Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moskal skręca wydech samco :) raga niezłe osy wkleiłeś :evil: pare by się wybrało :kox:

PS.Może wkleisz jakiesz fotki ze ślubu :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Bry :hi: ogry

hehe moskal zaspał

jest na zwolnieniu :wink4: tylko zapomniał/nie doczytał że zwolnienie nie obejmuje aktywności na forum :gwizdanie: :kox:
Opublikowano

Bry :hi: ogry

hehe moskal zaspał

może w nocy mu się poszczęściło :naughty::kox:

Opublikowano

Widzę że ogiery od ranie nie śpio

:bry:

Opublikowano

Udało sie :evil2: załozyłem fmic po 4h godzinach przymiarek i poprawek :decayed: zdjecia za godzine bo ide cos :drinks: [br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 18:17

http://img522.imageshack.us/i/dsc00544s.jpg/

http://img232.imageshack.us/i/dsc00545s.jpg/

http://img232.imageshack.us/i/dsc00546vjk.jpg/

http://img229.imageshack.us/i/dsc00548s.jpg/

A podpore icka zrobie jutro juz mi sie nie chciało :decayed: Jakos nie moge wsadzić obrazków ;(

jakie wymiary bo jakis maly mi sie wydaje ....

Opublikowano

hehe moskal zaspał

moskal skręca wydech samco :)

jest na zwolnieniu :wink4: tylko zapomniał/nie doczytał że zwolnienie nie obejmuje aktywności na forum

PANOWIE DAŁEM WAM SZANSE

może w nocy mu się poszczęściło :naughty::kox:

Poziu mi sie zawsze szczęści w przciwieństwie do co niektórych :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

a tak w ogóle to co wy tak rano powstawaliście ??? :bry:

Opublikowano

Czołem pipole :hi:

Kupiłem sobie aparat :tongue4:

Chyba założę sobie w domu folder XXX :polew: :polew:

(któryś z kolei :polew:)

Opublikowano

B5 S-line...? JASNE!!! :polew:

:bry:

Opublikowano

B5 S-line...? JASNE!!! :polew:

dzwoniłem do gościa i sie go pytam co to znaczy S-line i uświadamiam ze wychidziły bodajze dopiero od 2002 ?? :mysli:

ale ogólnie ładna sztuka, nie ???

Opublikowano

B5 S-line...? JASNE!!! :polew:

dzwoniłem do gościa i sie go pytam co to znaczy S-line i uświadamiam ze wychidziły bodajze dopiero od 2002 ?? :mysli:

ale ogólnie ładna sztuka, nie ???

ładny lakier, jakoś tak bardziej zadbane to auto

Opublikowano

ładny lakier, jakoś tak bardziej zadbane to auto

oglądałem ją w zeszłym tygodniu tylko aukcja sie skończyła i nie miałem kontaktu. dzisiaj znowu ja wystawił. bardziej zadbana i mniej zjeżdżona ale nawet nie mam z kim do Jarocina po nią jechać, auto by było tylko szofera brak :confused4: , Poziek weź jutro wolne i jadziem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Znajdz sobie kumpla z dizlem lepiej :decayed:

Opublikowano

z dizlem lepiej :decayed:

:sick3:

Opublikowano

Poziek weź jutro wolne i jadziem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

możemy jechać, tel do mnie masz :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.