Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:naughty:[br]Dopisany: 02 Październik 2009, 17:49_________________________________________________Widzieliście kiedyś takie disco z postojówek? Nikogo nie bylo w samochodzie i to nie bylo dzialanie zadnego programu etc. Po prostu migały.. :wallbash:

http://www.youtube.com/watch?v=78VEQrxLZ64

Wymiana zarówek na LED dała efekt: Hmm... Lewa świeci ok. Prawa natomiast padła.. :/ Shit!!

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:boobs::cool1:
Opublikowano

Kolkov to disco bylo na starych żarówkach..

Opublikowano

pany.

Szybkie pytanko

jaki jest szacunkowy koszt upgrade TURBO + FMIC + WYDECH (chyba trzeba zwiekszyc standard) do powiedzmy 220 - 250 KM w AEB ?

czy cos pominalem ?

chodzi mi o ceny z podzespolami. 10k to taka realna cena ? (strzelilem w ciemno z nia)

Opublikowano

pany.

Szybkie pytanko

jaki jest szacunkowy koszt upgrade TURBO + FMIC + WYDECH (chyba trzeba zwiekszyc standard) do powiedzmy 220 - 250 KM w AEB ?

czy cos pominalem ?

chodzi mi o ceny z podzespolami. 10k to taka realna cena ? (strzelilem w ciemno z nia)

Pompa,wtryski,sprzeglo,i pare innych dupereli 10k moze braknac
Opublikowano

ok a tak do 200 to pewnie tylko program eventualnie turbulum i fmic ?

Opublikowano

:bry: [br]Dopisany: 03 Październik 2009, 08:08_________________________________________________

pany.

Szybkie pytanko

jaki jest szacunkowy koszt upgrade TURBO + FMIC + WYDECH (chyba trzeba zwiekszyc standard) do powiedzmy 220 - 250 KM w AEB ?

czy cos pominalem ?

chodzi mi o ceny z podzespolami. 10k to taka realna cena ? (strzelilem w ciemno z nia)

15 bo przewaznie jakies kwiatki wychodza i sie przy okazji wysypuja inne rzeczy. Wszystko zalezy od tego czy robisz sam czy dajesz tunerowi bo jeszcze roboczogodziny dochodza

Opublikowano

BRY :hi:

Świeza dupeczka w banku PKO BP. Jak ja lubię swoją pracę..

zdjcie002q.jpg

zdjcie001aq.jpg

Opublikowano

MoorPH

i nie obrabiałeś fotoszopem :naughty::kox:

Opublikowano

BRY :hi:

Świeza dupeczka w banku PKO BP. Jak ja lubię swoją pracę..

zdjcie002q.jpg

zdjcie001aq.jpg

Szarpał by kłami jak świeżą padlinkę :kox: :kox: :decayed::naughty: :naughty:

Opublikowano
:bry:
Opublikowano

:bry:

Opublikowano
  • Autor
:siema::naughty:
Opublikowano

Krzyniek zdjecie bylo tylko wykadrowane, bo obok stal jej facet.. a jego raczej nie chcemy ogladać.. bynajmniej ja.. Niewiem jak tam inni.. :naughty:

Opublikowano

:bry:

Wlasnie wrocilem z uczelni (pierwszy zjazd) - i mialem okazje poogladac fajne dupeczki mimo iz na informie jestem :D:shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Krzyniek zdjecie bylo tylko wykadrowane, bo obok stal jej facet.. a jego raczej nie chcemy ogladać.. bynajmniej ja.. Niewiem jak tam inni.. :naughty:

spoko, żartowałem tylko :wink4: takie naturalne możecie zapodawać :kox::cool1:
Opublikowano

i mialem okazje poogladac fajne dupeczki mimo iz na informie jestem :D:shocked: :shocked: :shocked:

Myślałem, że komputery uczelniane są wyczyszczone z plików .jpg :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

i mialem okazje poogladac fajne dupeczki mimo iz na informie jestem :D:shocked: :shocked: :shocked:

Myślałem, że komputery uczelniane są wyczyszczone z plików .jpg :naughty: :naughty: :naughty:

a myszki już dotykałeś :naughty::kox::polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.