Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nad pedałem. Taki plastikowy guzik.

Nad hamulcem? Rozumiem ze on bedzie gdzieś schowany?

Lewa ścianka na głębokości jednego palca :wink4::decayed:

Dobra to jak już robicie taki totalny offtopowy rozgardiasz to i mnie pomóżta :tongue4:

http://www.a4-klub.pl/smf/ktore_opony-t98235.0.html[br]Dopisany: Październik 12, 2009, 11:43:31 _________________________________________________Właśnie dostałem mandat z w sprawie przekroczenia prędkości o 19 km/h w Kobylnicy.

W związku z tym iż nie wskazałem kierującego to zamiast 100 zł dostałem 200 zł .. i jakim prawem do chuuja ?? :evil: :evil: :evil:

Dzwoniłem..odebrała jakaś pipa nieskrobana, która wytłumaczyła mniej więcej tyle.. bo nie było wskazane to taki mandat..a kto to ku***a wiedział.. Nie chodzi o kasę tylko o zasady w tym kraju kuurwy i szatana :evil:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A taryfikator ?

37.Przekroczenie dopuszczalnej prędkości o 11 - 20 km/h 50 - 100zł :mysli:

Przecież to jest bezsens ! Skoro zdjęcie jest niewyraźne to jak masz wskazać prowadzącego ? :D

Opublikowano

Raguś, zrób mi skana tych papierów co dostałeś na początku i teraz i puść mi mailem albo daj linki na PW.

Opublikowano

W związku z tym iż nie wskazałem kierującego to zamiast 100 zł dostałem 200 zł .. i jakim prawem do chuuja ?? :evil: :evil: :evil:

Legal. Dzwon i wskaz sprawce, to dostaniesz 100PLN.

PS. W mojej kwestii jeszcze z nimi negocjuje.

Opublikowano

Raguś, zrób mi skana tych papierów co dostałeś na początku i teraz i puść mi mailem albo daj linki na PW.

Cycek nie ma teraz skanera w domu :chytry:

Foto zrobię.

Tylko że nie mam tego dokumentu który im odesłałem.

Kolejny argument kobiety - " Zgodził się Pan na ukaranie mandatem i nawet podpis jest to mandat został wystawiony" ..do c**j zgodziłem się na 100 zł nie na kwoty , które oni sobie wystawili na nie wiem jakiej zasadzie.[br]Dopisany: Październik 12, 2009, 12:37:00 _________________________________________________

Legal. Dzwon i wskaz sprawce, to dostaniesz 100PLN.

PS. W mojej kwestii jeszcze z nimi negocjuje.

Tomku, nie chodzi o te j**ane 100 zł tylko o zasady..

A jak to jest jak właściciel pojazdu nie ma prawa jazdy ? Punktami to go juz raczej nie ukarają :naughty: ?

Opublikowano

Co im napisałeś skoro tak Cie potraktowali?

Opublikowano

Co im napisałeś skoro tak Cie potraktowali?

Zaznaczyłem odpowiednią wersję, która brzmiała mniej więcej tak " nie potrafię wskazac kierującego pojazdem, zgadzam się na ukaranie mandatem"

Tylko kwota na zawiadomieniu była inna, a na mandacie inna. Czyli wychodzi na to iż po akceptacji pisma mogą sobie wstac dowolną kwotę jaka im się zamani.. to mnie wk***ia :evil:

Opublikowano

Nie ma ktos na sprzedanie jakichs 17" ? :cool1:

Opublikowano

Nie ma ktos na sprzedanie jakichs 17" ? :cool1:

Zima się zbliża ? :decayed:

Fly..nie znam człowieka , który by robił większe manewry z felgami niż Ty :P

Opublikowano

:D

ano... ma snieg sypac w tym tygodniu :decayed:

Opublikowano

(...) ma snieg sypac w tym tygodniu :decayed:

Faktycznie ....

:blink::shocked:

Opublikowano

Co im napisałeś skoro tak Cie potraktowali?

Zaznaczyłem odpowiednią wersję, która brzmiała mniej więcej tak " nie potrafię wskazac kierującego pojazdem, zgadzam się na ukaranie mandatem"

Tylko kwota na zawiadomieniu była inna, a na mandacie inna. Czyli wychodzi na to iż po akceptacji pisma mogą sobie wstac dowolną kwotę jaka im się zamani.. to mnie wk***ia :evil:

też dostałem mandat z Kobylnicy i miałem opcję wskazać kierującego: 150zł oraz 4pkt. lub nie potrafię wskazać kierującego i kwota 2x większa czyli 300zł i 0pkt.

Pewnie nie doczytałeś dokładnie chodź kwoty podają wytłuszczonym drukiem i raczej je ciężko nie zauważyć (mam scan)

Opublikowano

Powiem Ci, że czytałem to pismo 3 razy..Żona też czytała i jakoś nikt tego nie zauważył.

Opublikowano

Trzeba bylo zapier...ć 120km/h, to i problem bylby mniejszy :polew: :polew:

Opublikowano

Trzeba bylo zapier...ć 120km/h, to i problem bylby mniejszy :polew: :polew:

Wychodzi na to, że powolna jazda się nie opłaca...:D

Opublikowano

Powiem Ci, że czytałem to pismo 3 razy..Żona też czytała i jakoś nikt tego nie zauważył.

przeczytaj moje, przypadek 3:

7f7d354c846f5642m.jpg

Opublikowano

Powiem Ci, że czytałem to pismo 3 razy..Żona też czytała i jakoś nikt tego nie zauważył.

kuurwa jak to pięknie sie czyta : "Żona też czytała" :wink4:

Opublikowano

Zaznaczyłem odpowiednią wersję, która brzmiała mniej więcej tak " nie potrafię wskazac kierującego pojazdem, zgadzam się na ukaranie mandatem"

Tylko kwota na zawiadomieniu była inna, a na mandacie inna. Czyli wychodzi na to iż po akceptacji pisma mogą sobie wstac dowolną kwotę jaka im się zamani.. to mnie wk***ia :evil:

Za niewskazanie kierującego jest jakaś dodatkowa kwota.

Opublikowano

Wychodzi na to, że tak jest. Dla mnie to jest bezprawie..

Od kiedy właściciel pojazdu ma obowiązek prowadzenia rejestru osób, które jeżdzą jego autem.. Można nie pamiętać kto jechał, jeśli z samochodu korzysta kilka osób.

Szukałem czegoś na ten zapis, ale narazie z marnym skutkiem.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.