Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Kup se środek na stacji benzynowej do asfaltu i muszek.

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kup se środek na stacji benzynowej do asfaltu i muszek.

popaczta , pijany ale myśli :kox::polew:

Opublikowano

Kup se środek na stacji benzynowej do asfaltu i muszek.

popaczta , pijany ale myśli :kox::polew:

Te pracuj a nie się opierdzielasz :P kiedy w wgm bedziesz?

Opublikowano

Te pracuj a nie się opierdzielasz :P kiedy w wgm bedziesz?

pracuje w pocie czoła :kox:

piątek wieczór

Opublikowano

Kup se środek na stacji benzynowej do asfaltu i muszek.

albo Magłajersa

Opublikowano

Taa.. Magłajers dobry na wszystko.. [br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 13:47_________________________________________________

Te pracuj a nie się opierdzielasz :P kiedy w wgm bedziesz?

pracuje w pocie czoła :kox:

:polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

z czego zaciesz ??? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

UWAGA - nie, nie, to nie będzie u d*p...Sorry :hi:

Czy ktoś mógłby mi na spocie ogarnąć temat instalacji navi (Garmin) w Nokii 5800 (trochę kiepsko się czuję w tym temacie) ?

Tutaj coś znalazłem nt. temat, ale chwilowo mam ograniczony dostęp do internetu, więc ściąganie plików odpada :kwasny:

http://forum.symbianos.pl/viewtopic.php?f=71&t=17224&start=0

lub jakieś Sygic

http://www.ipmart-forum.pl/showthread.php?t=10620

Jakiś 4 paczek oczywiście w podziękowaniu się znajdzie :wink4:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

z czego zaciesz ??? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ze Ty niby cięzko pracujesz..

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

z czego zaciesz ??? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ze Ty niby cięzko pracujesz..

a skąd wiesz co ja takiego robie i czy faktycznie nie haruje jak wół :decayed:

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

z czego zaciesz ??? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Ze Ty niby cięzko pracujesz..

a skąd wiesz co ja takiego robie i czy faktycznie nie haruje jak wół :decayed:

Jakby to powiedzieć...

.. widze.

Opublikowano

:hi:

czym usunąć smołę/asfalt z lakieru :?: kufa mam zaj***y cały tył :wallbash:

Spróbuj nitro.. albo palnikiem rozgrzej :gwizdanie:

mówisz z doświadczenia :naughty:

:decayed: Na szczęście nie... Gdzie Ty fure postawileś ze ci ją tak za***ali??

jechałem remontowanym odcinkiem drogi :wallbash:
Opublikowano

Dawajcie ludziki! Jeszcze tylko 997 stron i będzie 4k :polew:

Opublikowano

:hi:

czym usunąć smołę/asfalt z lakieru :?: kufa mam zaj***y cały tył :wallbash:

Spróbuj nitro.. albo palnikiem rozgrzej :gwizdanie:

mówisz z doświadczenia :naughty:

:decayed: Na szczęście nie... Gdzie Ty fure postawileś ze ci ją tak za***ali??

jechałem remontowanym odcinkiem drogi :wallbash:

To niech wypłacą Ci odszkodowanie.. Albo zwrócą koszta usunięcia tego gówna z Audiszona (jak to pieszczotliwie o AUDI mówi moja chrześnica)

Opublikowano

:hi:

czym usunąć smołę/asfalt z lakieru :?: kufa mam zaj***y cały tył :wallbash:

Spróbuj nitro.. albo palnikiem rozgrzej :gwizdanie:

mówisz z doświadczenia :naughty:

:decayed: Na szczęście nie... Gdzie Ty fure postawileś ze ci ją tak za***ali??

jechałem remontowanym odcinkiem drogi :wallbash:

To niech wypłacą Ci odszkodowanie.. Albo zwrócą koszta usunięcia tego gówna z Audiszona (jak to pieszczotliwie mówi moja chrześnica)

Pewnie "kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków" i klops .... :naughty::decayed:

Opublikowano

Pewnie "kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków" i klops .... :naughty::decayed:

:polew: :polew: dokładnie

Opublikowano

:hi:

czym usunąć smołę/asfalt z lakieru :?: kufa mam zaj***y cały tył :wallbash:

Spróbuj nitro.. albo palnikiem rozgrzej :gwizdanie:

mówisz z doświadczenia :naughty:

:decayed: Na szczęście nie... Gdzie Ty fure postawileś ze ci ją tak za***ali??

jechałem remontowanym odcinkiem drogi :wallbash:

To niech wypłacą Ci odszkodowanie.. Albo zwrócą koszta usunięcia tego gówna z Audiszona (jak to pieszczotliwie mówi moja chrześnica)

Pewnie "kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków" i klops .... :naughty::decayed:

Tak też może być..

Opublikowano

papier 60 na wiertare i jedziesz :tongue4:

Opublikowano

papier 60 na wiertare i jedziesz :tongue4:

później megłajers dla połysku i jest git ....

:lol1:

Opublikowano

tylko koniecznie z udarem .... bo inaczej się parzy lakier :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.