Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.


Kolkov

Rekomendowane odpowiedzi

A tak wogole jedzie ktoś na Cargo?

22.10 mniej wiecej na wprost TNT. :)

A d*py fajne fajne ale moze by tak coś w realu? bo co nam po zdjęciach ;)

Moze na wtorkowego spota każdy obowiązkowo przyjedzie z przynajmniej jedną laską/kobietą nawet jesli to ma być żona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • poziek

    5808

  • Reggi

    5029

  • moskal

    4900

  • Flyer

    3009

Top użytkownicy w tym temacie

Kali tam gdzie ostatnio?

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 20:42_________________________________________________Kali ja lece jeszcze na spalarnie looknąć.

Jestem pod telefonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoorPH moje serducho nie ale coś innego tak :slina::blink::shocked: ( pośmigał bym na qadzie -wszystkie bym na qada posadził i ustrzelił w te poślady :radocha:)

Hornet dzięki kamień z serca mi spadł myślałem że zaraz dostanę :baseball: pod oko :bicz3: :bicz::vava: za moje żarty -a napięcie to ma moja babcia ( yyy znaczy żona ) zobaczyła że duupy oglądam które MoorPh zapodał i się zgrzała :polew:

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 21:17_________________________________________________Poznań 3179 kontra Warszawa 2925

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiedzę, że jakoś zwapnieliście..nie wiem czy dopada was chandra z powodu mijających wakacji ( i wielu z Was nie podupcyło na wyjeździe :D )

czy kochanki podniosły ryczałt za ładowanie w kakao..ale Panowie... więcej luzu :cool1: :cool1:

no bo na spocie sie pojawiłem

gościa nie znam :) gada za 4

zmieniam kierownice to tylko słysząłem go ze poduszka wystrzeli i poduszka wystrzeli i ze poduszka wystrzeli aha i poduszka wystrzeli

jakby połknał wszytskie rozumy poporostu nie poznałem gościa ma 15 postów a zachowuje sie jakby nie wiadomo co :) no moze nie ogarniam nie jestem w temacie :)

nie wiem kto to jest i mi tu z elytą wyskakuje :)

Wybacz jeżeli poczułes się urażony bądź zniesmaczony tym, że szybko się klimatyzuje w nowym srodowisku bądź tym, że ostatnio na spocie miałem wybitnie dobry humor ewentualnie tym, że nie przedstawiłem się Tobie z imienia, nazwiska, nicka, auta, wieku, pochodzenia, wyznania, ukończonej szkoły, poglądów politycznych i wszelkich innych informacji, których życzyłbyś sobie abym udzielił. Być może było to spowodowane tym, że byłeś zajęty lub tym, że i tak mało Cie to interesowało i nie zapamiętałbyś nawet połowy co jest dla mnie całkowicie zrozumiałe.

Przepraszam również za nazwanie nas wszystkich elitą w formie żartobliwej jako kolejny przejaw mojego pozytywnego nastawienia do swiata. Faktycznie powinienem oddzielić się grubą kreską od reszty i jako świeżak trzymac się na uboczu i cierpliwie czekać aż ktoś mnie zauważy.

Obiecuję, że poprawię swoje zachowanie ponieważ nie chcę żadnych sporów ani nawet krzywych spojrzeń, bo nie o to chodzi w relacjach między ludźmi, w tym przypadku z klubu samochodowego.

Młody jestem, nie znam się.

A tak całkiem poważnie i krótko: rozumiem, że możesz mnie nie znać ale to chyba nie powód do takich komentarzy. jeżeli coś Ci przeszkadzało trzeba było w wolnej chwili powiedzieć mi to bezpośrednio a nie po czasie czepiać się tego jaki jestem.

Jestem osoba, która szybko łapie nowe znajomości i śmiech z wybuchu poduchy podzielałem z Oskarem i jakoś nikt wtedy nie miał nic przeciwko, nie musiałem iśc do kąta. Także wyluzuj troszke, nawet jesli czujesz się lepszy od innych.

A ja Ci gwarantuje, że po jakimś czasie zobaczysz, że nie jestem tym za kogo mnie teraz uważasz. A jesli nie to trudno, nie każdy każdemu musi przypaść do gustu.

