Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

7xltumu.jpg

  • Odpowiedzi 84 tys.
  • Wyświetleń 2,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

JEST SPRAWA

Potrzebuję namiary na jakąś knajpkę, gdzie w sobotę:

- kilku Panów będzie mogło obejrzeć walkę

- w międzyczasie, kilka Pań będzie mogło sobie poplotkować w spokojności.

To musi być ta sama knajpa, bo niektórzy mają smycz i nie mogą się oddalać, poza tym jedna z Pań ma urodziny, więc trzeba przynajmniej zachować pozory wspólnego świętowania :decayed:

Opublikowano
Opublikowano

JEST SPRAWA

Potrzebuję namiary na jakąś knajpkę, gdzie w sobotę:

- kilku Panów będzie mogło obejrzeć walkę

- w międzyczasie, kilka Pań będzie mogło sobie poplotkować w spokojności.

To musi być ta sama knajpa, bo niektórzy mają smycz i nie mogą się oddalać, poza tym jedna z Pań ma urodziny, więc trzeba przynajmniej zachować pozory wspólnego świętowania :decayed:

Champions lub Sofia

...wybór oczywisty - olejcie panny -> Sofia Wam to wynagrodzi i już nie będziecie żałować ani meczu ani decyzji o rozstaniu :decayed: :decayed:

Opublikowano

JEST SPRAWA

Potrzebuję namiary na jakąś knajpkę, gdzie w sobotę:

- kilku Panów będzie mogło obejrzeć walkę

- w międzyczasie, kilka Pań będzie mogło sobie poplotkować w spokojności.

To musi być ta sama knajpa, bo niektórzy mają smycz i nie mogą się oddalać, poza tym jedna z Pań ma urodziny, więc trzeba przynajmniej zachować pozory wspólnego świętowania :decayed:

Champions lub Sofia

...wybór oczywisty - olejcie panny -> Sofia Wam to wynagrodzi i już nie będziecie żałować ani meczu ani decyzji o rozstaniu :decayed: :decayed:

:good: ale nie tym razem.

Tym razem to są babskie urodziny, ale przy okazji trzeba by obejrzeć walkę (i to nie w kisielu...) .

Opublikowano

siemaaaankooooo :hi: :hi:

Poziek rozwalasz mi system tymi kołpakami :polew:

Moze kupie sobie stalówki 16-tki i te kołpaki. Tylko odpowiedz mi na nurtujace mnie pytanie: Czy przyrost mocy związany z tymi wyścigowymi pro kołpakami wiąże się ze wzrostem spalania? :decayed:

Opublikowano

Pokaż mi post, w którym wyraziłem chęć kupna tego czegoś .....

:decayed:

nie napisałeś tego wprost ale wiem że Jesteś na nie napalony ... zły rozmiar już wyeliminowaliśmy więc nie pozostaje już żadne ograniczenie na drodze do osiągnięcia ekstazy w momencie gdy dzwięk ostatniej trytytki uświadomi Cię że stałeś się właśnioe posiadaczem legendarnych ...madafakowych...czarnych pierścieni mocy Poźka :decayed: :decayed: :decayed:

Dadzą się przydrutować trytytkami do 16'' aluminiowych ori "biedronek"? :mysli:

:naughty:

no i pomyśl o parametrach - dużo lepsze osiągi niż dała wizyta u Rogala :naughty:

Yebłem, naprawdę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

R. powinien się zapaść pod ziemię :lol1:

Opublikowano

Yebłem, naprawdę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

R. powinien się zapaść pod ziemię :lol1:

no cóż takie sa fakty - chyba że Poziu wkręta robi z mocą :wink4:

Opublikowano

wiąże się ze wzrostem spalania? :decayed:

no chyba żartujesz :wink4: z tego co o nich słyszałem to spalanie spada o jakiś 1L/100km :decayed:
Opublikowano

Yebłem, naprawdę :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

R. powinien się zapaść pod ziemię :lol1:

no cóż takie sa fakty - chyba że Poziu wkręta robi z mocą :wink4:

Właśnie, Poziu .....

Byłeś na hamowni z tymi kołpakami?

Opublikowano

JEST SPRAWA

Potrzebuję namiary na jakąś knajpkę, gdzie w sobotę:

- kilku Panów będzie mogło obejrzeć walkę

- w międzyczasie, kilka Pań będzie mogło sobie poplotkować w spokojności.

To musi być ta sama knajpa, bo niektórzy mają smycz i nie mogą się oddalać, poza tym jedna z Pań ma urodziny, więc trzeba przynajmniej zachować pozory wspólnego świętowania :decayed:

Bierhalle w Arkadii.. i pozdrów Maję od Łukasza liżącego ucho :decayed::polew: :polew:

Opublikowano

wiąże się ze wzrostem spalania? :decayed:

no chyba żartujesz :wink4: z tego co o nich słyszałem to spalanie spada o jakiś 1L/100km :decayed:

Krzyniek nie 1L tylko 2,43L/100km :naughty:

Opublikowano

Champions lub Sofia

...wybór oczywisty - olejcie panny -> Sofia Wam to wynagrodzi i już nie będziecie żałować ani meczu ani decyzji o rozstaniu :decayed: :decayed:

Sofia jest nieczynna, ale podobno klub Sogo nieźle się prezentuje :decayed: :gwizdanie:

Opublikowano

Champions lub Sofia

...wybór oczywisty - olejcie panny -> Sofia Wam to wynagrodzi i już nie będziecie żałować ani meczu ani decyzji o rozstaniu :decayed: :decayed:

Sofia jest nieczynna, ale podobno klub Sogo nieźle się prezentuje :decayed: :gwizdanie:

potwierdzam ... :naughty:

Opublikowano

Aleee nuuudaaaa... :disgust::zemdlal:

Opublikowano

Champions lub Sofia

...wybór oczywisty - olejcie panny -> Sofia Wam to wynagrodzi i już nie będziecie żałować ani meczu ani decyzji o rozstaniu :decayed: :decayed:

Sofia jest nieczynna, ale podobno klub Sogo nieźle się prezentuje :decayed: :gwizdanie:

potwierdzam ... :naughty:

Ale co potwierdzasz?

Że nie byłeś w Sofii czy że byłeś w Sogo?

Opublikowano

Ale co potwierdzasz?

Że nie byłeś w Sofii czy że byłeś w Sogo?

:blink::shocked::decayed:

Aydaho brachu, jestes nie na czasie :shocked: Sofii nie ma... Sogo jest w miejscu dawnego klubu disko... i daje naprawde rade :evil::kox:

Opublikowano

Sogo jest tam gdzie bylo dawniej Tango i Cash

Opublikowano

Sogo jest tam gdzie bylo dawniej Tango i Cash

przy luztrze :decayed:

Opublikowano

bajk obeznany :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.