Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

A daj Pan spokoj... nic mi sie nie chce :sick3:

to nic nie rób. proste :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie bylo... :confused4::evil:

a pracodawca wie o tym ?? :kox:

Oficjalna wersja dla pracodawcy - my wszyscy ciężko pracujemy jak ich nie ma.. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wlasnie bylo... :confused4::evil:

a pracodawca wie o tym ?? :kox:

hyhy.. to czy pracuje, czy nie, to widac golym okiem :decayed: - wiec na pewno wie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy.. to czy pracuje, czy nie, to widac golym okiem :decayed: - wiec na pewno wie :cool1:

:polew: :polew: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaaaa pierd***leeeee... :evil: kochałbym je wszystkie :naughty:

nie dałbyś rady :kox: :kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale próbować zawsze można :)

ciekawe przy której by sie zajechał , zwłaszcza ze one zaprawione w boju są na bank :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale próbować zawsze można :)

ciekawe przy której by sie zajechał , zwłaszcza ze one zaprawione w boju są na bank :polew: :polew: :polew: :polew:

W sumie bylo ich ok. 20 wiec na 100% nie dalby rady.. A co do tego ze zaprawione w boju.. to na 99% jestem tego pewien jak widzialem kilka z nich z bliska.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

99% jestem tego pewien jak widzialem kilka z nich z bliska.. :)

ich nawet nie trzba widzieć zeby móc to stwierdzić :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Sierpień 2009, 22:12_________________________________________________dobrej nocy dziewuchy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Specu Ty na WL jezdzisz?

Najczęściej mój Teść :naughty:

Powiedz mi szczerze koliego specu... ile czasu ci to zajęło? :)

Ze sprzątaniem środka ok 6 godzin.

Powiem Wam, że widziałem już foty "po" specyfikach, ale pierwszy raz na 13 letnim lakierze :shocked:

I teraz to jestem w szoku.. :gwizdanie: Bo jakoś Ferrari, Porshe, Audi z 2007r itp. nie robiły na mnie wrażenie. Ale na babci b5 wygląda to jeszcze lepiej..

Właśnie taki był cel :decayed:

61980bbb2647b3acm.jpg

6749fd7128e1c6bdm.jpg

047f7746a425fff1m.jpg

17f56322a4fed1b3m.jpg

3e8a88c9e1443629m.jpg

c02846d90c8f1bf5m.jpg

Środki są ok, niestety nie ma się co oszukiwać - nic nie zrobi się samo. Trzeba poświęcić sporo czasu, ale efekty są naprawdę wymierne.

Trochę więcej spodziewałem się po SwirX, ale na nowych lakierach sprawdzi się w 100%.

* z tego co wiem, Swirlx był nie do końca dobrze użyty więc i efekty nie takie jak być powinny - lukaszr

Podstawa to dobre pady do rozkładania towaru na furę.. reszta z górki.

:oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: - BRAWO - dobra robota stary :good: :good: :good:

Ja dzisiaj robiłem Natuaral Shine + aplikatory + mikrofiba, środek samochodu (dodatkowo używając specjalnego pędzelka do wydobywania brudu z zakamarków). Później przerzuciłem się na silnik - wszystkie plastiki + uszczelki i elementy gumowe. Dzisiaj na spocie chętnie pochwalę się efektem pracy :)

A wracając do Twojej roboty - szkoda że nie zrobiłeś zdjęć opon i środka. Masz zamiar przyjechać dzisiaj na spota tą furką ?

I ostanie pytanie - są zakwasy w rękach i ramionach ?? :tongue4: :tongue4:

FLYER jak tam było chłopaku na urlopie - rozumiem że pojawisz sie na spocie :>[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 00:04_________________________________________________

Odnośnie Beach Party i panienek:

:naughty:

Zaopiekowałbym się kilkoma :> Widziałem MoorPH na NK ze byles na urlopie z dziewczyną - mądrze to tak - z drewnem do lasu ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj robiłem Natuaral Shine + aplikatory + mikrofiba, środek samochodu (dodatkowo używając specjalnego pędzelka do wydobywania brudu z zakamarków). Później przerzuciłem się na silnik - wszystkie plastiki + uszczelki i elementy gumowe. Dzisiaj na spocie chętnie pochwalę się efektem pracy :)

Ja w weekend użyłem Natural Shine Protectant i ofekt jest jak najbardziej ok.

Co prawda muszę jeszcze popracować nad równomiernym nakładaniem, bo miejscami nałożyłem za cienko (lub z grubo zdjąłem mikrofibrą), ale ogólny efekt jest bardzo pozytywny.

Generalnie deska wygląda świeżo, nabrała intesywniejszego koloru i prezentuje się po prostu dobrze.

Amerykański shit działa ;-)

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co prawda muszę jeszcze popracować nad równomiernym nakładaniem, bo miejscami nałożyłem za cienko (lub z grubo zdjąłem mikrofibrą), ale ogólny efekt jest bardzo pozytywny.

Przed nakładaniem Natural Shine dobrze jest przetrzeć deskę żeby było jak najmniej kurzu - jeżeli używasz środka pierwszy raz to najlepiej proces przeprowadzić dwukrotnie z odstępem 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj wazny dzien :-) chce sie pojawic na spocie :-)

rozumiem ze bez problemu was znajde :kox:?

Nie, pochowamy się :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...