Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Biedna eska zimna i obrotomierz zamkniety :kwasny: a tak to siema paniska :hi:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

to było z miesiac temu i jakos zadnych uszkodzen nie zauwazylem po tym. Sie wypilo i odwalilo głupote. Ja juz dawno zapomnialem a Wy jeszcze przezywacie... czytajac takie posty, szczegolnie te ostrzejsze w moim temacie, zastanawiam sie czy to napewno jest w 100% moje auto...

Opublikowano

to było z miesiac temu i jakos zadnych uszkodzen nie zauwazylem po tym. Sie wypilo i odwalilo głupote. Ja juz dawno zapomnialem a Wy jeszcze przezywacie... czytajac takie posty, szczegolnie te ostrzejsze w moim temacie, zastanawiam sie czy to napewno jest w 100% moje auto...

jeździsz furą na najebce?

Opublikowano

quattro is for rookie :polew: :polew: :polew:

Może i jestem "żółtodziobem", ale juz nie jeden real man wchodził w zakręt o 30km/h za szybko i zaliczał pobocze, albo w gorszym przypadku przydrożny rów lub drzewo

.i.KALI.i. ma ponad 260 KM i ESP oraz Quattro w jego przypadku są bardziej niz zalecane. Ja posiadam tylko 150 KM i nie używam samochodu do...

DSC_7592.jpg

tylko do cywilizowanej jazdy i Quattro tez sie sprawdza!!!

Opublikowano

Kutfa ludzie mają pomysły.

Przyjechał do mnie klient na zakupy.

Prawie jak subaru...

f6b69832a94e73edmed.jpg

maska to bardziej z Evki niz Subaryny ... Omega Evo STI :decayed:

Opublikowano

Kutfa ludzie mają pomysły.

Przyjechał do mnie klient na zakupy.

Prawie jak subaru...

f6b69832a94e73edmed.jpg

maska to bardziej z Evki niz Subaryny ... Omega Evo STI :decayed:

i jeszcze, jak w alfie, nie widac klamek, czyli Omega Evo STI 156 :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Kutfa ludzie mają pomysły.

Przyjechał do mnie klient na zakupy.

Prawie jak subaru...

f6b69832a94e73edmed.jpg

maska to bardziej z Evki niz Subaryny ... Omega Evo STI :decayed:

Więcej miejsca z tyłu, większy bagażnik :decayed:

Opublikowano

Kutfa ludzie mają pomysły.

Przyjechał do mnie klient na zakupy.

Prawie jak subaru...

f6b69832a94e73edmed.jpg

maska to bardziej z Evki niz Subaryny ... Omega Evo STI :decayed:

i można by zrobić stronkę www.omegadoslubu.pl :kox:
Opublikowano

jeździsz furą na najebce?

a czy na filmiku widziałes zebym jechał? auto stało pod hotelem.

Odpuście sobie juz ten filmik na forum bo nie chce mi sie komentowac. moje auto, moje imprezy, moja sprawa. krzywdy nikomu nie robie, nie jezdze po alko, nie rozjezdzam ludzi na pasach itd.

Paraf boki moja eSą były pierwszy raz i puki co jedyny robione na potrzebe zdjęc. ale kazdy interpretuje to jak chce. aaa z reszta.. pierd ole to.

ma ktos ochote wyrazic swoje zapraszam do rozmowy w 4 oczy. :evil:

ciach bajera z mojej strony.

Opublikowano

A ja dziś rano zapłaciłem podatek od marzeń i od rana oglądam na necie RS4 :)

TsT5Tz9.jpg

Opublikowano

Bo wg. niektórych ludzi samochody sa po to, żeby się nimi bujac do sklepu :polew:

Kali - powiem Ci tak dla otuchy, pier**l te komentarze, jak masz ochotę to katuj dziada ile wlezie :decayed::naughty: po to padło jest, żeby nim jeździć i żeby miec frajdę..

A większość ludzi, ktorzy tam zabierali głos to było typowe nakręcanie jeden drugiego, jaka to tragedia :P I kazdy się mądrzy co to się nie stało.. :kox:

Mnie to wali, jak wkleisz filmik jak napierdalasz autem w drzewo, sorry nie autem - eSą :D to też obejżę i będę miał do tego taki sam stosunek jak d tamtego filmiku.. :kox:

BTW - Filmik głupi jest jak but i nie obejżałem go nawet do połowy.. :rolleyes:

Opublikowano

w pelni sie z Toba zgadzam :good:

chociaz z drugiej strony wiem ze w klubach samochodowych tak wyglada reakcja na podobne sytuacje.

przykład z a3-club.net i jednego z wypadów na Cargo.

Jest tam koles ktory swoja A3 prawie ciagle pali gume jeżdząc w kółko i jak raz do nas podjechal to zdecydowana wiekszosc go zjechala za to. a ja uwazam ze to jego auto i jezeli to mu sprawia frajde w danym momencie to niech sie bawi.

Gadalem pozniej z kolesiem i okazal sie bardzo wporzadku typem a wtedy tak jezdzil bo mial lacze na wykonczeniu i chcial je zachetac do konca. Ale ludzie juz mu wlepe przykleili. Jakby to była ich piaskownica i ich zabawki...

koniec pier/dole/nia.

jak wygram w totka to sobie takiego kupie:

Audi_RS4_B5.jpg

a jak nie wygram to sobie odłoże :naughty:

Opublikowano

ale żeście sie chłopaka czepili , żal wam du.pe wszystkim ściska że sobie może z eska robic co popadnie .... :polew: :polew: :kox: :kox:

Opublikowano

a mi się taka marzy

TsTkstJ.jpg

Opublikowano

jak wygram w totka to sobie takiego kupie:

Jedyny słuszny kolor :wink4:

Szkoda, że nie robili ich w Ośce :polew: :polew:

Opublikowano

Carlos piakna ale brakuje w niej avanta ;)

Capone moze i bez ośki ale za to jaka szybsza. wiesz - czerwone najszybsze :naughty:

Summers Cars Party:

DSC00386.JPG[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 16:40_________________________________________________Jakie to życiowe: :decayed:

1254234519_by_xq92x_500.jpg

Opublikowano

Jak wygram 40 000 zł to przemaluje Moskalowi parówę na jakiś normalny kolor :decayed:

Opublikowano

Pytanko. Jade na wycieczke objazdowa moim starym stryclem m.in. do GB. Z tego co słyszłałem trzeba dostosować reflektory do jazdy tam. Wie ktos gdzie można kupić takie naklejeczki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.