Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to mysle, że jakby wziął 2 wieprzowinki efekt byłby duuuzo lepszy :)

bo 1.4 litra na tylu chłopa to nawet nie warto siadac do tego... :P

Co fakt to fakt..

hmm kali... a widziales kiedys Panie z poznanskiej? Zeby taka ruszyc porzebujesz minimum 1.4l na łebka :)

Oj niewiem czy nie za mało..

to mysle, że jakby wziął 2 wieprzowinki efekt byłby duuuzo lepszy :)

bo 1.4 litra na tylu chłopa to nawet nie warto siadac do tego... :P

A dwie wieprzowinki na tylu chłopa wystarczy?

Jak fajne to czemu nie.. Pod warunkiem, że będę pierwszy.. :naughty:

bo 1.4 litra na tylu chłopa to nawet nie warto siadac do tego... :P

wszyscy cfaniakuja a jakby przyszło co do czego ,to nikt wódy nie ruszy. przerabiałem to :decayed:

wiec dwie krowy starczą w zupełności

Ja tam dzwonie i mam kierowce wiec nie ma problemu.. ;p

Najlepsze wieprzowinki są jak co tydzień na prawdziwym spocie A4-klubu na warszawskim Torwarze. Zapraszam na 19 :hi:

Poziek Ty sie tu nie reklamuj tylko na spota przybywaj.. [br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 10:35_________________________________________________

Poziek miałeś dać foty , a kto tam z klubu wogóle zagląda ???

Jak to kto.. Poziek

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Najlepsze wieprzowinki są jak co tydzień na prawdziwym spocie A4-klubu na warszawskim Torwarze. Zapraszam na 19 :hi:

Poziek miałeś dać foty , a kto tam z klubu wogóle zagląda ???

np. ja :naughty: tylko ostatnio nam deszcz grilla przygasił ale i tak było :kox::decayed:

Opublikowano

Najlepsze wieprzowinki są jak co tydzień na prawdziwym spocie A4-klubu na warszawskim Torwarze. Zapraszam na 19 :hi:

Poziek miałeś dać foty , a kto tam z klubu wogóle zagląda ???

stary śmietanka klubowa :kox:

wymienię pierwszych z brzegu: Tomboy, Lookier, Murzyn, Smoczyca :naughty::decayed:

Opublikowano

:decayed:

Takie śmichy-chichy z tego Torwaru... Ale o co w ogóle biega? :polew:

Poziek się ze Smoczycą przypucował i teraz jej na Torwarze smarzy wołowinę ? Nie ogarniam..

Opublikowano

wymienię pierwszych z brzegu: Tomboy, Lookier, Murzyn, Smoczyca :naughty::decayed:

dzisiaj jestem , tez chce byc w smietance :good:

a Morgoth ???

[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 10:51_________________________________________________Poziek , i murzyn taki kawał dojeżdża ???? w sumie ma najszybszego dyzla w Polsce to z Sosnowca moment i jest :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

a Morgoth ???

Jego akurat jeszcze nie zwerbowałem...ale jak już wróci z kołchozu na syberii to planuję zrobić grylla a dla niego specjalnie zrobimy kanapki z pasztetem :kox:[br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 10:56_________________________________________________

Poziek , i murzyn taki kawał dojeżdża ???? w sumie ma najszybszego dyzla w Polsce to z Sosnowca moment i jest :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Murzynek w 2 i pół godziny robi trasę do Wafki :decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano

Murzynek w 2 i pół godziny robi trasę do Wafki :decayed::naughty: :naughty:

no prosze - zdolniacha :good:

Opublikowano

hmm kali... a widziales kiedys Panie z poznanskiej? Zeby taka ruszyc porzebujesz minimum 1.4l na łebka :)

po 1.4 na lebka to juz bym nie dał rady niczym ruszyć :P

wszyscy cfaniakuja a jakby przyszło co do czego ,to nikt wódy nie ruszy. przerabiałem to

czyli rozumiem że dzisiaj przyjeżdzamy bez aut i robimy alkospota? sasasa :naughty:

a co do ilości wieprzowinek (niekoniecznie tych z poznańskiej) to nowi powinni się postarać aby było ich jak najwięcej :)

Opublikowano

Murzynek w 2 i pół godziny robi trasę do Wafki :decayed::naughty: :naughty:

no prosze - zdolniacha :good:

inaczej mówiąc jest przec**j :decayed:

Opublikowano

inaczej mówiąc jest przec**j :decayed:

wiesz , nie chciałem być tak ordynarny , klubowiczowi nie przystoi :decayed: :decayed:

Opublikowano

inaczej mówiąc jest przec**j :decayed:

wiesz , nie chciałem być tak ordynarny , klubowiczowi nie przystoi :decayed: :decayed:

Buahahahahhahahahahaha powiedział Moskal :kox:

Opublikowano

Buahahahahhahahahahaha powiedział Moskal :kox:

:kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Misiek kutfa mialy być zdjęcia w Niedziele!

Opublikowano

Misiek kutfa mialy być zdjęcia w Niedziele!

Spoko loko :decayed:

Opublikowano

Spoko loko :decayed:

Bardzo dobra meksykańska knajpa, z której bierzemy jedzonko do firmy :)

Opublikowano

aloha :bry:

widzimy się dzisiaj :) i może nawet ściągne kumpla z pracy B6-tką.

A wczoraj mnie tak wciągneła ta gierka o której mowa w "na kazdy temat" ze sie nie wyspałem do roboty. grrr... Po co mi dali tego linka :P Chciałem koniecznie do ałudi dojść...

Jak humorki dzisiaj? :decayed:

KALI ty zdrajco :decayed:

może i ja dzisiaj wpadne

Pozdro,

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

ten sie obudził : 12:28 :kox:

Opublikowano

:bry:

ten sie obudził : 12:28 :kox:

To taka moja standardowa pora :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.