Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mosqalito..to już jak parówa jeździ normalnie to może się ustaw z Nosferskim na cwiartke :naughty: :naughty:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mosqalito..to już jak parówa jeździ normalnie to może się ustaw z Nosferskim na cwiartke :naughty: :naughty:

wciągne go suszarką :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

No nie wiem..Ja kiedyś czytałem w porannej wyborczej , że to on wciągnął Cię nie wyłączając sekwencji :decayed:

Opublikowano

No nie wiem..

ale ja wiem , i to wystarczy :wink4::good:

Ja kiedyś czytałem w porannej wyborczej , że to on wciągnął Cię nie wyłączając sekwencji :decayed:

po pierwsze primo to on jechał na Pb a ja na gazie :wink4:

po drugie primo parówa była na etapie przerywania i gubienia prądu :thumbdown:

primo ultimo nie potrafiłem nią jeszcze jeździć :kox:

teraz moge startować :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano

kufa...powklejałem zdjecia pośladów i piersi a Wy tu o jakimś podtlenku gazu przewijacie... może pomyliłem forum na Daewoo Lanos :) czekam na odwetową akcję fotograficzną :kox:

Opublikowano

kufa...powklejałem zdjecia pośladów i piersi a Wy tu o jakimś podtlenku gazu przewijacie... może pomyliłem forum na Daewoo Lanos :) czekam na odwetową akcję fotograficzną :kox:

czasami trzeba dorosnac i przestac gapic sie w czyjs rowek :tongue4: :tongue4: :gwizdanie:

Opublikowano

czasami trzeba dorosnac i przestac gapic sie w czyjs rowek :tongue4: :tongue4: :gwizdanie:

......zwłaszcza w taki , w który na pewno nie wsadze swojego pindola :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

kufa...powklejałem zdjecia pośladów i piersi a Wy tu o jakimś podtlenku gazu przewijacie.

bo się wkleja jedną dwie góra trzy ładne foty a nie tak hurtem przyj***ś :cool1:
Opublikowano

k**wa księża sciagaja pornosy i mi sie internet zacina... :rant:

Opublikowano

ku***a księża sciagaja pornosy i mi sie internet zacina... :rant:

Bubek to co Ty w klasztorium mieszkasz ? :polew: :polew:

Opublikowano

kufa...powklejałem zdjecia pośladów i piersi a Wy tu o jakimś podtlenku gazu przewijacie.

bo się wkleja jedną dwie góra trzy ładne foty a nie tak hurtem przyj***ś :cool1:

nie mogłem się zdecydować... :decayed:

Opublikowano

ok PAny , tatuś sie żegna , dziś mam megasuperhiperfakin chlanie wiec pewnie bede juto zdychał :sick3:

udanego łikendu życze :hi:[br]Dopisany: 17 Październik 2009, 12:54_________________________________________________Buba , nic dzisiaj nie zrobimy :thumbdown:

Opublikowano

moskal -- żeby Ci jutro słońce mocno i za głośno nie świeciło :naughty:

Opublikowano

Ja jadę to teściów :decayed:

Opublikowano

Ja jadę to teściów :decayed:

Powodzenia

Opublikowano

Ja jadę to teściów :decayed:

Powodzenia

Poczekaj jeszcze 36 tygodni i też będziesz miał dwie matki i będziesz popinał na niedzielne obiadki :decayed::tongue4:

Opublikowano

No nie wiem..

ale ja wiem , i to wystarczy :wink4::good:

Ja kiedyś czytałem w porannej wyborczej , że to on wciągnął Cię nie wyłączając sekwencji :decayed:

po pierwsze primo to on jechał na Pb a ja na gazie :wink4:

po drugie primo parówa była na etapie przerywania i gubienia prądu :thumbdown:

primo ultimo nie potrafiłem nią jeszcze jeździć :kox:

teraz moge startować :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

:decayed:Ragga nie denerwuj siwego :polew:

Opublikowano

:decayed:Ragga nie denerwuj siwego

Biorę go pod włos :polew: :polew: :decayed:

Opublikowano

Ja jadę to teściów :decayed:

Powodzenia

Poczekaj jeszcze 36 tygodni i też będziesz miał dwie matki i będziesz popinał na niedzielne obiadki :decayed::tongue4:

Właśnie że nie będę bo nie mam do kogo już ;(

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.