Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dobrze dobrze niech pada. Ma sie quattro to sie tego tak nie czuje :good:

Quattro to bajka :good:

Audi_quattro_logo.JPG

:punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk: :punk:

nawet ESP nie interweniowało.

Quattro i ESP...? :mysli:

Ciekawe jak z tym sie jeździ...

W mojej 1,8T Q nie mam ESP i też daje radę... :good:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nuudne sie juz robi to Wasze podniecanie sie Kłatro.. :nose:

Oś jest dla twardzieli. :naughty:

Opublikowano

Carlos przepiekny czerwony RS :good::slina: :slina: :slina: :slina:

Paraf jak masz Q i ESP to praktycznie kazdy zakret z kazdą w miare rozsadna predkoscia wezmniesz bo to dziala jakby Ci się tory kolejowe ukladały. jakis uslizg i od razu Cie ustawia jak trzeba. :good: ale jak sobie cisne po miescie to zawsze wyłączam.

Opublikowano
  • Autor

nuudne sie juz robi to Wasze podniecanie sie Kłatro.. :nose:

Oś jest dla twardzieli. :naughty:

:good::polew: :polew: :polew:

Opublikowano

to ja wole nie byc twardzielem ale umiec zrobić tak: :good:

DSC_7592.jpg

Opublikowano

Zarzucić tyl na szutrze czy zrobic głupią minę do zdjęcia? :D nie rozśmieszaj mnie :kox:

Opublikowano

tylko żebyście się nie przejechali się z tym :quattro: :gwizdanie:[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2009, 13:59_________________________________________________

Zarzucić tyl na szutrze czy zrobic głupią minę do zdjęcia? :D nie rozśmieszaj mnie :kox:

dokładnie :polew: :polew: takie boki to się 17-letnim poldkiem 1.5 robi :decayed:
Opublikowano

tylko żebyście się nie przejechali się z tym :quattro: :gwizdanie:

Święta prawda..

Zacznę nowy trend:

Ośka!! .. :drool: Mam ośkę :buhaha: Wowowow!! Łośka, Oooo przestał padać deszcz !! :yeah: Ośka !! "O" !!

O - jejej - O - jejej - Ośka !! ooooooooooo Ośka !!

:polew: :polew: :polew:

ja pie*** ale się uśmialem.. sam ze swojego żartu :polew:

Opublikowano

Kutfa ludzie mają pomysły.

Przyjechał do mnie klient na zakupy.

Prawie jak subaru...

f6b69832a94e73edmed.jpg

Opublikowano
  • Autor

Kali daj spokój, nie bądź mięczak sprzedaj eSe albo wyrezaj sobie ośkę :cool1:

quattro is for rookie :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Przyjechał Anglik swoim angielskim autkiem do Polski i za nic nie mógł

zrozumieć (a tym bardziej powtórzyć), co do niego krzyczą różni kierowcy

spotkani na drogach.

Ponieważ był gentlemanem, nie chciał nikogo lekceważyć

i postanowił każdemu grzecznie odpowiadać, dostał więc małą ściągę i szybko

nauczył się wymawiać różne "potrzebne" polskie zwroty:

- Scotch me tea who you

- Odd Pear Doll She

- Tea who you yeah Bunny

- Dee May She - Tea Story Who You

- Yes Tess Q Tess

Opublikowano

no i tu mnie macie, o głupią mine do zdjęcia mi chodziło :P

a prawie subaru za***iste, ma prawie klamki, prawie duze felgi i prawie niewystające tłumiki. ale hak ma prawdziwy :polew:

Kolkov to może zdejme tylne koła? bede miał prawie ośke :P

Opublikowano
  • Autor

to może zdejme tylne koła? bede miał prawie ośke :P

hmmm to będzie taczka... ale ośka :good:

a to "subaru" deczko spasione

Opublikowano

no i tu mnie macie, o głupią mine do zdjęcia mi chodziło :P

najpierw motor, opona na 2000km i stawanie na koło na każdym skrzyżowaniu :doh1:

potem filmik na YT z Twoją eSą :doh1:

teraz komentarze nt. kłatra i jazdy po szutrze :doh1:

wyluzuj :cool1:

Opublikowano

ale ci przednionapędowcy wredni :decayed:

Opublikowano

to ja wole nie byc twardzielem ale umiec zrobić tak: :good:

DSC_7592.jpg

szkoda, że nie masz chlapaczy :naughty:

Opublikowano

szkoda, że nie masz chlapaczy

Chlapacze są for pussies :)

Opublikowano

tylko żebyście się nie przejechali się z tym :quattro: :gwizdanie:

Święta prawda..

Zacznę nowy trend:

Ośka!! .. :drool: Mam ośkę :buhaha: Wowowow!! Łośka, Oooo przestał padać deszcz !! :yeah: Ośka !! "O" !!

O - jejej - O - jejej - Ośka !! ooooooooooo Ośka !!

:polew: :polew: :polew:

ja pie*** ale się uśmialem.. sam ze swojego żartu :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

656998.jpg

664819.jpg

reszty postów, szczególnie Korzenia nie chce mi się komentować.

wole popatrzec na ta laseczke :slina: :slina:

Opublikowano

komentować czy nie, w każdym bądź razie ja ciągle mam przed oczami video z youtube "ten po prawej do końca" :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.