Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zobacz na moskala, jak się rozpanoszył :decayed:

jak kogut w obcym kurniku :decayed:

Prawda.. Jak to się mówi?, nalepsza żona to żona kolegi :decayed:....

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Prawda.. Jak to się mówi?, nalepsza żona to żona kolegi :decayed:....

jak ładna to i owszem... :good: :drool:

hmmm , w sumie Nosfer ma fajną kobite :mysli:

Opublikowano

Prawda.. Jak to się mówi?, nalepsza żona to żona kolegi :decayed:....

jak ładna to i owszem... :good: :drool:

hmmm , w sumie Nosfer ma fajną kobite :mysli:

Tu się z Tobą zgodze :wink4:.. Ale nosfer to miłośnik PB i troche strach :kox:.. Jeszcze ustrzeli :polew: :polew:

Opublikowano

Ale nosfer to miłośnik PB i troche strach :kox:.. Jeszcze ustrzeli :polew: :polew:

mam na niego sposób , spytaj go , dał sie ostatnio podejść jak świeży rekrut....

Opublikowano

Ale nosfer to miłośnik PB i troche strach :kox:.. Jeszcze ustrzeli :polew: :polew:

mam na niego sposób , spytaj go , dał sie ostatnio podejść jak świeży rekrut....

Widać w armii nie był :decayed:.. Ale z tego co widać szkoli się cały czas :gwizdanie:. I to troche mnie martwi :confused4:

Opublikowano
  • Autor

przestań się mazać... :tongue4

łatwo ci gadać... szczylu :decayed:

wybacz :polew: :polew:

Opublikowano

I to troche mnie martwi :confused4:

co cie martwi ??? ze szkoli sie a efektów nie ma ????

Opublikowano

I to troche mnie martwi :confused4:

co cie martwi ??? ze szkoli sie a efektów nie ma ????

To dobrze że nie ma efektów :wink4:.. A wiesz czemu?. Bo On nie ma jeszcze trzydziestki :decayed:.

Opublikowano

:siema:

Dzisiaj mam urodziny (osiemnaste :naughty:), więc dawać kutfa prezenty!!!

Najchętniej przyjmę pięć wypasionych alusków o rozmiarze 17" :gwizdanie:

To to wszystkiego najlepszego dla Ciebie PARAF.. Specjalnie dla Ciebie secik panienek. Wybieraj którą chcesz..

carworldpl_13.jpg

11.jpg

71.jpg

319.jpg

Ct90.jpg

Citroen-babe-Autorai2007.jpg

Dodge%20Caliber%20babe%202.jpg

Dodge%20Nitro%20babe%201.jpg

Dodge%20Nitro%20babe%202.jpg

F2ET0119.JPG

Maserati%20GranTurismo%20girls%20iaa3.jpg

_5442kopie.jpg

_5430kopie.jpg

_5507kopie.jpg

babe04.jpg

babe26.jpg

ct332.jpg

Perkusista najlepszy :good:

Wyczesane afro :naughty:

Dosłownie wyczesane.. :naughty:

Ale nosfer to miłośnik PB i troche strach :kox:.. Jeszcze ustrzeli :polew: :polew:

mam na niego sposób , spytaj go , dał sie ostatnio podejść jak świeży rekrut....

Ja go podszedłem na 0,5m :naughty: Oj.. Bolałoby.. [br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 10:50_________________________________________________PARAF Jeszcze to dla Ciebie. Z najlepszymi życzeniami..

ct61.jpg

darina_balazova_4.jpg

ct99.jpg

girl_012.jpg

[br]Dopisany: 08 Wrzesień 2009, 10:53_________________________________________________Tak wogole to siema panie i panowie :bry:

Opublikowano

Paraf weż tą z tą żółtą gablotą :wink4:.. Podwieze Cię na dzisiejszego spota :decayed:

Opublikowano

Ale nosfer to miłośnik PB i troche strach :kox:.. Jeszcze ustrzeli :polew: :polew:

mam na niego sposób , spytaj go , dał sie ostatnio podejść jak świeży rekrut....

oooooo... raz mu się udało :naughty::decayed:

Zapytaj lepiej co się działo jak sie dziadek Nosfer rozgrzał :naughty: :naughty:

Następnym razem biore do drużyny mojego Team mate`a Kasię :evil2: I nie będzie litości.. Tylko muszę jej jakąś maskę kupić.

_________________________________________________

MA KTOŚ MIERNIK LAKIERU I MOŻE GO ZABRAC NA SPOT ?!

Opublikowano

Tylko muszę jej jakąś maskę kupić.

A co , ta jej nie pasuje ???

Opublikowano

Tylko muszę jej jakąś maskę kupić.

No wiesz... aż tak się wstydzisz? :polew: :polew: :polew:

Nie ma podstaw :mysli:

Opublikowano

Ale nosfer to miłośnik PB i troche strach :kox:.. Jeszcze ustrzeli :polew: :polew:

mam na niego sposób , spytaj go , dał sie ostatnio podejść jak świeży rekrut....

oooooo... raz mu się udało :naughty::decayed:

Zapytaj lepiej co się działo jak sie dziadek Nosfer rozgrzał :naughty: :naughty:

Następnym razem biore do drużyny mojego Team mate`a Kasię :evil2: I nie będzie litości.. Tylko muszę jej jakąś maskę kupić.

_________________________________________________

MA KTOŚ MIERNIK LAKIERU I MOŻE GO ZABRAC NA SPOT ?!

ja mam, zabiore

tylko moge byc pozniej jak 19:00 bo jade z Siedlec

Opublikowano

MA KTOŚ MIERNIK LAKIERU I MOŻE GO ZABRAC NA SPOT ?!

A co, chcesz sprawdzić czy ADR nie był bity?

Późno trochę :decayed::naughty:

Opublikowano

Wiem, że był, bo mam z przodu srebrny zderzak :D Na Karcherze się okazało :polew:

Ale chciałem sprawdzić grubość powłoki na całym samochodzie i sobie to zaznaczyć.

Bo mam zamiar zabrac się za lakier.

Korzeń - zabierz :good:

Ja dzisiaj nie będę długo, ale postaram się poczekać.

Opublikowano

Bo mam zamiar zabrac się za lakier.

toż miałeś sprzedawać :decayed:

Opublikowano

Sprzedaje, ale póki co jeżdżę.. :)

Nie będę lakierował, tylko chce wiedzieć jak bardzo mogę przycisnąć polerkę z kamieniem szlifierskim :kox:

Opublikowano

tylko chce wiedzieć jak bardzo mogę przycisnąć polerkę z kamieniem szlifierskim :kox:

a , no to inna sprawa :wink4:

Opublikowano

Ja mam miernik elektroniczny ale znów nie dam rady na spota dotrzeć :wallbash: :wallbash:

chyba muszę robotę zmienić ....

Jakbyco to numer do mnie masz możemy się gdzieś ustawić :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.