Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema:

Widze ze sporo osob jezdzi na parapecie :oklaski: :good:

Pany dzisiaj ide na impreze integracyjna. Na roku mam ok 140 osob z czego 30 chlopa a reszta wieprzowinki :naughty: :gwizdanie: :sex:

Wbijamy ??

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ja to nie wiem czemu najbardziej dymią Ci, którzy na spocie są raz na dwa miesiące :gwizdanie:

Ja na Torwarze jestem co tydzień :evil::hi:

ja wieeem :decayed:

Opublikowano

ja to nie wiem czemu najbardziej dymią Ci, którzy na spocie są raz na dwa miesiące :gwizdanie:

mi to lotto bo i tak w chu... czasu będę jechał na spota :kwasny:

a może Galeria Mokotów? :naughty:

Jestem za czy tu czy tam i tak przyjadę ... zobaczyć się z Wami :cool1:

A może Blue City :polew: :polew: :polew:

Siema Kolkov :hi:

Opublikowano
  • Autor

GALERIA MOKOTÓW

Opublikowano

Moze parking pod Kauflandem w Jabłonnie :naughty::kox: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Moze parking pod Kauflandem w Jabłonnie :naughty::kox: :gwizdanie:

znowu to samo wybieramy miejsce spotów zimowych :wallbash:

tu ciemno tu zimno tu nie ma co jeść a tu daleko a tu za blisko a tam za c**jo...wo bo kłatro nie można wykorzystać

Opublikowano

ja to nie wiem czemu najbardziej dymią Ci, którzy na spocie są raz na dwa miesiące :gwizdanie:

Otototot :decayed:

Róbta spoty tam gdzie jest micha :naughty: :naughty:

Wiadomo, że każdy wybiera se tam gdzie ma rzut nocnikiem od domu..ale wszystkich pogodzic się nie da :)

Jakbym nie głosował dla jaj to głosowałbym za Arkadią ( dobra szama, jest na co oko zarzucic :naughty:) :cool1:

Opublikowano

Jakbym nie głosował dla jaj to głosowałbym za Arkadią ( dobra szama, jest na co oko zarzucic :naughty:) :cool1:

Ragga masz u mnie browara za to.. :good:

Opublikowano

Ku* :doh1: Ty i ten twój Torwar !! :bicz: :bicz: :bicz::kox:

byłeś choć raz ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Jakbym nie głosował dla jaj to głosowałbym za Arkadią ( dobra szama, jest na co oko zarzucic :naughty:) :cool1:

Ragga masz u mnie browara za to.. :good:

Wee no mnie takich propozycji na kacu nie składaj :tongue4::polew: ..bo mnie wybiera na uściski z klozetem :evil:

A no Arkadia..taka prawda..tam najlepsze d*py się kręcą..no i jeszcze na przereklamowanych Tarasach :decayed::good:

Opublikowano

Na tarasach nie ma tego samego co w arkadii pracowalem na ZT przez prawie rok. I lipa :thumbdown: Nieraz mozna bylo popatrzeć.. Ale niezawsze..

Opublikowano

jak ktoś chce mam do sprzedania felgi 16 z oponami zimowymi..cena 600zł komplet

Opublikowano

Ku* :doh1: Ty i ten twój Torwar !! :bicz: :bicz: :bicz::kox:

byłeś choć raz ?? :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

a poziek był :decayed: jest nawet dowód w postaci fotki :gwizdanie:

b221cb4fcd9015d1a9f946d.jpg

:polew:

Opublikowano

jak ktoś chce mam do sprzedania felgi 16 z oponami zimowymi..cena 600zł komplet

wezmę oponki za 100 :decayed:

Opublikowano

Ja wezmę fele za 100 i problem z głowy Brilant :decayed:

Opublikowano
photo0118l.jpg
Opublikowano

EEee myślałem, że masz stal.. :naughty:

Opublikowano

EEee myślałem, że masz stal.. :naughty:

tak czy inaczej wygląda jakby były z 1978 roku :kox::naughty: :naughty:

Opublikowano

Wee no mnie takich propozycji na kacu nie składaj :tongue4::polew: ..bo mnie wybiera na uściski z klozetem :evil:

A no Arkadia..taka prawda..tam najlepsze d*py się kręcą..no i jeszcze na przereklamowanych Tarasach :decayed::good:

Po sakramentalnym YES YES YES d*py to tylko w TV.

A na spotach to d*p faktycznie zatrzęsienie. W ostatni wtorek była m.in. d*pa PIXIego, Kaltiego, edmondo, Kokosa, Toma77, moja d*pa też była a innych d*p też było trochę jka na taką lodówę. (niewymienionych przepraszam). W Arkadii pewnie będzie też d*pa boberka, ale po tylu kilometrach na siodełku to może być z nią różnie.

JaroD

Opublikowano

nie ma ktoś może cewki zapłonowej na zbyciu?? potrzebuje na szybko do asn 3.0 v6 czerwonej?? bo padła mi jedna i jest tragedia ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.