Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jaka ona ma charakterystykę pracy ?

po przekroczeniu 1200rpm zaczyna rzęzić jak zarzynana świnia....przestaje wogóle pompować przy 3600rpm...

:evil::przebiegly:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

przy 1350rpm zaczyna się unosić..potem wirnik wpada w rezonans..ukręca się -- dalej leci przez kompresor klimy, wali do środka przez podłokietnik i uderza kierowce w dyńkę..zgon na miejscu a wirnik wraca na pole position :naughty:

Opublikowano

Ja w tygodniu zawsze chetnie :naughty:

No to moze być np. poniedzialek ?

Cały PENTHOUSE TEAM? :naughty: :naughty: :naughty:

SIUR :good:

Big SIUR też chętnie wpadnie :banan1:

Nie musisz dwa razy powtarzać :kox: :kox:

Opublikowano

Ja w tygodniu zawsze chetnie :naughty:

No to moze być np. poniedzialek ?

Cały PENTHOUSE TEAM? :naughty: :naughty: :naughty:

SIUR :good:

Big SIUR też chętnie wpadnie :banan1:

Nie musisz dwa razy powtarzać :kox: :kox:

ja też reflektuje moją skromną osobe :decayed:

Opublikowano

Ja w tygodniu zawsze chetnie :naughty:

No to moze być np. poniedzialek ?

Cały PENTHOUSE TEAM? :naughty: :naughty: :naughty:

SIUR :good:

Big SIUR też chętnie wpadnie :banan1:

Nie musisz dwa razy powtarzać :kox: :kox:

:good: :good: :good: czy jak bedzie Kasia to oznacza, ze nie mozemy dzwonic po dziewczyny ??? :mysli:

Opublikowano

Na niej miałęs robony program? Dyńke mam twarda wiec oby sie tylko nie powyginał :tongue4: A tak powazniej, to od ilu ona sie wkreca?

Opublikowano

auć :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

trzeba namawiać Malika na nitro :kox:

Przerabiałem temat. Jeszcze nie ma do S4 dobrej instalacji wtryskującej równomiernie gaz do cylindrów. Kwestia kilku miesięcy.

http://www.audizine.com/forum/showthread.php?t=243285&highlight=s4+nos

Gotowy kit będzie wyglądał mniej więcej tak:

largeFord4.6Lv2.jpg

Tutaj pokazana instlacja do V8 4.6l Mustanga.

Opublikowano

ja też reflektuje moją skromną osobe :decayed:

Ty nie możesz. Masz L4. Lekarz zabronił :decayed:

Opublikowano

:good: :good: :good: czy jak bedzie Kasia to oznacza, ze nie mozemy dzwonic po dziewczyny ??? :mysli:

Oskarek dla siebie możecie coś zorganizować, :good: ja po proszę jednego przystojnego faceta i wytrzymały stół :tongue4:

Opublikowano

:good: :good: :good: czy jak bedzie Kasia to oznacza, ze nie mozemy dzwonic po dziewczyny ??? :mysli:

Oskarek dla siebie możecie coś zorganizować, :good: ja po proszę jednego przystojnego faceta i wytrzymały stół :tongue4:

Nie ma to jak rżnięcie na stole :decayed:

Opublikowano
PicnicTableSex.png
Opublikowano
Tutaj pokazana instalacja do V8 4.6l Mustanga.

Coś do mnie pijesz ? :kox:

Opublikowano

Ty nie możesz. Masz L4. Lekarz zabronił :decayed:

wygospodaruje chwilke miedzy rehabilitacją a masażystą :decayed:

Opublikowano
Tutaj pokazana instalacja do V8 4.6l Mustanga.

Coś do mnie pijesz ? :kox:

No właśnie coś dawno nie piliśmy :gwizdanie:

Opublikowano

Sie wymyśli :kox:

Opublikowano

przy 1350rpm zaczyna się unosić..potem wirnik wpada w rezonans..ukręca się -- dalej leci przez kompresor klimy, wali do środka przez podłokietnik i uderza kierowce w dyńkę..zgon na miejscu a wirnik wraca na pole position :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:good: :good: :good: czy jak bedzie Kasia to oznacza, ze nie mozemy dzwonic po dziewczyny ??? :mysli:

Oskarek dla siebie możecie coś zorganizować, :good: ja po proszę jednego przystojnego faceta i wytrzymały stół :tongue4:

Nie ma to jak rżnięcie na stole :decayed:

buhahahhaha :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Połowę klubowiczów z Penthouse team jest nad morzem, jak my to zrobimy? Będziemy pili przez skypa?

Opublikowano

czat towarzyski na onecie :good:

Opublikowano

Połowę klubowiczów z Penthouse team jest nad morzem, jak my to zrobimy? Będziemy pili przez skypa?

Kto jest nad morzem? Może do poniedziałku wrócą? :mysli:

Opublikowano

Połowę klubowiczów z Penthouse team jest nad morzem, jak my to zrobimy? Będziemy pili przez skypa?

Kto jest nad morzem? Może do poniedziałku wrócą? :mysli:

Ze stolem to bedzie problem bo jest szklany :no:

A nad morzem jest na pewno Adas i Adriano ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.