Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pewnie "kierowca nie dostosował prędkości do panujących warunków" i klops .... :naughty::decayed:

:polew: :polew: dokładnie

jechałem całe 30 a na znakach 40było więc nawet wolniej :kox:

dziś znów tam jechałem, a jeden goś do drugiego na CB, kolego omiń to bo sobie całe auto uwalisz smołą, a masz takie ładne pewnie dopiero co z salonu bo się świeci jak ..... nie będę dalej go cytował

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Witam,

Coś marnie z laseczkami.

Zapodaje na osłodę w środku dnia :)

metartsg4934.jpg

metartsg4937.jpg

metartsg49313.jpg

Opublikowano

no może być

:wink4:

można też zacytować komentarz z NK : "chyba Ci wątroba kroczem wychodzi"

Opublikowano

Specjalnie dla księgowego.

vid01.jpg

Opublikowano
  • Autor

Kolkov zapomniałem dać Nosferowi radia :decayed:

:baseball:

w takim razie przybywaj na spota jutro. Na promce jest BK i nawet człowiek błyskawica przywędrował z arkadii :decayed:

Opublikowano

w takim razie przybywaj na spota jutro. Na promce jest BK i nawet człowiek błyskawica przywędrował z arkadii :decayed:

nie ma szans :thumbdown:

ale znalazłem przyczyne przerywania parówy : cewka j**ana !

człowiek błyskawica przywędrował z arkadii :decayed:

pierd.olisz , ucałuj go ode mnie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 15:19_________________________________________________ładna emotka w podpisie :kox: :kox: :kox: :kox:

musimy sie kiedyś skuć :good:

Opublikowano
  • Autor

pierd.olisz , ucałuj go ode mnie :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 07 Wrzesień 2009, 15:19_________________________________________________ładna emotka w podpisie :kox: :kox: :kox: :kox:

musimy sie kiedyś skuć :good:

mogę mu jebną.ć z bani bo buziak zbyt osobisty, więc nie mogę tego dla Ciebie uczynić :decayed:

_________________________________________________

proponujesz jakieś dymy? :naughty:

kiedy? :gwizdanie:

Opublikowano

proponujesz jakieś wypalanie trawy? :naughty:

kiedy? :gwizdanie:

toć kiedyś możem :good::naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

proponujesz jakieś wypalanie trawy? :naughty:

kiedy? :gwizdanie:

toć kiedyś możem :good::naughty: :naughty: :naughty:

o chyba czas wpaść na spocika :naughty::kox:

Opublikowano

Elo! :hi:

Wklejanie laseczek to jedno. Ale prosze nie wklejajcie rozkraczonych c*p bo ja na prawde w pracy forum przegladam

P.S. Nie nie zmienie pracy :decayed:

Opublikowano

P.S. Nie nie zmienie pracy :decayed:

to zmień forum :decayed:

o chyba czas wpaść na spocika :naughty::kox:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Na promce jest BK...

Chyba drewniany.. :disgust:

Opublikowano

to zmień forum

A objawy odstawienne? :decayed: :decayed:

Opublikowano

to zmień forum

A objawy odstawienne? :decayed: :decayed:

musisz to robić lajtowo , najpierw po decyzji rezygnacji z www.A4-klub.pl musisz na dwa tygodnie przenieść sie na www.xnxx.com

to powinno załagodzic skutki odstawienne :good:

Opublikowano

P.S. Nie nie zmienie pracy :decayed:

to zmień forum :decayed:

o chyba czas wpaść na spocika :naughty::kox:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:naughty: :naughty: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

Na promce jest BK...

Chyba drewniany.. :disgust:

:mysli:

Opublikowano

Czy ktoś widział Suliego ? od miesiąca sie nie loguje także dziwne :rolleyes: czyżby miał nas dość :shocked:

Dziś widzialem S4 na rejestracji TST niestety stała na parkingu także nie wiem kto był kierowcą.

Opublikowano
  • Autor

Czy ktoś widział Suliego ? od miesiąca sie nie loguje także dziwne :rolleyes: czyżby miał nas dość :shocked:

Dziś widzialem S4 na rejestracji TST niestety stała na parkingu także nie wiem kto był kierowcą.

ktoś już o niego pytał :mysli: faktycznie coś długo się nie odzywa

Opublikowano

Czy ktoś widział Suliego ? od miesiąca sie nie loguje także dziwne :rolleyes: czyżby miał nas dość :shocked:

Dziś widzialem S4 na rejestracji TST niestety stała na parkingu także nie wiem kto był kierowcą.

ktoś już o niego pytał :mysli: faktycznie coś długo się nie odzywa

niech ktoś simsa do niego naskrobie i da cynę.
Opublikowano

O kurna Norbi o tobie też zapomnielismy ale Ty to teraz inne forum :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.