Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pracować mi każą w tej robocie

eee??? to gdzie ty pracujesz?? :mysli:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pracować mi każą w tej robocie

eee??? to gdzie ty pracujesz?? :mysli:

właśnie , przecież wakacje są :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

eee??? to gdzie ty pracujesz?? :mysli:

podobno tajemny kontrwywiad wojskowy :naughty: :naughty:

Opublikowano

właśnie , przecież wakacje są :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Idź w di-ja-bły :lol1:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

OMG padłem .... temat ostatnio na czasie. Więc dla rozluźnienia atmosfery:

http://www.youtube.com/watch?v=jtTq_7S9qLA

Opublikowano

:polew: :polew: :polew:

OMG padłem .... temat ostatnio na czasie. Więc dla rozluźnienia atmosfery:

http://www.youtube.com/watch?v=jtTq_7S9qLA

było 3-4 strony temu :decayed:

Opublikowano

eee??? to gdzie ty pracujesz?? :mysli:

podobno tajemny kontrwywiad wojskowy :naughty: :naughty:

Mamy Cię na oku, mamy ....

Opublikowano

eee??? to gdzie ty pracujesz?? :mysli:

podobno tajemny kontrwywiad wojskowy :naughty: :naughty:

To Ci co się ssaniem zajmują? :polew:

Opublikowano

Moor tak Ci tylko przypomne, że ja w legionowie juz nie bywam a jezeli to baaardzo żadko. Ale dzieki za info. Sprawdz co się dzieje ciekawego i zdasz mi relacje.

Ide na fajka, dołączy ktoś?

Opublikowano

Moor tak Ci tylko przypomne, że ja w legionowie juz nie bywam a jezeli to baaardzo żadko. Ale dzieki za info. Sprawdz co się dzieje ciekawego i zdasz mi relacje.

Ide na fajka, dołączy ktoś?

Luzik, Objade tą wieś.. i zobaczymy co tam sie dzieje..

A na faja moge skoczyć z Tobą..

Opublikowano

deepthroat :decayed:

zaraz Malik wpadnie i napisze, że jesteście pedałami* :naughty: :naughty:

*) sorki boberek ale musiałem użyć tego słowa :naughty: :naughty:

Boberek to takie cudowne dziecko dwóch pedałów :mysli:

:polew:

Opublikowano

deepthroat :decayed:

zaraz Malik wpadnie i napisze, że jesteście pedałami* :naughty: :naughty:

*) sorki boberek ale musiałem użyć tego słowa :naughty: :naughty:

Boberek to takie cudowne dziecko dwóch pedałów :mysli:

:polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nudzą mnie juz te wasze gadki o gejach, waleniu sie nawzajem w dupe itp. Nie pozostaje mi nic innego niz sprowadzic Was na dobra hetero-droge za pomocą zdjęć:

bar%20rafaeli%20

Bar_Rafaeli_4.jpeg

barrefaeli.jpg

293.Rafaeli.Bar.020909.jpg

880165.jpg

mm.jpg

Kelly-Brook-1600x1200-003.jpg

TITS-2.jpg

425496.jpg

417552.jpg

epic-tits-epic-tits-tits-boobs-retard-retarded-demotivational-poster-1238676447.jpg

1-victoria_silvstedt_29.jpg

Victoria_Silvstedt1.jpg

marisa_miller_pleasure_beach_gq_august_2008_4.0.0.0x0.432x702.jpeg

marisa_miller.jpg

marisa-miller-ipod-bikini.jpg

marisa_miller_gq_aug_big.jpg

Rachel-Roxxx.jpg

000cb46d_medium.jpeg

528698.jpg

Opublikowano

BTW: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_sierpien_najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_zgloszenia-t67125.240.html

Fota mojego poprzedniego paździerza. Ale sentymentalny jestem.

Głosujta! :notworthy:

niech bedzie , chociaż najładniejsza to ona nie jest

Opublikowano

BTW: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_sierpien_najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_zgloszenia-t67125.240.html

Fota mojego poprzedniego paździerza. Ale sentymentalny jestem.

Głosujta! :notworthy:

niech bedzie , chociaż najładniejsza to ona nie jest

Fota robiona ponad 2 lata temu. Na tame czasy ta B6 była jedną z najładniejszych na forum.

Opublikowano

BTW: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_sierpien_najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_zgloszenia-t67125.240.html

Fota mojego poprzedniego paździerza. Ale sentymentalny jestem.

Głosujta! :notworthy:

niech bedzie , chociaż najładniejsza to ona nie jest

Fota robiona ponad 2 lata temu. Na tame czasy ta B6 była jedną z najładniejszych na forum.

malikusie , ja żartuje bardzo mi sie ta twoja bestia podobała , bardziej niż obecna

Opublikowano

BTW: http://www.a4-klub.pl/smf/all_b6_sierpien_najladniejsze_zdjecie_a4_na_forum_zgloszenia-t67125.240.html

Fota mojego poprzedniego paździerza. Ale sentymentalny jestem.

Głosujta! :notworthy:

niech bedzie , chociaż najładniejsza to ona nie jest

Fota robiona ponad 2 lata temu. Na tame czasy ta B6 była jedną z najładniejszych na forum.

malikusie , ja żartuje bardzo mi sie ta twoja bestia podobała , bardziej niż obecna

Mi w sumie też ;( Jakoś tak wole Avanty... ale S4 w Avancie było praktycznie niemożliwe do znalezienia w USA.

Opublikowano

Mi w sumie też ;( Jakoś tak wole Avanty... ale S4 w Avancie było praktycznie niemożliwe do znalezienia w USA.

mi nie chodzi o Avant/sedan , ta eSsa poprostu jest mało eSowa , mało zadziorna , ta stara B6 jest o wiele lepsza :good:

Opublikowano

Oskar ale bym każdą pojechał w dupala :kox::naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.