Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oskar ale bym każdą pojechał w dupala :kox::naughty:

Zgadam się z Tobą w 100% :kox::good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Oskar ale bym każdą pojechał w dupala :kox::naughty:

no faktycznie niezłe kozy :good::kox:

Opublikowano

Ten foto z Autoświatu to ma ładny pojazd :polew: Nie wiem co Oni w tym "fakcie" znowu kombinują, ale na wszystkich możliwych forach wypisuje pierdoły.

Zabłysnął Brandem - Auto Świat. .. Świetna gazeta, tylko słabo się spuszcza w kiblu i trochę drapie w du.pę. :decayed:

Opublikowano

trochę drapie w du.pę. :decayed:

bo trzeba troszke pogiąć/pomiętosić w dłoni. i wtedy mięknie :decayed:[br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 18:30_________________________________________________i pięknie sie dupinke szoruje :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oskar ale bym każdą pojechał w dupala :kox::naughty:

Zgadam się z Tobą w 100% :kox::good:

Oczywiście jako prawdziwy fan motoryzacji tylko na towot :kox:

Opublikowano

Oskar ale bym każdą pojechał w dupala :kox::naughty:

Zgadam się z Tobą w 100% :kox::good:

Oczywiście jako prawdziwy fan motoryzacji tylko na towot :kox:

wiem, że jesteś ekspertem w tej dziedzinie więc pozwolę sobie do ciebie zadzwonić jakbym miał kłopoty z wejściem :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Oskar, chciałeś akcenty hetero to masz ...

:decayed:

Opublikowano

Oskar, chciałeś akcenty hetero to masz ...

:decayed:

Już lepiej

JUTRO AUTODETAILING DAY - START 8:00 ,KONIEC nie mam zielonego pojęcia. Potem trzebaby podjechac na jakas podwarszwską wioskę i zobaczyćjak efekt działa na blachary :decayed:

Opublikowano

ooooj tak, pojechałby każdą. Dobry towar - pierwsza klasa :D

Oskar Wy jutro będziecie działać z autami a ja dzisiaj troche przepolerowalem swojego piździka. 3 godzinki razem z myciem ale efekt jest :D

zdjcie0037l.jpg

zdjcie0038.jpg

zdjcie0040n.jpg

a do tego magika od zdjęć sie odezwe i zobaczymy co oni chcą tam napisać. jak sie z nim ustawie na zdjęcia to podjedziemy wieksza ekipa może to zweryfikujemy o co tam chodzi dokladnie. :evil:

Opublikowano

JUTRO AUTODETAILING DAY - START 8:00 ,KONIEC nie mam zielonego pojęcia. Potem trzebaby podjechac na jakas podwarszwską wioskę i zobaczyćjak efekt działa na blachary :decayed:

Oskar tak nisko stawiasz poprzeczkę?! Podwarszawską wioską chcesz objeżdzać... Trochę więcej wiary siebie!

uderzajcie na Krakowskie Przedmieście. Przecież megłajers was poprowadzi i da wam moc! ;-)

JaroD

Opublikowano

Przecież megłajers was poprowadzi i da wam moc!

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Padłem :polew:

Opublikowano

Dzień Dobry :wink4:

W odpowiedzi wypadek z przed paru godzin :(((((

http://www.tygodnik.siedlecki.pl/t6512-smierc.na.przejezdzie.kolejowym.htm

Osrkar, gdzie wyście wczoraj pojechali???

Moskal Parówko przyjechałem obejrzeć Twojego paździocha a Ty laske położyłeś na Pormke....

Kutfa ale stron dojebane, gonimy Poznaniaków

14h po polskich drogach i odechciewa się jazdy, 5 aktywnych fotoradarów na katowickiej :confused4:

Opublikowano

:bry:

dsc01321c.jpg

Tak. Parkowanie w kobiecym stylu. Silnik V10 i szeeeeeroki rozstaw kół - trzeba zająć 2 miejsca...

Pozdrowienia dla właścicielki :sex:

Opublikowano

Korzeń ja pitole masakra :([br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 22:29_________________________________________________PARAF gdzie zrobiłeś fotkę :>

Opublikowano

d*py byście jakieś wrzucili !!! Albo niech ktoś do Ragusia zadzwoni !!!!!!! bo jego brak na tym wątku jest bardzo widoczny !

Ogarne paździerze waflujące się w RaggaGarage i będzie mnie więcej... mam nowe foty z d*pami oczywiście damskimi ( bo widzę, że tamaty się lekko zpedałowały :decayed: *)w najlepszym wydaniu :kox: :kox:

Kurvva tęskni mnie się za spotami :(

* zero podtekstów do Ciebie Boberkowy :tongue4::D

Opublikowano

:([br]Dopisany: 19 Sierpień 2009, 22:29_________________________________________________PARAF gdzie zrobiłeś fotkę :>

Parking C.H. Reduta

Opublikowano

Ma ktoś problem z gg?

Kutfa krzyczy, że hasło jest nie prawidłowe??!!!??!?!

Opublikowano

Pewnie ktoś ci numer zajebał , hyhy

Opublikowano

Kutfa mać od poczatku gg mam grrr

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.