

Opublikowano

A jakie w Alejach jest ograniczenie max. speed?

Opublikowano

Nuuda, jade umyć motór...

bikers-16.jpg

bikers-17.jpg

bikers-18.jpg

bikers-19.jpg

bikers-20.jpg

bikers-21.jpg

bikers-22.jpg

bikers-23.jpg

bikers-24.jpg

bikers-4.jpg

bikers-5.jpg

bikers-6.jpg

bikers-7.jpg

bikers-9.jpg

bikers-main.jpg

bikers-1.jpg

bikers-10.jpg

bikers-11.jpg

bikers-12.jpg

bikers-13.jpg

bikers-14.jpg

bikers-15.jpg

Opublikowano

witam wszystkich w ten słoneczny sobotni poranek :hi:[br]Dopisany: 08 Sierpień 2009, 12:08_________________________________________________Ale dziś lipa.. Jade fure umyć i brykam na grilla, wypije za zdrowie tych co nie mogą.. :decayed:

Opublikowano

Niezły przecinak :kox:

Nuuda, jade umyć motór...

Kuuuuuuwa gdzie Ty motor myjesz :slina::shocked:

O ja pier*ole - ta z kucykami w okularach mogłaby mi umyć :) - ustami :evil:

Opublikowano

kurrwa nie pokazujcie mi takich fot 4 tygodnie po ślubie :decayed::evil:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:polew:[br]Dopisany: Sierpień 08, 2009, 08:39:38 _________________________________________________

Szkoda, że fajera po pogańskiej stronie i brak możliwości przełożenia na tą nie dla gejów :decayed: :gwizdanie: :D

Opublikowano

kurrwa nie pokazujcie mi takich fot 4 tygodnie po ślubie :decayed::evil:

:slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina: :slina:

:polew:

Wcale Ci sie nie dziwię. ja od tygodnia sam...

w domu :P

Juz miałem jechać kupować motor i na myjnie.

potem dopiero zobaczyłem, że to myjnia w Rumunii. Troche za daleko :polew:

Opublikowano

Juz wiem gdzie pojade na wakacje za rok ... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:[br]Dopisany: Sierpień 08, 2009, 08:42:41 _________________________________________________

http://www.youtube.com/watch?v=y7M-qqQDdj0&feature=rec-HM-fresh+div

Opublikowano

Juz wiem gdzie pojade na wakacje za rok ... :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Raz byłem. Sorki, ale nie dotrzymam Ci towarzystwa :sick3:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.