Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

yyyyy.... :blink:

To teraz nie wiem gdzie sie pojawic - wiem co i kogo zabrać ale nie wiem gdzie przyjechac :wallbash:

Wybieralem sie do promenady aczkolwiek torwar o wiele blizej :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wybieralem sie do promenady aczkolwiek torwar o wiele blizej :gwizdanie

Zgadza się :good::decayed:

Opublikowano

Wybieralem sie do promenady aczkolwiek torwar o wiele blizej :gwizdanie

Zgadza się :good::decayed:

No to mi pomogles :kox:

Zgadza się - ale które miejsce ? :tongue4:

Opublikowano

yyyyy.... :blink:

To teraz nie wiem gdzie sie pojawic - wiem co i kogo zabrać ale nie wiem gdzie przyjechac :wallbash:

Wybieralem sie do promenady aczkolwiek torwar o wiele blizej :gwizdanie:

Oficjalne info o miejscu, godzinie i dniu spota masz w pierwszym poście na górze strony

Cała reszta to :offtopic::bla: i wishful thinking

Opublikowano

Cała reszta to :offtopic::bla: i wishful thinking

Bzdura :bag:

Opublikowano

Cała reszta to :offtopic::bla: i wishful thinking

Bzdura :bag:

You wish :decayed::naughty:

Opublikowano

Cała reszta to :offtopic::bla: i wishful thinking

Bzdura :bag:

You wish :decayed::naughty:

You wish that I would be wishing but I'm not...

Opublikowano

yyyyy.... :blink:

To teraz nie wiem gdzie sie pojawic - wiem co i kogo zabrać ale nie wiem gdzie przyjechac :wallbash:

Wybieralem sie do promenady aczkolwiek torwar o wiele blizej :gwizdanie:

Jawosz jak to gdzie.. PROMENADA!![br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 13:24_________________________________________________Oskar dziś bedziesz o 18?? czy na 19?

Opublikowano

Cała reszta to :offtopic::bla: i wishful thinking

Bzdura :bag:

You wish :decayed::naughty:

You wish that I would be wishing but I'm not...

Zrób zdjęcie obejmujące wszystkie furki obecne na dzisiejszym torwarowym spociku i wrzuć w ten wątek ... Zdjęcie bez użycia fotoszopa i innych tricków ...

Opublikowano

Jawosz jak to gdzie.. PROMENADA!!

Bede :naughty:

Pomachajcie jak zobaczycie przyglupa jezdzacego w kolko w niebieskiej B6 :)

Opublikowano

Zrób zdjęcie obejmujące wszystkie furki obecne na dzisiejszym torwarowym spociku i wrzuć w ten wątek ... Zdjęcie bez użycia fotoszopa i innych tricków ...

opisz w kilku słowach atmosferę panującą na spocie w promenadzie a ja opisze ci jednym słowem atmosferę na Torwarze...

za młodyś stażem w klubie, żeby pamiętać tamte dobre czasy :guma:

Opublikowano

Zrób zdjęcie obejmujące wszystkie furki obecne na dzisiejszym torwarowym spociku i wrzuć w ten wątek ... Zdjęcie bez użycia fotoszopa i innych tricków ...

opisz w kilku słowach atmosferę panującą na spocie w promenadzie a ja opisze ci jednym słowem atmosferę na Torwarze...

za młodyś stażem w klubie, żeby pamiętać tamte dobre czasy :guma:

Nie potrafię. Rzadko bywam :cool1:

Dobrze, że napisałeś "stażem" :decayed:

Opublikowano

Zrób zdjęcie obejmujące wszystkie furki obecne na dzisiejszym torwarowym spociku i wrzuć w ten wątek ... Zdjęcie bez użycia fotoszopa i innych tricków ...

opisz w kilku słowach atmosferę panującą na spocie w promenadzie a ja opisze ci jednym słowem atmosferę na Torwarze...

za młodyś stażem w klubie, żeby pamiętać tamte dobre czasy :guma:

Torwar to przeszłość, do której raczej nie wrócimy. To co pamiętam to wk***iająca spadź z drzew paskudząca lakier, brak toalet, żarcia, ochrony przed deszczem, głośna Wisłostrada i częste blokady parkingu przez autokary. Poza tym jeśli mielibyśmy sprzeczać się o staż to Promka wyrobiła już znacznie większy niż Torwar.

Opublikowano

Zrób zdjęcie obejmujące wszystkie furki obecne na dzisiejszym torwarowym spociku i wrzuć w ten wątek ... Zdjęcie bez użycia fotoszopa i innych tricków ...

opisz w kilku słowach atmosferę panującą na spocie w promenadzie a ja opisze ci jednym słowem atmosferę na Torwarze...

za młodyś stażem w klubie, żeby pamiętać tamte dobre czasy :guma:

Torwar to przeszłość, do której raczej nie wrócimy. To co pamiętam to wk***iająca spadź z drzew paskudząca lakier, brak toalet, żarcia, ochrony przed deszczem, głośna Wisłostrada i częste blokady parkingu przez autokary. Poza tym jeśli mielibyśmy sprzeczać się o staż to Promka wyrobiła już znacznie większy niż Torwar.

Stary od czeka masz madafaka mega hiper giga megłajersa ? :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

rozumiem że spot dzisiaj jest w PROMENADZIE ???????

Pozdro,

Opublikowano

Stary od czeka masz madafaka mega hiper giga megłajersa ? :polew: :polew: :polew: :polew:

:mysli:

W sensie mam szczać na maskę? :decayed:

:polew:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 14:07_________________________________________________

rozumiem że spot dzisiaj jest w PROMENADZIE ???????

Pozdro,

Informacje o tym gdzie aktualnie odbywają się spoty masz zawsze w nagłówku tego wątku.

Jak się zrobi zimniej i przeniesiemy się do Arkadii to na pewno nagłówek zostanie uaktualniony.

Opublikowano

W sensie mam szczać na maskę? :decayed:

Nie wydaję mi się...do tego zabiegu jesteś za mało pedantyczny :polew: :polew: :naughty:

Opublikowano

Jawosz jak to gdzie.. PROMENADA!!

Bede :naughty:

Pomachajcie jak zobaczycie przyglupa jezdzacego w kolko w niebieskiej B6 :)

Nie musisz jezdzić w kółko bo nie sposób przejechać obok i nie zauważyc..

Opublikowano

Jawosz jak to gdzie.. PROMENADA!!

Bede :naughty:

Pomachajcie jak zobaczycie przyglupa jezdzacego w kolko w niebieskiej B6 :)

Nie musisz jezdzić w kółko bo nie sposób przejechać obok i nie zauważyc..

Suli nie zauważył... :gwizdanie: :decayed::tongue4:

Tego różowego to w ogóle nie widać jak się chce coś nim napisać. :kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.