Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Tylko pamiętaj o jakimś kasku dla grotołaza :dziura::kox: :kox:

Będzie dobrze :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

17"-235mm

od twojej padaczki ????

Opublikowano

Sie wie.

Opublikowano

Sie wie.

radziła sie ???? :decayed:

Opublikowano

Człowiek - LPG POWER - 125kM kiedy wyjeżdzała z fabryki 13 lat temu - polska nawierzchnia i szło jak burza !!

Istny szatan ! :evil:

Opublikowano

Człowiek - LPG POWER - 125kM kiedy wyjeżdzała z fabryki 13 lat temu - polska nawierzchnia i szło jak burza !!

Istny szatan ! :evil:

mam deżawi :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

A tak w ogóle: cześć "pedały"* :!:

* pozwiecie mnie?

:kox::naughty::decayed:

Opublikowano

A tak w ogóle: cześć "pedały"* :!:

* pozwiecie mnie?

:kox::naughty::decayed:

15kPLN drogą nie chodzi :polew: :polew: :polew: ale nie mam podstaw :kox:

Opublikowano

A tak w ogóle: cześć "pedały"* :!:

* pozwiecie mnie?

:kox::naughty::decayed:

napisz tylko do kogo konkretnie pisałeś :decayed:

Opublikowano

A tak w ogóle: cześć "pedały"* :!:

91abec1542defac0eb5390b.jpg

Opublikowano

A tak w ogóle: cześć "pedały"* :!:

* pozwiecie mnie?

:kox::naughty::decayed:

15kPLN drogą nie chodzi :polew: :polew: :polew: ale nie mam podstaw :kox:

musiałbyś mieć partnera z którym byś mieszkał.. :naughty:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:06_________________________________________________

A tak w ogóle: cześć "pedały"* :!:

91abec1542defac0eb5390b.jpg

Flyer daj spokój.. Wole obejrzeć jakąś fajną cipk.e a nie to cos.. :sick3:

Opublikowano

A tak w ogóle: cześć "pedały"* :!:

* pozwiecie mnie?

:kox::naughty::decayed:

napisz tylko do kogo konkretnie pisałeś :decayed:

entliczek, pentliczek, zielony stoliczek ... :decayed:

Opublikowano

Flyer daj spokój.. Wole obejrzeć jakąś fajną cipk.e a nie to cos.. :sick3:

Nooo... przeciez fajna jest :decayed:

Opublikowano

A tak w ogóle: cześć "pedały"* :!:

91abec1542defac0eb5390b.jpg

Skąd żeś to wytrzasnął?! :blink::shocked:

Opublikowano

www.evodoslubu.pl

====

Dla chętnych kawalerów z klubu zniżka? :mysli:

Niezłe, ale ja do ślubu jadę A6... :>

Opublikowano

Skąd żeś to wytrzasnął?! :blink::shocked:

Pewnie z prywatnej kolekcji.. :polew:

Opublikowano

* pozwiecie mnie?

nie ,ale zawsze na spocie mozesz w ryja dostać :kox: :kox: :kox: :kox:

powód jest :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

A tak w ogóle: cześć "pedały"* :!:

* pozwiecie mnie?

:kox::naughty::decayed:

napisz tylko do kogo konkretnie pisałeś :decayed:

entliczek, pentliczek, zielony stoliczek ... :decayed:

widzisz trochę czasu minęło i jak się wyrobiłeś...

kto wie może jeszcze kilka miechów i faktycznie wyjdziesz na ludzi :naughty::sesese::yeah:

Opublikowano

laska%20%5Bpoprawione%20na%20www.edytorek.pl%5D

miniatura.php?kat=2006-07&n=372cc309bf4f9bdabb62e3f8866a5c43&w=750[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:17_________________________________________________miniatura.php?kat=2006-05&n=a40690d0f88a5e3d564ea40a1c1ad647&w=750[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:18_________________________________________________miniatura.php?kat=2006-07&n=f71e2a508a0a98e2583b7a223bcabf70&w=750[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 14:19_________________________________________________miniatura.php?kat=2006-05&n=5d729c8332c9c329e24f47226071d7b7&w=750

Opublikowano

* pozwiecie mnie?

nie ,ale zawsze na spocie mozesz w ryja dostać :kox: :kox: :kox: :kox:

powód jest :polew: :polew: :polew: :polew:

Wanna fight? :bokser::heat::lol1:

Na spota byś się w końcu dotoczył :wink4: Wolne w końcu masz :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.