Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Małżeństwo to nic złego.. zapytajcie raggamana..

Tak mu jest dobrze, że już nawet nie potrzebuje forum, żeby się wygadac, odstresować, nie musi oglądac gołych d*p i gadać z kolegami.. Siedzi sobie szczęśliwy na wsi i opiekuje się kochającą go rodziną..

To ta rodzina się już powiększyła?

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jeszcze nie.. Nie pamiętam, ale to chyba okolice Grudnia :mysli:

Opublikowano

to chyba jakiś wczesniak będzie :naughty:

Opublikowano

nie znalazłem jeszcze tej jedynej :kox: :kox: :polew: :polew:

Wszyscy tak mówią, a jak przychodzi co do czego to szybko GPS'a wkładają na paluch..

Opublikowano

Wszyscy tak mówią, a jak przychodzi co do czego to szybko GPS'a wkładają na paluch..

wiem , żartuje. mamy po prostu teraz inne wydatki , a ja ślub chce wziąć raz w życiu i chce go pamiętać jako zajebistą, dużą impre a nie przyjecie dla rodziny na 24 osoby :thumbdown:

Opublikowano

taki, żeby był koks i basen a dla gosci dziwki :kox:

Opublikowano

taki, żeby był koks i basen a dla gosci dziwki :kox:

chyba basen koksu.. :naughty:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 11:10_________________________________________________

wiem , żartuje. mamy po prostu teraz inne wydatki , a ja ślub chce wziąć raz w życiu i chce go pamiętać jako zajebistą, dużą impre a nie przyjecie dla rodziny na 24 osoby :thumbdown:

24 osoby to może trochę mało.. ale dla mnie to max100-120 osób bo już się tłoczno robi.. Nie lubię takich dużych imprez na których jestem w centrum uwagi..

Opublikowano

ja mialem 80 osob i i tak mnei zmeczylo. Wez tu sie z kazdym napij i zachowaj jeszce fason i sily na noc poslubna :naughty:

Opublikowano

zachowaj jeszce fason i sily na noc poslubna :naughty:

No wlaśnie.. Ja nie chce dużego wesela.. Na szczęście jeszcze mi się nic nie szykuje.. :decayed:

Opublikowano

zachowaj jeszce fason i sily na noc poslubna :naughty:

ach ty ogierze :naughty::decayed::wink4: :wink4:

Opublikowano

taki, żeby był koks i basen a dla gosci dziwki :kox:

coś w ten deseń :good:

ja mialem 80 osob

cos w tym stylu :good:

Na szczęście jeszcze mi się nic nie szykuje.. :decayed:

to co sie udzielasz ??? :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Opublikowano

Do mnie wali 140 os :naughty: :naughty:

Koperty z kasą otwieram osobiście w momencie otrzymania.. I na tej podstawie będę kierował gości do odpowiednich stolików z "odpowiednim wysposażenie"..

Opublikowano

Do mnie wali 140 os :naughty: :naughty:

Koperty z kasą otwieram osobiście w momencie otrzymania.. I na tej podstawie będę kierował gości do odpowiednich stolików z "odpowiednim wysposażenie"..

:evil::decayed:

Wpłaty poniżej 200 plnów od gęby nie będą przyjmowane (+ min. 150 za każde zabrane ze sobą dziecko) a tacy petenci będą wykopywani na zbity pysk :naughty:

Gołodupce won :kox:

Opublikowano

No raczej ! :evil:

200zł od łba to tak zwana suma gwarantowana, przy pytaniach "ile powinienem dać Nosferowi w kopercie?" można korzystać jeszcze z trzech kół ratunkowych i dość do sumy akceptowalnej.. :decayed::naughty:

Opublikowano

to co sie udzielasz ??? :naughty: :naughty: :naughty::kox:

Oj, dobra, dobra. Tylko nie krzycz.. Bo będę się jąkał.. :polew:

Opublikowano

No raczej ! :evil:

200zł od łba to tak zwana suma gwarantowana, przy pytaniach "ile powinienem dać Nosferowi w kopercie?" można korzystać jeszcze z trzech kół ratunkowych i dość do sumy akceptowalnej.. :decayed::naughty:

materialiści :decayed::tongue4:

Opublikowano

materialiści :decayed::tongue4:

widzisz Poziek ?? ta dzisiejsza młodzież :decayed:

dlatego my zostaniemy kawalerami , nic dla pieniędzy !!!! :kox: :kox: :kox: :kox:

Bo będę się jąkał.. :polew:

jakać to ise zaczniesz jak od wujka Moskala na dupe dostaniesz :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 11:45_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C9415873

doradźta mi kurewa !!!!!

Opublikowano

Po 1.8T to jedz do niemcowni :tongue4:

Opublikowano

Po 1.8T to jedz do niemcowni :tongue4:

Fly , nie ma czasu :confused4:

Opublikowano

A nie masz budzetu na cos swiezszego niz '96?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.