Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

podobno wystarczy kobiete poddac elektrowstrzasom z sieci trakcyjnej metra

Masz błędne informacje.

Trzeba zrobic spięcie w dildo :decayed:

:polew:

Buba, raggaman, Kaśka, truckmaniac, PIXI, T-żółw, PARAF1982, Korzeń

ale zainteresowanie :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

I tym oto sposobem otworzyłem okrągłą 3100 str. tego jakże zacnego i wspaniałego wątku... :>

Opublikowano

A Ty niby skąd to wiesz stary teoretyku ? :decayed:

Miałeś kontakty z żonami swoich mężów ? :polew: :polew:

mój były mentor Witold.S mi mówił :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

wystarczy dobry temat... :tongue4:

Eeee tam dobry..i tak nie przebijesz tematu " Tereski" :decayed::tongue4::naughty: :naughty:

Opublikowano

Dzielny Poziowcu, nie wisz ty casem co się stało z kontem Michała? :mysli:

Opublikowano

wystarczy dobry temat... :tongue4:

Eeee tam dobry..i tak nie przebijesz tematu " Tereski" :decayed::tongue4::naughty: :naughty:

:naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

choć laska Nosfera zapowiadała się dobrze....ale skończyła się szybko :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

mój były mentor Witold.S mi mówił :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

hyhyhy..

" Wit wydziobał za młodu 30 mężatek..Turbodymomen zawstydził Wita i wydziobał 35" :polew::decayed:

Opublikowano

wystarczy dobry temat... :tongue4:

Eeee tam dobry..i tak nie przebijesz tematu " Tereski" :decayed::tongue4::naughty: :naughty:

Nawet nie próbuje.

Opublikowano

Dzielny Poziowcu, nie wisz ty casem co się stało z kontem Michała? :mysli:

którego Michała ?? :naughty::decayed::naughty::decayed:

Opublikowano

Dzielny Poziowcu, nie wisz ty casem co się stało z kontem Michała? :mysli:

którego Michała ?? :naughty::decayed::naughty::decayed:

Michała, który ma nick Michał. :tongue4:

Przyznaj się. :naughty:

Opublikowano

mój były mentor Witold.S mi mówił :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

hyhyhy..

" Wit wydziobał za młodu 30 mężatek..Turbodymomen zawstydził Wita i wydziobał 35" :polew::decayed:

Wiciu to nasz cichy jebacz ukryty tajger :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

choć laska Nosfera zapowiadała się dobrze....ale skończyła się szybko :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Nosfer za mało zgęszcza tematu.. :naughty: :naughty:

Pokazał jedną fotę i myślał, że odkrył punkt G :decayed:

Opublikowano

mój były mentor Witold.S mi mówił :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

hyhyhy..

" Wit wydziobał za młodu 30 mężatek..Turbodymomen zawstydził Wita i wydziobał 35" :polew::decayed:

Wiciu to nasz cichy jebacz ukryty tajger :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Dzielny Poziowcu, nie wisz ty casem co się stało z kontem Michała? :mysli:

którego Michała ?? :naughty::decayed::naughty::decayed:

W pewnym lesie, drogą idzie sobie Niedźwiedź - mieszkaniec lasu inteligencją nie grzeszący.

Spotyka niespodziewanie małego sprytnego zajączka:

- cześć Misiu !

- cześć zajączku !

- pozdrawia cię Michał.

Mis zdziwiony; - Jaki Michał ?

- ten co cię w pupę popychał ! - powiedział zając i uciekł w las. Miś zdołowany wrócił do domu.

Na drugi dzień to samo.

- cześć Misiu !

- cześć zajączku !

- pozdrawia cię Michał.

Mis zdziwiony; - Jaki Michał ?

- ten co cię w pupę popychał ! I znowu miś zdołowany wraca do domu.

Sytuacja powtórzyła się jeszcze kilka razy.

W końcu zdenerwowany Misiek udał się do Sowy.

Sowa najmądrzejsza w lesie wysłuchała Misia i udzieliła mu rady;

- Sprawa jest prosta, musisz się zajączkowi zrewanżować.

- Ale jak ?

- Kiedy go znów zobaczysz zaczep go pierwszy i powiedz że pozdrawia go Maja , on się spyta jaka Maja

- a ty powiesz , ta co cię ugryzła w jaja.

Szczęśliwy wiec Misiu poszedł do lasu i już po chwili spotkał zajączka

- Cześć Zajączek ! Pozdrawia cię Maja

- Maja? aaaa tak mówił mi Michał.

- Jaki Michał ?

Dobranoc ;-)

Opublikowano

Buba, raggaman, Kaśka, truckmaniac, PIXI, T-żółw, PARAF1982, Korzeń

ale zainteresowanie :naughty:

:notworthy: Buba za dobre słowo bo reszta mnie olała ciepłym moczem ( spadaj stary dziadu , co będziesz się wtrącał ) :gwizdanie: :polew:

Opublikowano

Dzielny Poziowcu, nie wisz ty casem co się stało z kontem Michała? :mysli:

którego Michała ?? :naughty::decayed::naughty::decayed:

Michała, który ma nick Michał. :tongue4:

Przyznaj się. :naughty:

słuchaj nie wiem...i nie wiem czy chcę wiedzieć :tongue4:

czy on czasem z Brynią nie kręcił na boku ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

Dzielny Poziowcu, nie wisz ty casem co się stało z kontem Michała? :mysli:

którego Michała ?? :naughty::decayed::naughty::decayed:

Michała, który ma nick Michał. :tongue4:

Przyznaj się. :naughty:

słuchaj nie wiem...i nie wiem czy chcę wiedzieć :tongue4:

czy on czasem z Brynią nie kręcił na boku ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Znowu jakieś intrygi. :thumbdown:

Opublikowano

Dzielny Poziowcu, nie wisz ty casem co się stało z kontem Michała? :mysli:

którego Michała ?? :naughty::decayed::naughty::decayed:

Michała, który ma nick Michał. :tongue4:

Przyznaj się. :naughty:

słuchaj nie wiem...i nie wiem czy chcę wiedzieć :tongue4:

czy on czasem z Brynią nie kręcił na boku ? :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Znowu jakieś intrygi. :thumbdown:

znaczy, że nieprawda

??

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

znaczy, że nieprawda

??

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Znaczy że nie odpowiedziałeś mi na pytanie..

Opublikowano

znaczy, że nieprawda

??

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Znaczy że nie odpowiedziałeś mi na pytanie..

a Ty na moje :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.