Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj w końcu spot na TORWARZE. Ach no nie mogę się doczekać :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Zmień temat wątku na Torwarbo caly czas jest Promka :decayed:

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Siema bydlaki :kox:

Opublikowano

Dzisiaj w końcu spot na TORWARZE. Ach no nie mogę się doczekać :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

faktycznie , pogoda też obiecująca :wink4:

taka w sam raz na spot pod chmurką :gwizdanie:
Opublikowano

Dzisiaj w końcu spot na TORWARZE. Ach no nie mogę się doczekać :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

faktycznie , pogoda też obiecująca :wink4:

taka w sam raz na spot pod chmurką :gwizdanie:

Na Torwarze jest zawsze słonecznie i gorąco :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 08:30_________________________________________________No padłem: http://odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Gwara Moskalska :decayed::polew:

Opublikowano

Gwara Moskalska :decayed::polew:

jo jo :kox:

Opublikowano

[/size]_________________________________________________No padłem: http://odsiebie.com/pokaz/5037678---8792.html :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Rasowy Krzyżak :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:[br]Dopisany: 20 Październik 2009, 08:47_________________________________________________

Gwara Moskalska :decayed::polew:

jo :good::kox: :kox: :kox:

Opublikowano
:hi::kawa:
Opublikowano

Gwara Moskalska :decayed::polew:

jo jo :kox:

hej Cześki :)

Opublikowano

Gwara Moskalska :decayed::polew:

jo jo :kox:

hej Cześki :)

:shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked: :shocked:

Opublikowano

Gwara Moskalska :decayed::polew:

jo jo :kox:

hej Cześki :)

rower ci zayebali ????

Opublikowano

Gwara Moskalska :decayed::polew:

jo jo :kox:

hej Cześki :)

rower ci zayebali ????

nie nie :decayed:

Boberkowi się łańcuch w rowerze skończył :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Boberkowi się łańcuch w rowerze skończył :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

i nie idzie dopompować do niego powietrza ??? :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Cześć boberek.

Kogo Ty u diabła masz w avatarze :blink:

Opublikowano

Cześć boberek.

Kogo Ty u diabła masz w avatarze :blink:

jak wynika z podpisu to sobie wyrezał takie oto cos :kox: :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Cześć boberek.

Kogo Ty u diabła masz w avatarze :blink:

a to nie jest Maja ? :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Cześć boberek.

Kogo Ty u diabła masz w avatarze :blink:

a to nie jest Maja ? :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Yhm, Włoszczowska. Osobiście wolę Szafraniec :good:

img,pzm_anna_szafraniec.jpg

Opublikowano

Siema bydlaki przebrzydłe :kox:

Opublikowano

Cześć boberek.

Kogo Ty u diabła masz w avatarze :blink:

a to nie jest Maja ? :kox: :kox: :kox: :kox: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Yhm, Włoszczowska. Osobiście wolę Szafraniec :good:

img,pzm_anna_szafraniec.jpg

widzę, że fanów mtb tutaj też można spotkać :decayed:

Opublikowano

e tam ;)

przebrzydłe :)

Poziek nie skończył sie łańcuch rowery nie zajumali

tylko juz posezonie :)

wiec trzeba zacząć wam d*py truć :)

PS tak Wiciu :) to jest Maja Włoszczowska

Malik, Szafraniec też fajna :)

a ty kiedy zaczniesz na rowerze jezdzić :) [br]Dopisany: 20 Październik 2009, 10:46_________________________________________________ja i tak wole Maje

hals_maja_wloszczowska4.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.