Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdrowa jest!!! :drool:

Nie jeden chciałby ją... :sexinbed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

hmm no wsio ok ale ta pupa już za bardzo grawitacją dotknięta :mysli:

Opublikowano

hmm no wsio ok ale ta pupa już za bardzo grawitacją dotknięta :mysli:

czepiasz się szczegółów zdecydowanie. z reszta pupe tez ma fajna tylko akurat na tym zdjęciu wyszła faktycznie dziwnie...

co nie zmienia faktu ze wgryzłbym się w nią... :naughty:

Opublikowano

Wybieram się w tym miesiącu an chip do Rogala. Chętni na gruppenchip?

Moskal? :D

Ja bede u witka 17 wiec mozesz przyjechac :D

Opublikowano

aaa wogóle tak sobie dzisiaj poobczajałem i stwiedziłem, ze INNA to mega za***ista laska. Idealnie mój typ :D

Kochałbym ją :naughty: :naughty: :evil:

Idealnie Twoj typ - czyli że idealnie by siorpała pytonga ?? :polew::kox::decayed:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 00:16_________________________________________________

cześc ,

jestem tu nowy , niedawno kupiłem sobie audi , bedzie ktoś jutro w Promenadzie z Vagiem ?? chciałem sprawdzić auto czy nie bite :kox:

Przywieź jakiś ładny prezent a ja przywioze VAG'a :>

Opublikowano

Idealnie mój typ :D

Kochałbym ją :naughty: :naughty: :evil:

Idealnie Twoj typ - czyli że idealnie by siorpała pytonga ??

Bardzo trafnie to ująłeś :naughty:

a tak wógóle to :bry:

Ktoś się chyba za bardzo chce wyspać, że go jeszcze nie ma tu. Może w nowym nabytku śpi, taki podniecony zakupem :polew:

Opublikowano

SIema pijackie mordy :hi::drinks:[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 07:42_________________________________________________

Chłopcze , jeden tak mówił i teraz ma 1 listopada święto :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

CO Ty kur** wiesz o zabijaniu ;)

Opublikowano

siema ogry :hi:

Przywieź jakiś ładny prezent a ja przywioze VAG'a :>

ok , trzymam cie za słowo

Moskal - nie nazywaj swojego nowego zakupu "parówą".

Może ona jeździ na 15", ale to :a4fan:

P.S.: Zapakuj moją smyczkę. Bo przecież być klubowiczem i nie posiadać klubowej smyczy to wstyd... :strzal:

jest parówą bo i kształt i kolor na to wskazuje :polew: :polew: :polew:

smyczy bede miał wiecej , jak ktoś chce to zapraszam , ale bede dopiero po 20:00

Opublikowano

:bry:

.i.KALI.i. ale to trzecie zdjęcie od dołu to dla mnie troszkę dziwne jest - spójrz na trójkącik - tam coś wystaje, wygląda jak fujarka :P. Reszta jest :good::notworthy:

Opublikowano

Acha , bym zapomniał

Andy mam jeszcze 7 dni wolnego

Opublikowano

Acha , bym zapomniał

Andy mam jeszcze 7 dni wolnego

A nie mówiłem że jak sie pogada to jeszcze sie przeciągnie?? ;p

moskal jedna smyczke dla mnie rezerwuj

Opublikowano

Acha , bym zapomniał

Andy mam jeszcze 7 dni wolnego

Dzięki. W pierwszej chwili nie zauważyłem :decayed:

Farciarz :naughty:

Opublikowano

moskal jedna smyczke dla mnie rezerwuj

ołrajt :good:

Opublikowano

Wybieram się w tym miesiącu an chip do Rogala. Chętni na gruppenchip?

Moskal? :D

Ja bede u witka 17 wiec mozesz przyjechac :D

we wt znaczy sie? na hamowanie czy chipa?

Opublikowano

inna_akpa.jpeg

Porządnych rozmiarów zadzior 50698421.spank.gif:naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

:bry:

Chłopaki, a macie może na zbyciu jakieś naklejeczki klubowe...?

Jeśli coś się znajdzie - zapakujcie na spocik, chętnie odkupie po dobrej cenie :>

Opublikowano

One sie stają bezcenne.. :gwizdanie: :naughty:

Opublikowano

ooo własnie jakby dało rade to i ja bym się pisał na naklejeczki i smyczke dzisiaj :)

W końcu odbiore auto od mechaniora dziś i przydałoby się jej jakoś wynagrodzić ten czas tęsknoty za mną :)

a co do mojej przyszłej żony zobaczcie jak tutaj porywa publike i jak pieknie śpiewa bez playbacku. :D

Opublikowano

Wybieram się w tym miesiącu an chip do Rogala. Chętni na gruppenchip?

Moskal? :D

Korekta programu, z 3 h bede.

Bry :hi:

Ja bede u witka 17 wiec mozesz przyjechac :D

we wt znaczy sie? na hamowanie czy chipa?

[br]Dopisany: 11 Sierpień 2009, 09:38_________________________________________________korekta programu 3 h bede
Opublikowano

smyczke dzisiaj :)

da sie zrobić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.