Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

hehe ej to nie fair ja chciałem go wygrać :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

MOSKAL zamawiales przewody SAMCO? Jaka srednice wziales bo nie wiem czy mam 3mm czy 4mm wziac

wziąłem 4mm

musimy sie jeszcze kiedyś ustawić na podmianke cewek :wink4:

Opublikowano

Spoko :good: ja teraz jestem w babicach przez dwa dni wiec jak chcesz to mozesz wpadac jak bedziesz gdzies blisko

Opublikowano

hehe ej to nie fair ja chciałem go wygrać :naughty:

jeszcze masz szanse, można podbijać w nieskończoność :polew: :polew: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 11:13_________________________________________________

Spoko :good: ja teraz jestem w babicach przez dwa dni wiec jak chcesz to mozesz wpadac jak bedziesz gdzies blisko

po weekendzie :good:

zaraz puszcze ci PW

Opublikowano

Panowie juz nie podbijajcie :good:

Opublikowano

A co tu taka nędza ????

Opublikowano

Ragga zakazal licytacji i sie nudno zrobilo :decayed:

Opublikowano

Ragga zakazal licytacji i sie nudno zrobilo :decayed:

niegodziwiec

Opublikowano

Może mię kto wytuomaczyć co to jezd ten "wariator"? :mysli:

:przebiegly:

Opublikowano

Może mię kto wytuomaczyć co to jezd ten "wariator"? :mysli:

:przebiegly:

AndyN licytował kota w worku

Opublikowano

Może mię kto wytuomaczyć co to jezd ten "wariator"? :mysli:

:przebiegly:

AndyN licytował kota w worku

miał nadzieję że trafi jednego ze swojej sygnaturki:

qcat.gif

Opublikowano

Panowie o dogonieniu pyrlandii możemy tylko pomarzyc , zero zaangazowania z waszej strony , lache kładziecie

Opublikowano

Może mię kto wytuomaczyć co to jezd ten "wariator"? :mysli:

:przebiegly:

To taka rzecz, jak byś miał stałe obroty w najlepszym momencie obrotowym silnika i ci cały czas jedzie szybciej. "Taki multitronik", A do wyważania obrotów służą rolki o odpowiedniej masie które chodzą w z dłuż prowadnic w wariatorze. Do tego masz jeszcze sprzęgło które ma sprężynki i przy niskich obrotach nie pozwala otworzyć się ciernicom aby mógł skuter jechać dalej. Dlatego jak spalisz sprzęgło w skuterze lub quadzie sam ci jedzie do przodu.

Czy wszystko jasne Andy? :>

imgp34434ww.jpg

Opublikowano

Adecneo, dzięki za wyrazisty opis. Teraz to i już wiem co to jest a nie wiedziałem :decayed:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2009, 20:46_________________________________________________

Panowie o dogonieniu pyrlandii możemy tylko pomarzyc , zero zaangazowania z waszej strony , lache

że kto komu robi lache :kox:....

Opublikowano

"Trochę się wysiliłem" ale jak by ktoś chciał tuningować skuter to niech wali do mnie :naughty:

Opublikowano

"Trochę się wysiliłem" ale jak by ktoś chciał tuningować skuter to niech wali do mnie :naughty:

rozwiercasz wydech, gaźnik i zakładasz stożek :naughty::decayed:
Opublikowano

"Trochę się wysiliłem" ale jak by ktoś chciał tuningować skuter to niech wali do mnie :naughty:

rozwiercasz wydech, gaźnik i zakładasz stożek :naughty::decayed:

Nie rozmieszaj. :polew: :polew: :polew:

Nie zmieniasz gaźnika, wystarczy tylko zmienić dyszę na większą. W nowych nie często da się to zrobić bo mają wtrysk elektroniczny.

A tłumik jak rozwiercisz to możesz stracić a nie zyskać. Dlatego się je wymienia na podwójne.

Po za tym zdarza się że w tak zwanych przykręconych skuterach, masz podkładkę z mniejszym otworem, dlatego je wymieniasz na normalne z pełnym otworem i masz odblokowany skuter. :cool1:

Idę na techniczne, mam jakąś twórczą wenę dzisiaj.

Opublikowano

a zaraz sie odezwie Boberek i wam napisze gdzie zamontowac IC i turbine w rowerze :polew:

Opublikowano

Listwy Carbon, BT i kiere multifunction

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.