Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nie jadę na spota dziś bo jestem w plecy 100pln :wallbash: i 4pkt :kwasny:

Hmm.. Przekroczenie prędkości?? :mysli:

tak o całe 28km/h

udanego spota :naughty:

Poziek dla Ciebie też, żeby dooopy były jak zwykle i kiełbasa się nie przypaliła :decayed:

krzyniek Ty piracie !!!!

jasne, tak zapier*** że z dwóch pasów zrobił mi się jeden :tongue4:

trafiłem na takich służbistów (a przynajmniej ten jeden co mi wypisywał mandat) że jak bym szybciej jechał to chyba bym piechotą do domu wracał :wallbash:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

krzyniek tacy służbiści się trafiają... Ale cztery punkty to jeszcze nie tragedia :wink4:...

Opublikowano

ja nie jadę na spota dziś bo jestem w plecy 100pln :wallbash: i 4pkt :kwasny:

Hmm.. Przekroczenie prędkości?? :mysli:

tak o całe 28km/h

udanego spota :naughty:

Poziek dla Ciebie też, żeby dooopy były jak zwykle i kiełbasa się nie przypaliła :decayed:

krzyniek Ty piracie !!!!

jasne, tak zapier*** że z dwóch pasów zrobił mi się jeden :tongue4:

trafiłem na takich służbistów (a przynajmniej ten jeden co mi wypisywał mandat) że jak bym szybciej jechał to chyba bym piechotą do domu wracał :wallbash:

To ile Ty masz juz pkt?

Opublikowano

krzyniek tacy służbiści się trafiają... Ale cztery punkty to jeszcze nie tragedia :wink4:...

4 jak 4.... już mi 10 skumulowali w ciągu miesiąca :kwasny: siakiś mam niefart :disgust:

ten starszy policjant był bardziej życiowy i powiedział młodemu żeby mi tylko 100 wpisał, bo ten oczywiście max dawał :thumbdown: a i żeby było miło to mi powiedział że jak mi zabiorą PJ za pkt to zabiorą mi wszystkie kat. czy to prawda ? bo nigdy się nad tym nie zastanawiałem

Opublikowano

ja juz po spocie. dzisiaj bardzo wesoło, nikt nikomu nie jechał (no może troche norbiemu) :polew: :polew: :good:

Opublikowano

nikt nikomu nie jechał :polew: :polew: :good:

nie wierzę... :no: :>

Opublikowano

krzyniek tacy służbiści się trafiają... Ale cztery punkty to jeszcze nie tragedia :wink4:...

4 jak 4.... już mi 10 skumulowali w ciągu miesiąca :kwasny: siakiś mam niefart :disgust:

ten starszy policjant był bardziej życiowy i powiedział młodemu żeby mi tylko 100 wpisał, bo ten oczywiście max dawał :thumbdown: a i żeby było miło to mi powiedział że jak mi zabiorą PJ za pkt to zabiorą mi wszystkie kat. czy to prawda ? bo nigdy się nad tym nie zastanawiałem

Niestety. Lecą wszystkie kategorie...

Opublikowano

Cześć. Bardzo ładne zdjęcia muszę przyznać.

Mam takie pytanie czy orientując się ktoś gdzie można oddać kierownice do obszycia w okolicach Warszawy

http://auto-pokrowce.webpark.pl/pokrowce.htm

koleś ładnie robi tylko są problemy z dogadaniem się :)

kiedyś mu robiłem tą stronkę z 10 lat temu :evil:

Opublikowano

Cześć. Bardzo ładne zdjęcia muszę przyznać.

Mam takie pytanie czy orientując się ktoś gdzie można oddać kierownice do obszycia w okolicach Warszawy

mój koleżka obszywał na Jagiellońskiej-solidna robota,cena 150zł

Opublikowano

Ale dziś był spocik .... nawet Lucas przyjechał :kox: - pozdrawiam .... póżne rozmowy z Kokos-em i Kolkov-em też ciekawe :gwizdanie: ... a i najważniejsze Aydaho dzięki :notworthy: za ....Ty wiesz za co pozdrawiam serdecznie :hi:

Opublikowano

BRy... A u mnie impreza nadal trwa.. :naughty: Niewiem ile butelek juz poszło.. Ale ja juz nie pije.. Jutro trasa :thumbdown:

Opublikowano

Siema chłoptasie :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :hi:

już mi 10 skumulowali w ciągu miesiąca

nie stresuj sie , ja musiałem jeździć przez trzy miesiące , mając na nkoncie 23 punkty , to jest hardcore :thumbdown:

Opublikowano

I tak mało wzięli ...możesz pójść na kursik 6 pkt kasują.

Opublikowano
:bry: z rana
Opublikowano
:siema: do pracy rodacy
Opublikowano

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy zainteresowali się moim problemem.

Juto ostra walka z ASO, odcinek n'ty.

Zapraszam do śledzenia wątku:

http://www.a4-klub.pl/smf/b7_brd_utrata_mocy_i_kompetencji_w_aso-t93401.0.html

Pomogli chociaż coś ? :wink4:

Opublikowano

Ale dziś był spocik .... nawet Lucas przyjechał :kox: - pozdrawiam .... póżne rozmowy z Kokos-em i Kolkov-em też ciekawe :gwizdanie: ... a i najważniejsze Aydaho dzięki :notworthy: za ....Ty wiesz za co pozdrawiam serdecznie :hi:

żaden problem - polecam się

Opublikowano

Ale mnie dzisiaj głowa boli... :blink:

Człowiek okłamuje sam siebie mówiąc, że już więcej nie pije :wallbash:

:bry:

Opublikowano

siama

I tak mało wzięli ...możesz pójść na kursik 6 pkt kasują.

a tak pi razy drzwi ile to może kosztować ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.