Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

masz jakieś spy photos ? :naughty::decayed:

wielkiej białej du.py Aydaha ??? :decayed:

bardziej liczyłem na jakies opalone ciałka świń :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiedziałem że lubisz męskie tyłki. :polew:

Ty kozi bobku...mówię o ciałkach swiń potocznie zwanych półkurwiami czytaj dupeczek/laseczek...

Coś Adrian ostatnio tracisz testosteron :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej liczyłem na jakies opalone ciałka świń :decayed:

Bylem w tym roku pare dni w Łebie, oj... rzadko bylo na czym oko zawiesic :gwizdanie: :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Adrian ostatnio tracisz testosteron :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Zbieram zapasy na wyjazd :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

See ya at SPOT girls :decayed:

Make your make-up pussy.

Czy jest McDonald's w promenadzie? [br]Dopisany: 04 Sierpień 2009, 17:06_________________________________________________

bardziej liczyłem na jakies opalone ciałka świń :decayed:

Bylem w tym roku pare dni w Łebie, oj... rzadko bylo na czym oko zawiesic :gwizdanie: :gwizdanie:

Bo Łebe ze stocznią Gdańską pomyliłeś :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

See ya at SPOT girls :decayed:

Make your make-up pussy.

Czy jest McDonald's w promenadzie?

jest kFC

mac jest obok promenady za następnym skrzyżowaniem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardziej liczyłem na jakies opalone ciałka świń :decayed:

Bylem w tym roku pare dni w Łebie, oj... rzadko bylo na czym oko zawiesic :gwizdanie: :gwizdanie:

Yo cyce !!

a ja właśnie w Dębkach jestem i jest ...oooj gorąco :naughty: ale w pełnym łańcuchu + kaganiec więc co najwyżej....paluszkiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed nakładaniem Natural Shine dobrze jest przetrzeć deskę żeby było jak najmniej kurzu - jeżeli używasz środka pierwszy raz to najlepiej proces przeprowadzić dwukrotnie z odstępem 24h.

Przed zastosowanie Natural Shine umyłem deskę na mokro, więc kurzu raczej nie było. Na pewno operację powtórzę, ale nawet po jednym razie efekt jest widoczny.

Wiadomo, idealnie nie jest, ale widać różnicę.

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam spot? :naughty:

Oj grubo było.. Kupa ludzi w sumie ok 25 audików i 2 mustangi.

A jutro wóda u Kaliego :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam spot? :naughty:

Na Torwarze jak zawsze za***iście...Były auta po kompleksowym detailingu i stawały centralnie pod drzewami...lasek naliczyłem z 15, świetne suczki :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak tam spot? :naughty:

Spot jak to spot. 5 aut na krzyż, koleś w skoksowanym audi (podobno jakieś hamerykańskie specyfiki) i 2 skody fabie.

Tabuny lasek zachwyconych autami z pierścieniami - bo się z małżeństwem kojarzy ;-)

No i do tego stado kolesi patrzących jak inny koleś poleruje maskę B5 w świetle górniczej lampki.

Typowo...

JaroD

Na potwierdzenie:

rzadaudi.jpg

skodaaudi.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzadaudi.jpg

J.a.r.o.D Kiedy żeś mnie tam złapał?? nawet nie widzialem kiedy robiłeś tą fote.. Pewnie jeszcze przed 19 jak poszlismy do kejefsi.. :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a czyja ta srebrna b6? pewnie jakis krawaciarz... i zeby taniej bylo, to z usa sE sprowadzil... :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.a.r.o.D Kiedy żeś mnie tam złapał?? nawet nie widzialem kiedy robiłeś tą fote.. Pewnie jeszcze przed 19 jak poszlismy do kejefsi.. :mysli:

Zgadza się. Auto miałem umyte, wiec dobra okazja by uwiecznić ten moment. A że ręka niepewna i niecelna to się inne furaki załapały :)

JaroD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J.a.r.o.D Kiedy żeś mnie tam złapał?? nawet nie widzialem kiedy robiłeś tą fote.. Pewnie jeszcze przed 19 jak poszlismy do kejefsi.. :mysli:

Zgadza się. Auto miałem umyte, wiec dobra okazja by uwiecznić ten moment. A że ręka niepewna i niecelna to się inne furaki załapały :)

JaroD

Dobrze że chociaż szybki umyłem.. Trzeba było mówić.. W bagażniku mam d60 i statyw. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Panowie, może któryś z Was wie, gdzie w Wawie mogę kupić żarówy do kierunków OSRAM DIADEM albo ich odpowiedniki PHILIPSa?

Allegro odpada, bo ostatnio rozpętałem wojnę na poczcie a mój pies pogryzł osiedlowego listonosza :evil2:

...i dobrze mu tak, bo pajac zamiast użyć domofonu i sprawdzić czy odbiorca jest w domu - to od razu nieczytelnie wypisywał awizo i wrzucał do skrzynki...

...a te dziewczyny powinny pracować w polskiej "drogówce", zamiast tych panów którzy ostatnio zadawali mi pytanie: "A dokąd się pan tak spieszy panie kierowco?"

Pozdr.[br]Dopisany: 05 Sierpień 2009, 01:46_________________________________________________moskal, a smyczy to ja nadal nie odebrałem... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...