Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wiadomo kim, takie ostrości to lubię, ale chodzi o to że jest to forum publiczne, a nie jakiś serwis porno.

Takie zdjęcia powinny być od razu moderowane, łącznie z ostrzeżeniem dla tego kto to wrzucił.

Adrian widzę kurs u Kaśki skończyłeś z wyróżnieniem :naughty: :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

Adrian widzę kurs u Kaśki skończyłeś z wyróżnieniem :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:bry:

siema kondonie :hi:

Opublikowano
  • Autor

:bry:

siema kondonie :hi:

jakiś Ty milusi :polew:

Opublikowano

Nie chodzi o to Poziu.

Czy przypadkiem nie zauważyłeś że się tu ostatnimi czasami nic nie dzieję? Od 500 stron same głupoty. Nawet nowi już się nie odważają pisać czy im z vagujemy auto. Ani z Polski ani z Radomia też już nie piszą. Ogólnie wątek nadaję się do zamknięcia.

Może pora zrobić coś z tym?

Opublikowano

:bry:

siema kondonie :hi:

jakiś Ty milusi :polew:

ja tak zawsze :wink4:

Opublikowano

Radum ma teraz swoje poletko :tongue4:

Nic się nie dzieje bo lato było, teraz przy jesieni ludzie wrócą przed komputery :naughty: :naughty:

Opublikowano

Radum ma teraz swoje poletko :tongue4:

Nic się nie dzieje bo lato było, teraz przy jesieni ludzie wrócą przed komputery :naughty: :naughty:

już po żniwach i wykupki tez sie kuńczu

Opublikowano

Do zamknięcia to może przesada, ale rzeczywiście dla początkujących ciężko się przebić z czymkolwiek konkretnym ....

Jak nie wklejasz d*p lub nie pieprzysz głupot to nie pogodosz :kox:

Opublikowano

Nie chodzi o to Poziu.

Czy przypadkiem nie zauważyłeś że się tu ostatnimi czasami nic nie dzieję? Od 500 stron same głupoty. Nawet nowi już się nie odważają pisać czy im z vagujemy auto. Ani z Polski ani z Radomia też już nie piszą. Ogólnie wątek nadaję się do zamknięcia.

Może pora zrobić coś z tym?

wszędzie tak jest ...taki czas - okres jak u kobitek :wink4:

Opublikowano

Ale co z nowymi ? Jacy to nowi co chcą wpaść się zvagować?

Normalnie się wita tu, wpada na spot jeden, potem drugi i się zostaje i potem może vaguje. Przecież wiecie, że takich co od razu do vagowania to moskal ze mną szybciutko załatwiamy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Jak nie wklejasz d*p lub nie pieprzysz głupot to nie pogodosz :kox:

doigrasz sie :wink4:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 15:30_________________________________________________

Ale co z nowymi ? Jacy to nowi co chcą wpaść się zvagować?

Normalnie się wita tu, wpada na spot jeden, potem drugi i się zostaje i potem może vaguje. Przecież wiecie, że takich co od razu do vagowania to moskal ze mną szybciutko załatwiamy :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

jak poczytali że Nosfer ma sie zabierać za Vaga , to po przeczytaniu jego kilku ostatnich postów wpadli w konsternacje :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Adrian widzę kurs u Kaśki skończyłeś z wyróżnieniem :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:bry:

siema kondonie :hi:

cześć pędzlu :polew: ej młodzi podobno nie są witani gdy na spota wpadają pierwszy raz jakto jest? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

ej młodzi podobno nie są witani gdy na spota wpadają pierwszy raz jakto jest? :mysli:

jak nie podejdzie i się nie przywita, nie zagada to niech się nie dziwi...

Opublikowano

siemanko ogry :hi:

juz 2-gi dzien wolny :D a jutro Ustkaaaaa... Przywieźć komuś cos z nad morza? z wieprzowinkami morze byc ciezko bo zimno juz cholernie ale zobacze co się da zrobic :evil: Jakies zamówienia? :naughty:

Opublikowano

Z jednej strony Adrian ma racje ale z drugiej strony wiekszosc nowych w pierwszym pytaniu rzucalo czy ktos ma vaga i oczekiwalo ze wszyscy rzuca sie do pomocy, bijac sie ktoremu uda sie wlozyc (kabelek).

Klub jest po to zeby sie spotykac i czasami nie tylko audi jest na pierwszym miejscu.

Fakt faktem ze swiezakowi ciezko sie przebic na poczatku i wielu to odstrasza.

Troche patowa sytuacja

Opublikowano

cześć pędzlu :polew: ej młodzi podobno nie są witani gdy na spota wpadają pierwszy raz jakto jest? :mysli:

a co masz złe doświadczenie ?? :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Jakies zamówienia? :naughty:

5 kg świeżego dorsza plis :wink4:[br]Dopisany: 01 Październik 2009, 16:15_________________________________________________

Fakt faktem ze swiezakowi ciezko sie przebic na poczatku i wielu to odstrasza.

ej , czy w Faq Newbie było coś napisane ,że bedzie lekko ??

Opublikowano

"Oświadczam" od następnego spota na którym będę, to przyjeżdżam z Vagiem i będę vagował wszystkim którzy mnie o to poproszą, nawet i świerzakom.

Może to przyciągnie nową krew, i nie będą się bali potem pozostać. Szczerze mówiąc to ja też przyjechałem na mojego pierwszego spota po to aby z vagować auto. Ale spodobało mi się i zostałem. Wiadomo że nie wszyscy tak zrobią. Ale przynajmniej będę próbował.

Przecież nasze motto klubowe zawsze było że chętnie pomożemy. Co się z tym stało?

Opublikowano

Szczerze mówiąc to ja też przyjechałem na mojego pierwszego spota po to aby z vagować auto.

ja na pierwszym spocie też vagowałem strucla i zgadnij kto mi to robił ???

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.