Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Oj.. Moskal to ja juz sie boje.. ile stron dziś podskoczy..

Nie podskoczy ... :naughty:

Jak sam będzie klepał to wszystko będzie trafiało do jednego posta :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nie kryc się z tym, że jestesmy elitą :naughty: :naughty: :naughty:

elitą jak elitą ,ale my Warszwiaki jesteśmy elytą

Oj.. Moskal to ja juz sie boje.. ile stron dziś podskoczy..

Nie podskoczy ... :naughty:

Jak sam będzie klepał to wszystko będzie trafiało do jednego posta :decayed:

szukam kompana do poklikania , może być Wojtek - 13 lat :kox:

Opublikowano

Niech reszta włączy się w projekt "gonimy Poznań" :decayed:

dałeś się wciągnąć w te marną propagandę "króla megłajersa" vel milionera z ulicy ? :kox:

Opublikowano

no tak ELYTA jak się patrzy :naughty:

CzEśĆ mOsKaL, jEsTeM mIcHaŁ mAm 12 LaTkUfF i BaRdZo LuBiE gRaĆ fF pIłKe Z mOiM bRaCiShKiEm. AlE nIe ZaWsZe MaMa Mi PoSsFfaLa. MoShE fIeSh JaK jĄ pShEkOnAć?

Opublikowano

coś nudno więc

byla.pl_a5cb5d42fd419f4306f5f2d35ef102ac_b.jpg

Opublikowano

szukam kompana do poklikania , może być Wojtek - 13 lat :kox:

Jestem Zosia - 14 lat.. :decayed:

Opublikowano

Niech reszta włączy się w projekt "gonimy Poznań" :decayed:

dałeś się wciągnąć w te marną propagandę "króla megłajersa" vel milionera z ulicy ? :kox:

cóż , Andy jest podatny na sugestie wiec mamy to ,co mamy :wink4:

szukam kompana do poklikania , może być Wojtek - 13 lat :kox:

Jestem Zosia - 14 lat.. :decayed:

siema , a ruchasz sie w dupinke ????

Opublikowano

Sorki ze sie ftracam :kox:

Ale fitam po urlopie :bry::cool:

Opublikowano

Sorki ze sie ftracam :kox:

Ale fitam po urlopie :bry::cool:

bez zdjęcia roznegliżowanej laski jest tu zakaz wstępu

Opublikowano

coś nudno więc

byla.pl_a5cb5d42fd419f4306f5f2d35ef102ac_b.jpg

o kurrewcia ... ale fajny cyc :buhaha:

Opublikowano

coś nudno więc

byla.pl_a5cb5d42fd419f4306f5f2d35ef102ac_b.jpg

o kurrewcia ... ale fajny cyc :buhaha:

brałaby biegle z jajkami :naughty::kox:

Opublikowano

hmmm... skromność - zupełnie niepotrzebna :) trzeba znac swoją wartość i nie kryc się z tym, że jestesmy elitą :naughty: :naughty: :naughty:

na elite trzeba zasłużyć :)

Opublikowano

hmmm... skromność - zupełnie niepotrzebna :) trzeba znac swoją wartość i nie kryc się z tym, że jestesmy elitą :naughty: :naughty: :naughty:

na elite trzeba zasłużyć :)

boberek pojawia sie raz na dzien ,ale jak już przyjebie to z gruuubej pedały :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

bez zdjęcia roznegliżowanej laski jest tu zakaz wstępu

Prosze macie do wyboru :

laska_vs_laska.jpg

Opublikowano

coś nudno więc

byla.pl_a5cb5d42fd419f4306f5f2d35ef102ac_b.jpg

Zdrowa, biere!

Opublikowano

hmmm... skromność - zupełnie niepotrzebna :) trzeba znac swoją wartość i nie kryc się z tym, że jestesmy elitą :naughty: :naughty: :naughty:

na elite trzeba zasłużyć :)

boberek pojawia sie raz na dzien ,ale jak już przyjebie to z gruuubej pedały :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew:

nie pedały tylko geje :):kox: :kox: :kox:

ciesz sie ze raz na dzień :) w zime będziesz miał mnie dość :)

Opublikowano

ciesz sie ze raz na dzień :) w zime będziesz miał mnie dość :)

jakoś sie dogadamy :good:

Opublikowano

no bo na spocie sie pojawiłem

gościa nie znam :) gada za 4

zmieniam kierownice to tylko słysząłem go ze poduszka wystrzeli i poduszka wystrzeli i ze poduszka wystrzeli aha i poduszka wystrzeli

jakby połknał wszytskie rozumy poporostu nie poznałem gościa ma 15 postów a zachowuje sie jakby nie wiadomo co :) no moze nie ogarniam nie jestem w temacie :)

nie wiem kto to jest i mi tu z elytą wyskakuje :)

Opublikowano

Ta też niezła

byla.pl_68f894b3be196e848602ecca0b90d446.jpg

Wogóle fajny serwis :)

Opublikowano

Ta też niezła

Wogóle fajny serwis :)

nom :wink4: jest tam z czego wybierać :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.