Luzik w gaciach a będzie łatwiej i przyjemniej. :)

To było iście gejowskie :decayed:

:polew:[br]Dopisany: Sierpień 20, 2009, 11:03:06 _________________________________________________A i wstawcie jakieś ładniejsze półkurwia..bo to to liga ulicznych szargaczy łechtaczek :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MoorPH moje serducho nie ale coś innego tak :slina::blink::shocked: ( pośmigał bym na qadzie -wszystkie bym na qada posadził i ustrzelił w te poślady :radocha:)

Hornet dzięki kamień z serca mi spadł myślałem że zaraz dostanę :baseball: pod oko :bicz3: :bicz::vava: za moje żarty -a napięcie to ma moja babcia ( yyy znaczy żona ) zobaczyła że duupy oglądam które MoorPh zapodał i się zgrzała :polew:

[br]Dopisany: 20 Sierpień 2009, 21:17_________________________________________________Poznań 3179 kontra Warszawa 2925

Moja też mi loooknęła jak d*py oglądałem ale ona już przyzwyczajona :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raggaman Mistrzu daj nam to co lubimy oglądać - Ty to potrafisz .... :gwizdanie:

Hornet - dobrze wychowałeś żone :) i jeszcze raz Pzdr :good:

KALI , Moroo ... jak tam na Cargo ?? :>

No i nikt nie chce gadać ze mną ... wale się na cyce ...Dobranoc wszystkim :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznań 3179 kontra Warszawa 2925

W tym tepie do konca września bedziemy mieli przewage.. Jeszcze im pokażemy :evil:

KALI , Moroo ... jak tam na Cargo ?? :>

Na Cargo jak zazwyczaj.. Duzo ludzi.. Ale dziś nie było za bardzo na co popatrzeć.. Wcześniej podjechalem z kumplem na spalarnie.. Tam była kupa ludzi.. Kolo 23 zawinelismy sie z Cargo i uderzyliśmy na spalarnie. Ale tam to juz lipa byla bo miski stały i pilnowały towarzystwa. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem i ja już :)

Na Cargo goście na moto i skuterach smigający na kole, koleś w maździe mx-5 nieudolnie próbujący palić gume, R1 która nie wychamowała na czas i zaliczyla szybgie wpadniecie na kraweżnik i zatrzymanie sie na trawie (ale bez gleby :) )

Troche sie dzialo ale bywalo znacznie lepiej :D

Lece spać - znowu mniej niż 5 godzin snu. Nie uda mi się w tym odcinku wygrać z moskalem porannej gonitwy ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem i ja już :)

Na Cargo goście na moto i skuterach smigający na kole, koleś w maździe mx-5 nieudolnie próbujący palić gume, R1 która nie wychamowała na czas i zaliczyla szybgie wpadniecie na kraweżnik i zatrzymanie sie na trawie (ale bez gleby :) )

Troche sie dzialo ale bywalo znacznie lepiej :D

Lece spać - znowu mniej niż 5 godzin snu. Nie uda mi się w tym odcinku wygrać z moskalem porannej gonitwy ;)

Moze mi sie uda.. Jak juz wspominalem mam psa pod opieką.. ktoś musi z nim wyjsc.. A jestem sam w mieszkaniu.. [br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 01:53_________________________________________________Dobry :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema ogry :hi:

MoorPH pierwszy !!!![br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 06:19_________________________________________________ale tylko dlatego że po pierwsze primo złapało mnie sranie przed samym wyjazdem z hotelu , po drugie primo Puławska juz sie przykorkowała :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bry :hi:

Hornet - dobrze wychowałeś żone :) i jeszcze raz Pzdr :good:

z tego co wiem to jeszcze nie żonę :decayed: zresztą patrz podpis :gwizdanie:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Spanky podpadł :decayed:http://www.a4-klub.pl/smf/all_jaki_vag_topic_usuniety_dziecinne_zachowanie-t92226.0.html

już nie tylko Poziek i Łukaszr Cię nie lubią :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to Spanky podpadł :decayed:http://www.a4-klub.pl/smf/all_jaki_vag_topic_usuniety_dziecinne_zachowanie-t92226.0.html

już nie tylko Poziek i Łukaszr Cię nie lubią :polew: :polew:

Ale tego mięśniaka mało kto lubi :naughty: :naughty: :naughty::kox::evil:

P.S. Pojawił się znowu na drogach w Warszawie Peugeot Straży Miejskiej robiący fotki (zdjęcie z wczoraj na Powsińskiej w kierunku Wilanowa, przed Sadyba Best Mall):

cimg2499.jpg

cimg2501f.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mają wspólnego miś koala i krótkowzroczny ginekolog?

... wilgotny nosek.

:polew: :polew: :polew::good:[br]Dopisany: 21 Sierpień 2009, 08:38_________________________________________________

P.S. Pojawił się znowu na drogach w Warszawie Peugeot Straży Miejskiej robiący fotki (zdjęcie z wczoraj na Powsińskiej w kierunku Wilanowa, przed Sadyba Best Mall):

dziure w budżecie muszą załatać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...