Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dzisiaj wazny dzien :-) chce sie pojawic na spocie :-)

rozumiem ze bez problemu was znajde :kox:?

Nie, pochowamy się :decayed:

Norbiemu, staremu i stałemu bywalcowi spotów trzeba wierzyć :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

FLYER jak tam było chłopaku na urlopie - rozumiem że pojawisz sie na spocie :>

Dzis nie... jestem juz umowiony, ale za tydzien bendem :decayed:

A na urlopie... sporo slonca, ponton 700PS :evil: , za duzo chlania, jeziorka, lasy... ale za krotko :thumbdown:

Opublikowano

siema wszystkim

moja niunia znowu ozyła :> aku wymieniony. wybór padł na Bosha S5

Opublikowano

I ostanie pytanie - są zakwasy w rękach i ramionach ?? :tongue4

E tam. Jak to się robi regularnie to lepsze niż siłownia.

Dla leniuchów polecam Flexa :)

IMG_0368.JPG

Opublikowano

widze ze sezon na polerkę :kox:Malik nie można tym sprzętem czegoś porysować albo przypalić lakieru?

Opublikowano

widze ze sezon na polerkę :kox:Malik nie można tym sprzętem czegoś porysować albo przypalić lakieru?

To jest mimośrodówka (kręci się po elipsach) więc nie da się nią przypalić.

Niestety kosztuje kilka razy więcej niż zwykła.

Opublikowano

Fajne cacko. Lubię sprzęt który nie pozwala użytkownikowi niczego spier... :polew:

Opublikowano

:bry:

w ramach porannej piosenki

Opublikowano

aloha :bry:

widzimy się dzisiaj :) i może nawet ściągne kumpla z pracy B6-tką.

A wczoraj mnie tak wciągneła ta gierka o której mowa w "na kazdy temat" ze sie nie wyspałem do roboty. grrr... Po co mi dali tego linka :P Chciałem koniecznie do ałudi dojść...

Jak humorki dzisiaj? :decayed:

Opublikowano

Dzię dobry dziewuchy

dzisiaj wazny dzien :-) chce sie pojawic na spocie :-)

rozumiem ze bez problemu was znajde :kox:?

weź dwie "krowy" i szukaj stada ogrów , są nie do niezauważenia :good:

Opublikowano

może daj definicję "krowy" bo kolega weźmie dwie Panie z poznańskiej :D

Opublikowano

może daj definicję "krowy" bo kolega weźmie dwie Panie z poznańskiej :D

krowa - 0,7L wódki

Opublikowano

to mysle, że jakby wziął 2 wieprzowinki efekt byłby duuuzo lepszy :)

bo 1.4 litra na tylu chłopa to nawet nie warto siadac do tego... :P

Opublikowano

hmm kali... a widziales kiedys Panie z poznanskiej? Zeby taka ruszyc porzebujesz minimum 1.4l na łebka :)

Opublikowano

to mysle, że jakby wziął 2 wieprzowinki efekt byłby duuuzo lepszy :)

bo 1.4 litra na tylu chłopa to nawet nie warto siadac do tego... :P

A dwie wieprzowinki na tylu chłopa wystarczy?

Opublikowano

A dwie wieprzowinki na tylu chłopa wystarczy?

Wielorazowego użytku. Pozatym można na dwa do trzech batów :)

Opublikowano

bo 1.4 litra na tylu chłopa to nawet nie warto siadac do tego... :P

wszyscy cfaniakuja a jakby przyszło co do czego ,to nikt wódy nie ruszy. przerabiałem to :decayed:

wiec dwie krowy starczą w zupełności

Opublikowano

Najlepsze wieprzowinki są jak co tydzień na prawdziwym spocie A4-klubu na warszawskim Torwarze. Zapraszam na 19 :hi:

Opublikowano

Zaopiekowałbym się kilkoma :> Widziałem MoorPH na NK ze byles na urlopie z dziewczyną - mądrze to tak - z drewnem do lasu ? :polew:

Oskaro z nią można.. Spokojnie.. :decayed: To się nazywa tolerancja, na zachowania i instynkty męskie :gwizdanie:

Opublikowano

Najlepsze wieprzowinki są jak co tydzień na prawdziwym spocie A4-klubu na warszawskim Torwarze. Zapraszam na 19 :hi:

Poziek miałeś dać foty , a kto tam z klubu wogóle zagląda ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.