Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

WTF?

Najnowszy użytkownik: k4l1

Ktoś mnie kopiuje... grrrr... :evil:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

se chyba jebne takie cuś :kox:

Opublikowano

:mysli:[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 09:49_________________________________________________No to już znasz odpowiedź.

Opublikowano

A czemu na drugim zdjęciu FIS jest cały czerwony? Tak powinno być? :mysli:

tryb awaryjny :kox:

Opublikowano

A czemu na drugim zdjęciu FIS jest cały czerwony? Tak powinno być? :mysli:

tryb awaryjny :kox:

Albo "nitro shot" :evil::decayed:

Opublikowano

Albo "nitro shot" :evil::decayed:

:good::polew: :polew: :polew:

wydaje mi sie ze to jest zrobione zeby pokazać iż wszystkie linie są ok

Opublikowano

Panowie wybiera się ktoś dzisiaj na cargo? jakis dodatkowy spocik?

Ja chetnie, ale jak cos to jeszcze dam Ci znac wieczorkiem to sie zdzwonimy.. Ogarnałeś sie?? Masz coś dla mnie? [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 10:07_________________________________________________

Albo "nitro shot" :evil::decayed:

Dobre.. :polew:

Opublikowano

Panowie wybiera się ktoś dzisiaj na cargo? jakis dodatkowy spocik?

Ja chetnie, ale jak cos to jeszcze dam Ci znac wieczorkiem to sie zdzwonimy.. Ogarnałeś sie?? Masz coś dla mnie? [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 10:07_________________________________________________

Albo "nitro shot" :evil::decayed:

Dobre.. :polew:

no wyrabia sie nam Andy , wyrabia , ale w końcu uczy się od najlepszych :good:

Opublikowano

Panowie wybiera się ktoś dzisiaj na cargo? jakis dodatkowy spocik?

Ja chetnie, ale jak cos to jeszcze dam Ci znac wieczorkiem to sie zdzwonimy.. Ogarnałeś sie?? Masz coś dla mnie? [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 10:07_________________________________________________

Albo "nitro shot" :evil::decayed:

Dobre.. :polew:

no wyrabia sie nam Andy , wyrabia , ale w końcu uczy się od najlepszych :good:

Twoja skromność poraża :shocked:

:decayed:

Opublikowano

Panowie wybiera się ktoś dzisiaj na cargo? jakis dodatkowy spocik?

Ja chetnie, ale jak cos to jeszcze dam Ci znac wieczorkiem to sie zdzwonimy.. Ogarnałeś sie?? Masz coś dla mnie? [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 10:07_________________________________________________

Albo "nitro shot" :evil::decayed:

Dobre.. :polew:

no wyrabia sie nam Andy , wyrabia , ale w końcu uczy się od najlepszych :good:

Twoja skromność poraża :shocked:

:decayed:

znany jestem z tego :good:

ale w tym akurat wypadku nie chodzi tylko o mnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Panowie wybiera się ktoś dzisiaj na cargo? jakis dodatkowy spocik?

Ja chetnie, ale jak cos to jeszcze dam Ci znac wieczorkiem to sie zdzwonimy.. Ogarnałeś sie?? Masz coś dla mnie? [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 10:07_________________________________________________

Albo "nitro shot" :evil::decayed:

Dobre.. :polew:

no wyrabia sie nam Andy , wyrabia , ale w końcu uczy się od najlepszych :good:

Twoja skromność poraża :shocked:

:decayed:

znany jestem z tego :good:

ale w tym akurat wypadku nie chodzi tylko o mnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Serio? :blink:

Wazeliniarz :naughty:

Opublikowano

Panowie wybiera się ktoś dzisiaj na cargo? jakis dodatkowy spocik?

Ja chetnie, ale jak cos to jeszcze dam Ci znac wieczorkiem to sie zdzwonimy.. Ogarnałeś sie?? Masz coś dla mnie? [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 10:07_________________________________________________

Albo "nitro shot" :evil::decayed:

Dobre.. :polew:

no wyrabia sie nam Andy , wyrabia , ale w końcu uczy się od najlepszych :good:

Twoja skromność poraża :shocked:

:decayed:

znany jestem z tego :good:

ale w tym akurat wypadku nie chodzi tylko o mnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Serio? :blink:

Wazeliniarz :naughty:

:no: , musiałbym mieć twój charakter

Opublikowano

:no: , musiałbym mieć twój charakter

Ja to nazywam chłodne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość :naughty:

Opublikowano

Panowie wybiera się ktoś dzisiaj na cargo? jakis dodatkowy spocik?

Ja chetnie, ale jak cos to jeszcze dam Ci znac wieczorkiem to sie zdzwonimy.. Ogarnałeś sie?? Masz coś dla mnie? [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 10:07_________________________________________________

Albo "nitro shot" :evil::decayed:

Dobre.. :polew:

no wyrabia sie nam Andy , wyrabia , ale w końcu uczy się od najlepszych :good:

Twoja skromność poraża :shocked:

:decayed:

znany jestem z tego :good:

ale w tym akurat wypadku nie chodzi tylko o mnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Serio? :blink:

Wazeliniarz :naughty:

:no: , musiałbym mieć twój charakter

A nie masz?? :gwizdanie:

Opublikowano

Dobra, pass

Trzeba popracować

Niech reszta włączy się w projekt "gonimy Poznań" :decayed:

Opublikowano

Panowie wybiera się ktoś dzisiaj na cargo? jakis dodatkowy spocik?

Ja chetnie, ale jak cos to jeszcze dam Ci znac wieczorkiem to sie zdzwonimy.. Ogarnałeś sie?? Masz coś dla mnie? [br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 10:07_________________________________________________

Albo "nitro shot" :evil::decayed:

Dobre.. :polew:

no wyrabia sie nam Andy , wyrabia , ale w końcu uczy się od najlepszych :good:

Twoja skromność poraża :shocked:

:decayed:

znany jestem z tego :good:

ale w tym akurat wypadku nie chodzi tylko o mnie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Serio? :blink:

Wazeliniarz :naughty:

:no: , musiałbym mieć twój charakter

A nie masz?? :gwizdanie:

Andy'ego - wazeliniarza ???? w życiu :decayed:

Andy nie uciekaj , ja mam dzisiaj cały dzień przy kompie , wiesz co ja tu nawypisuje do 18:30 ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

hmmm... skromność - zupełnie niepotrzebna :) trzeba znac swoją wartość i nie kryc się z tym, że jestesmy elitą :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Oj.. Moskal to ja juz sie boje.. ile stron dziś podskoczy..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.